36836
  • Torry
    #21354
    driverek közül én mondjuk csak az Nforce-t raknám fel, mert mind Ati mind Nvidia havonta ad ki új drivert, ami az új játékokhoz gyakran kell.
  • Narancs
    #21353
    Tényleg, meg a tűzfalat is
  • Punker
    #21352
    én win frissítést + vírusirtót is bele venném.
  • Narancs
    #21351
    Á értem már!
    Köszi srácok!
    Szóval majd ha legközelebb újrateszem az XP -t, akkor utána rögtön le kell ghostolni a C -t, amíg csak az XP+sp2+driverek vannak rajta. Így már menni fog, köszi!
  • trabant
    #21350
    Lehet nagyobb is, a ghost úgyis tömöríti, persze 200 gigát nem fog rányomni 1 lemezre.
  • trabant
    #21349
    Még szép, a ghost gyakorlatilag "raw módban" lement mindent ami elé kerül. Ez a lényege, hogy aztán visszatöltéskor tökugyanoda pakoljon vissza mindent, különben nem tudnál bootolni a visszatöltött partícióról. Legjobb ha win install (+ driverek, szükséges alap cuccok felrakása) után leghostolod a partíciót, majd gyártasz ghostos boot lemezt hozzá, neroval meg kiírod az egészet mint bootolható lemez, aztán egyetlen lemezről bootolsz, meg installálsz mindent. Legjobb.
  • Borg
    #21348
    Acronis Trueimage
    Na ez is particiot tud menteni, viszont pl időzíthetően (minden éjjel 4kor pl), és image fileba másik winyora átteszi stb stb automatikusan.
    Kis rendszerparticio kell (pl 4gb elég egy windoznak meg pár programnak), és akkor azt teljesen automatizáltan lehet akár dvdre is rakosgatni.
  • Borg
    #21347
    Ha jól tudom a ghost csak komplett partíciót tud lementeni, szal azzal akkor kell a mentést megcsinálnod, amikor még csak a szűz xp van a driverekkel fent...
    De más progi van erre, ami jobb, csak most nem találom a nevét.
  • Punker
    #21346
    nem tom, de minek akarod le ghost-olni? 1 hónap múlva már úgyis teljesen elavult.
  • Narancs
    #21345
    vmi másik progival?
  • Narancs
    #21344
    kár...:(
    És nem tudod esetleg, hogy lehetne XP -t leghostolni?
  • Punker
    #21343
    passz, soha nem használtam ilyenre.
  • Narancs
    #21342
    Ööö az oké, de norton ghosttal hogy lehet XP -t leghostolni?
    Mármint nincs olyan funkció, hogy Ghost my XP. Olyan van, hogy Back UP Drives. Itt egész meghajtókat lehet bekápolni...
  • Punker
    #21341
    boot-olsz a lemezről nem? én eddig csak a Toshiba gyári lemezeit használtam ahoz van ilyen ghost-os WinXP.
  • Narancs
    #21340
    Radeonra: ATi tool -lal tudod húzni legkönnyebben, ugyanis a progi megtalálja a mag és mem maximumát. Csak kell neki pár óra...:(
  • Narancs
    #21339
    Hell srácok!
    Segítsetek plz!
    Hogy kell Norton Ghosttal lementeni az oprendszert, aztán hogy kell visszatenni?
    Tudom nagyon OFF, de biztos tudjátok...
  • izb
    #21338
    Ja Zalmanból a 7000 sorozat jöhet.Csak nézd meg,hogy a nagyobbik befér e a házadba.Marha nagy.
  • uzsidoboz
    #21337
    csá sziasztok!

    most készülök beruházni egy p4 3.0e prescott magos procira de azt mondják a gyári hűttés szar, de nem tudom milyet vegyek a nagy márkákat ismerem de nem akarom a gatyámat is egy bordáért odaadni! egy zalman vagy primcoolerre gondoltam a rózsa alakúakara?! (remélem ide illik ez a dolog nem találtam más topicot)

    ill. his radeon 9600xt-t érdemes e húzni ha igen mivel és hogyan?

    Köszi
  • Narancs
    #21336
    Omega driver...sokkal egyszerűbb...
  • Solt
    #21335
    9500-ből 9700-pro-t csinálni
  • Solt
    #21334
    sajna ott nincs! esetleg még valami ötlet?
  • Narancs
    #21333
    Minek az neked? Radlinker nem jó?
  • czky
    #21332
    nem biztos. nézd meg!
  • Solt
    #21331
    Szasztok! Tudtok ajánlani egy linket ahol találok riva tuner programot ati kártyához? Előre is köszönöm!
  • RelakSfromhome
    #21330
    naná

    Mondjuk a tanulás részt annyira nem irígylem :P
  • Zetorg
    #21329
    4ghz-en 55 fok körül van a max, 1.53v-al asszam.
    a hűtés meg a galériában :)
  • mEkLaU
    #21328
    Mennyire melegszik fel a procid 100%-on milyen fesz mellett h hütöd?
  • Gabesz amd64
    #21327
    mint Punker!
  • Zetorg
    #21326
    hány éves vagy?
  • mEkLaU
    #21325
    Hehe én 16 vok:D
  • Gabesz amd64
    #21324
    nana
    most van vírágkorunk öcsi
  • Zetorg
    #21323
    hehe
    vén csotrogányok vagytok
  • Punker
    #21322
    vald be hogy irígyled, első gondolatom nekem is az volt :)
  • RelakSfromhome
    #21321
    Gyerek még, pfff...


    ;)
  • RelakSfromhome
    #21320
    Őőőő... Asszem elbasztam, mert HPC-410-212-ről volt szó, hogy 10-ből 10 lekakukkolt
  • Zetorg
    #21319
    kössz!
    19
  • Crokin
    #21318
    Ja, én is Boldog Szülinapot! :)
    Hányadik?
  • Zetorg
    #21317
    holnap
  • Gabesz amd64
    #21316
    ma buli lesz?
  • Zetorg
    #21315
    köszi mindenki! :)