36836
  • Punkerwork
    #22276
    2 plexis ANTEC ház volt itt, nem voltak rosszak.
  • Borg
    #22275
    Ehhez mit szóltok? Elméletileg ugyan kisebb, de állítólag jobb mint egy Stacker...
  • Punkerwork
    #22274
    ha leereszted belőle a vizet akkor nem nehéz szállítani, ha benne van akkor meg teherautó platóra és kész, én is úgy vittem haza hogy a furgonban fogtam hátul :)
  • Narancs
    #22273
    Engem inkább az új blokkok érdekelnének.
    Mert ez a mostani még elvisz egy 6600GT -t, de csúcskártyákra nem raknám rá...
    Látom a chipset is henger formájú lett, remélme a VGA -n is sokat fejlesztettek, mert akkor lehet benevezek egyre majd...
  • [NST]Cifu
    #22272
    Tudja fene, ha nem vinném olykor LAN-ra a gépet talán el is csábulnék, de emiatt, illve az ára miatt ez a veszély nem fenyeget... :)
  • Punkerwork
    #22271
    van egy gombostű fejnyi légtelenítő lyuk a tetején, maximálisan bevált, 10 órányi menet után vid ingame vid csinálás közben 44 fok volt eddig a legtöbb, hogy nyáron mi lesz majd kiderül, mert most ha reggel bekapcsolom a gépet és délután megfogom a bordát akkor tapintás alapján kb 40-45 fok lehet, a legjobb az egészben hogy semmi hangja nincs, csak ha megfogom érzem hogy dolgozik a pumpa amúgy nincs hangja.
  • Gabesz amd64
    #22270
    melegtől függ
  • [NST]Cifu
    #22269
    Ha zárt rendszer, akkor nem szabad párolognia, márpedig gondolom zárt rendszerű.

    Egyébként mennyire vált be?
  • Punkerwork
    #22268
    nyáron, majd rakok bele desztillált jégkockát :)
  • Punkerwork
    #22267
    amúgy szerintetek milyen gyorsan párolog a víz a cuccosból? mert eddig nem töltöttem rá, és több mint 1,5 hónapja megy.
  • Gabesz amd64
    #22266
    elloptad a linkem Teee
  • Gabesz amd64
    #22265
  • Punkerwork
    #22264
    "A Reserator 1 Plushoz új hűtőblokkok járnak – a WB3 Gold valamennyi, manapság elterjedt foglalatba illeszkedő Intel (Socket 478, 775) és AMD (Socket A, 754, 939, 940) processzorhoz használható, míg a GWB2 ATI és NVIDIA grafikus chipek hűtését is képes ellátni. Opcionálisan az északi híd hűvösen tartására szolgáló blokkal egészíthető ki a rendszer. Az új Reserator elődjéhez hasonlóan csendes működést ígér."
  • Punkerwork
    #22263
    [email protected]é Gabesz örömére kijött a kicsikém utódja :)



    és az új dög:

  • [NST]Cifu
    #22262
    Hmmm... ezek szerint "csak" túl érzékeny lenne csak a tuningra a Doom?
  • Punker
    #22261
    Wolf nem szerette ha húzva volt a cerka alatta :)
  • [NST]Cifu
    #22260
    Haragszom a Kingmax-ra. Csak poénból rákkatintottam a Doom3 ikonjára - erre nem történt semmi. Nagy csodálkozás meg minden...
    Nos úgy tünik, hogy a Doom3 jobb memória stabilitás érzékelő, mint a Prime95. Merthogy a memória a ludas, annyi szent, hiszen a CPU szorzóját levéve is ugyanez lett a helyzet. Szóval próbálgatom, probálgatom a dolgokat, és arra jutottam, hogy a Kingmax HC 500Mhz-s ramjai nem sokat érnek. 235Mhz fölött a legjobb esetben is csak elkezd betölteni, majd visszaugrik az asztalra a Doom3. A vicc az, hogy minden más perfectül rohangált, CS:S, HL2, UT2k4...

    Valaki találkozott már hasonlóval?
  • Gabesz amd64
    #22259
    lassan nyithatnál egy gyárat magadnak!
  • Narancs
    #22258
    Én benne vagyok, de a szerszámaid éppségéért nem tudok felelősséget vállalni...
  • [Jakuza]
    #22257
    Na igen igy jar akinek nincsenek celszerszamai a muveletekhez.
    Kisflexet kuldjek a legkozelebbi mutethez ? :P
  • Narancs
    #22256
    Ehh, nem...:)
    A fémvágó ollót CoolStuff kölcsönözte a munkához annó...de codegenék nem sajnálták az anyagot ami a burkolatot illeti, szal meg kellett vele küzdenem rendesen...
  • Narancs
    #22255
    Köszi
  • Punker
    #22254
    szép munka :)
  • [Jakuza]
    #22253
    Konzervnyitoval bontottad fel ? :P
  • Narancs
    #22252
    Hogy legyen 1 kis modding is:

    Itt egy kép az eladósorba került szétmoddolt codegen tápomról:
  • Punkerwork
    #22251
    Zalman logo + az itthoni rablás.....
  • [NST]Cifu
    #22250
    A "Zalman" logó árát is bele kell kalkulálni. :)

    Ettől függetlenül nekem is tetszik ez a brutál zalman ház, nagyon jól ki van találva, csak az egyik bajom az vele, hogy mozgatni (képletesen) csak targoncával lehet, a másik meg az, hogy akkor ötöd ennyi pénzért csináltatok egy belülről hangszigetelő anyaggal borított számítógép-szekrényt kivezetett vízhűtéssel, és kész. :D
  • [Jakuza]
    #22249
    Az meglehet, de eleg nevetseges, hogy a felebe kerul minden tartozekkal hazzal a gazkompresszoros hutes.
  • Punkerwork
    #22248
    gázkompresszort se használhatsz mindenhol.
  • [Jakuza]
    #22247
    Meg ez egy szar, kerek perec. :P
    Mint emlitettem egy Vapochill gazkompresszoros hutes ara kb 180K (A Standard 150k) aminek alig van hangja es 0 fok alatt tartja a homersekletet a processzornak meg full terheleskor is.
  • Punkerwork
    #22246
    na most hívott vissza az Everest-es csóka, nem siették el.
  • Punkerwork
    #22245
    itthoni ára beteges + full passzív hűtés tényleg nagyon kevés helyre kell, ennyi pénzem meg nincs rá :(
  • [Jakuza]
    #22244
    Hat a harmadaert mar olyan profi hutorendszereket lehet kapni, hogy ez megsem kozelitti.PL Vapochill vagy Koolance PC3 serie
  • M@TriX
    #22243
    az 5let jó, de az árral szerintem elszálltak.

    viszont az 5let, hogy a ház oldalára van illesztve a hűtés szerintem nagyon 5letes...
  • M@TriX
    #22242
    talán nvidia.com nem?
  • Punkerwork
    #22241
    mi van occsó? a driver ingyenes :)
  • CUCLI
    #22240
    Az Álom házikó...
  • CUCLI
    #22239
    kicsit help pls. melyik az occsó whql-es nvidia driver?
  • Gabesz amd64
    #22238
    hogyan?
    ezt nem értem!kicsit bővebben ha lehet :)

    általában ha berakok egy VGA-t akkor nem kell semmit se állítanom!

    de ha berakom a mostani VGA-m(lábléc)annál se kell semmit se állítanom!
  • peter31
    #22237
    bios beállítás indító file beállítás ilyesmi.