36836
  • Punker
    #21394
    hát sajna ez van, valszeg a következőt kint veszem meg ausztriában illetve a cég kint veszi meg, én meg majd ráteszem a kezem :)
  • Gabesz amd64
    #21393
    oké!engem senki nem fog Ati-ra rábeszélni :DDD
  • Narancs
    #21392
    Nem is azért mondtam...
  • Gabesz amd64
    #21391
    jaja

    de ati-t azért nem fogok venni!
  • Narancs
    #21390
    Azért ez durva ez a Zalman torony...2db skoda radi 4K volt bontóban, és teljesítményben lenyomja a zalmant...jó kellett még külön pumpa is 5K ért...
    Akkor sem értem mi a rák kerül ennyibe egy darab fémen...mennyibe lenne egy hasonló (pumpa nélküli) tornyot legyárttatni itthon?
  • Narancs
    #21389
    Jó, de játékra zsír elég...
  • Gabesz amd64
    #21388
    mert nem éri el egy 6800Gt szintjét :DD

    ezért kell venni 6800Gt azt életbe kell azt huzni!
  • Narancs
    #21387
    Tudnám minek húzni egy X800pro -t...
  • Narancs
    #21386
    Tuti szarrá volt húzva, énis így jártam...memória elpukkant a 9800se -n...:(
  • Punkerwork
    #21385
    nem tom, lehet
  • CUCLI
    #21384
    szarrá volt húzva?
  • Punkerwork
    #21383
    már a biosképernyőnél is csak csíkok jönnek be.
  • CUCLI
    #21382
    mibaja?
  • Punkerwork
    #21381
    most néztem meg egy halott ASUS X800Pro-t :(
  • Punkerwork
    #21380
    van még rá 2 év 11 hónap gar kb
  • Punkerwork
    #21379
    SLI-t én hülyeségnek tartom, inkább 1 jó lap + 1 jó VGA mint 2 közepes, de ha valakinek SLI-s 6600GT kell viheti az ASUS-om :)
  • Tufa
    #21378
    ja értem. azt hittem hogy dualban használsz két vga-t :)
  • Punkerwork
    #21377
    az új generációs ATI kártyákra gondolok, a mostani csak átmeneti.
  • Tufa
    #21376
    vga-k? Nem csak 1 darabot vettél?
  • Punkerwork
    #21375
    majd kiderül az új VGA-k mennyire melegednek stb.
  • Tufa
    #21374
    naja, csak felesleges lenne plusz még rákölteni ennyit...
  • Punkerwork
    #21373
    na ja passzíc Zalman borda 1-2k körül van, de pofásan nézzne ki egy új ház + 2 Zalman tornyocska :)
  • Tufa
    #21372
    Azt is vedd figyelembe hogy egy passzív hűtőnek jóval kisebb az esélye a meghíbásodásra, mint pl egy vízesnek... Bár én mondjuk a helyedben bővíteném a mostani hűtőrendszert a vga-ra, az alaplap meg kapna valami passzív hűtést. igy a legolcsóbb, legkényelmesebb.
  • Punkerwork
    #21371
    mint mondtam ez még elméleti szinten mozog, még a CPU hűtőm sincs kifizetve, mert még nem tudtam eladni a régi passzív VGA-m :(
  • Punkerwork
    #21370
    LooGan nem tudod ha kintről hozzunk be cuccokat akkor az ÁFA hogy van? EU-s adószámon kívül kell még valami?
  • Tufa
    #21369
    ha te kiadnál annyit egy vga+alaplap hűtésért, lehet hogy lehülyéznélek :D
    Inkább vegyél rá valami passzív hűtést.. Az olcsóbban megvan, hamarabb mehetnél angliába :P
  • Punkerwork
    #21368
    50k -ért vettem, szal a VGA+NorthBridge blokkal lenne vagy 60k tuti
  • Narancs
    #21367
    Mennyibe fáj így külön egy ilyen Zalman torony?
  • bertino
    #21366
    Azt is Kingstonra, az átlag fölött van valamicskével teljesítményben
  • Punkerwork
    #21365
    kiváncsi vagyok már hogy a 64 bites win dob e valamit majd, vag ymarad minden a régiben a driverek miatt
  • Punkerwork
    #21364
    a teória az hogy veszek még egy Zalman tornyot és arról megy majd a VGA + NorthBridge, már csak pénz kéne rá :)
  • Loogan
    #21363
    Vedd meg a Zalmann vízhűtős blokkot! Az mennyibe is kerül Neked pluszba? Olóbb mint vmi külső passzív hűtés nem?
  • Gabesz amd64
    #21362
    jan épp nézem! a Zalmannak eléggé sima a felülete!
  • Punkerwork
    #21361
    VGA hűtő tesztet nézztétek prohardware-en? nem tom mi legyen a mostani nem maradhat mert rohadt hangos :(
  • Koppernikusz
    #21360
    driveimage?
    bár én régebbi verzsönt használtam, Fat hoz, bootolható CD-t nyom, 5 perc alatt visszaállíthatod a régi cumókat.
  • uzsidoboz
    #21359
    nekem volt két különböző memóriám és eléggé szenvedtem vele finoman fogalmazva....
    Örülj h ennyit legalább tudtál csinálni vele, valakinek el se indul a gépe különböző memóriával,
    ha veszel ugyanaz a márka, típus és clockja legyen különben szar van a palacsintában.... :)

    háát én nem ajánlom de azért próbáld meg hátha? inkább spórolj még egy 512-re és akkor folyik minden :)
  • Punker
    #21358
    nem menne dual-ban, futass memtest-et min 1 óráig ha a mem hibázik kiderül.
  • Szirob
    #21357
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám. Van egy Abit BD7-es alaplapom ami csak a 266 mhz-es ramot kezeli. Eddig volt benne egy db 256 mb-os 266 mhz-es ram és mellette egy 256 mb-os 400-as ram. Tökéletesen működött.Szakember mondta hogy nem lesz baj a 400-as miatt mert kisebb sebességen fut majd azért raktam bele. De most megvettem a haverom 512 mb 400-as memóriáját. Beletettem a gépbe, felismeri, végignyomtam a 3d markot, játszottam vele, dvd-t kódoltam. Everest progi is kiirta jó. De van amikor csak ugy otthagyom a gépet 10 percre visszamegyek és kékhalál. Ezt azóta csinálja amióta megvan a másik ram.
    Mi lehet a probléma? Sz.tem ki kell szednem a 266 mhz-s memóriát...
    És még egy kérdés: Ha venék egy új alaplapot ami dual-ba kezeli a 400-as memóriát, akkor a 256 és 512 mb-os egymás mellett mehet dualba? VAgy csakis ugyanolyan mehet?

    Előre is köszönöm!
  • Narancs
    #21356
    Na jó, de most tök jól megy minden, VGA drivert meg 2 perc frissíteni...
  • Punker
    #21355
    erre mondtam én is hogy max 1 hónapig jó :)