36836
  • cito
    #23156
    Igazad van! Sztem is a legjobb döntés, és olcsón!!!
    Jó ötlet!
    Az Ati adeionra nem irnak játékot csak a Vidámparképítőst
  • Tufa
    #23155
    azért a 4300mhzen járatott ramok nem kicsit durvák lehetnek
  • alph4
    #23154
    Ehhez a laphoz akarok venni egy 3.2-es P4 Intelt, meg egy PCI-os 6600GT-t!
    Plusz még bele 2x 512 DDR2 RAM (4300Mhz), amit Dualba jól futna :)

    Az én tapasztalatom szerint is az Intel+Nvidia páros a legjobb... :)
  • cito
    #23153
    Az inteles gépeknek az nvidia való (a legjobb) Az amd-s eknek pedig az ATI radeon!
    Én próbáltam mindkettőt, sőt mind négyet párban (van már egy kis tapasztalatom)
    ! És A legjobb az mind1 nem akarok reklámozni!!!!






  • alph4
    #23152
    Áá, most látom hogy van egy PATA csatlakozó az alaplapon :D

    Akkor egy IDE kábel elég hogy össze kössem a winyóval meg a DVD írómmal?? (mert van ugye 2db elosztó vagy minek nevezik is van rajta :D



  • alph4
    #23151
    Találtam! De 8k-ba kerül, szóval inkább másik alaplapot nézek :))
  • Punker
    #23150
    nem valószínű
  • alph4
    #23149
    #23141 -re valaki?
  • CUCLI
    #23148
    jah. igaz. és akkor azt miben vigyem? kézben? :)
  • Punkerwork
    #23147
    miért, mert a kocsi átmegy 1-2 gödrön, az nem biztos hogy jót tesz neki :)
  • CUCLI
    #23146
    vinyót? azt mér?
  • Punkerwork
    #23145
    igen! és a winyót se árt kivenni :)
  • CUCLI
    #23144
    Úgytűnik húzik ceglédre :) és viszem a full konfigot. amíg a gép utazik levegyem a procíhűtőt?(ZM7000B-Cu)
  • Falconer
    #23143
    Hát ha autón van a sebesség, akkor mindegyik 266on fog menni, ha nem auton van, akkor 266ra kell állítani.
  • alph4
    #23142
    Tényleg olyan lehet csinálni hogy haverom gépében van egy 256MB-os DDR ram, ami megy 400Mhz-en, és rakna mellé még 2 db DDR memet ami csak 266Mhz-en futna.
    Vagy a biosban kell valamit állítani hogy az az 1 is 266Mhz-en fusson? (mert így tudnám elképzelni.) Legalább 768RAM elég lenne neki :)
  • alph4
    #23141
    SATA -> IDE átalakítót lehet valahol kapni?
  • Falconer
    #23140
    Igen, de ne kérdezz hülyeségeket pls!
  • Sas6
    #23139
    ha majd megnézem az alaplap tipusád meg mindent akkor az segit majd nektek hogy tudjatok nekem segiteni?
  • Punkerwork
    #23138
    elöször azt derítsd ki hány mhz-es ramokat fogad a lapod.....
  • Sas6
    #23137
    azt tom hogy vannak kulonbozo gyártok ami drágább vagy olcsobb. pl ha egy olcsobbat veszek meg az is ugyanolyan jo lesz mint a drágább?Vagy a drágáb az tobb ideig birja ki vagy mi?
  • Zetorg
    #23136
    igen, ha minden úgy megy, ahogy mennie kell.
  • Sas6
    #23135
    jah bovités jaja:))
    akkor semmi install csak belerakom és a rendszer automatikusan 256 Mb RAM-al tobbet fog jelezni?
  • Zetorg
    #23134
    ez nem tuning, hanem bővítés :)

    megveszed a ramot, belerakod és ennyi.nem kell semmit telepíteni.
  • Sas6
    #23133
    sziaszok! Szeretnék gépet tuningolni! egyenlore csak RAM-ot szeretnék venni most van 512 de szeretnék egy 256-os RAM-ot venni bele pluszba!Most van 2 gépem most ez a gyengébbik szal sajnos nem tudom milyen a RAM fajtája de szerintem ha jol emlékszem akkor DDR. Én még eléggé kezdo vagyok az ilyen tuning ugyekben ugyhogy lécci segitsetek.Ha megveszem a ramot akkor csak beleillesszem az alaplapba és installáljam az uj hardvert,és kész is?
  • Zetorg
    #23132
    nem ismerem.
  • [NST]Cifu
    #23131
    Hát végülis csak nemrég jöttek ki a K8T890(Pro) deszkák... :)
  • Borg
    #23130
    Meg az, hogy valójában semmilyen fronton nem alternatíva az nforce2-nek. Nézzetek teszteket, semmiben sem jobb.
  • Narancs
    #23129
    Télleg, nForce4 nek mi a VIA megfelelője? Még mindíg K8T890 vagy mipöcs? Mostanában nagy a csönd a cég körül...
  • [NST]Cifu
    #23128
    A KT880-al az volt a baj, hogy túl későn jött szegény...
  • Loogan
    #23127
    Még a K7 széria elején verhetetlen volt(KT133, ...). Aztán erős középnek számított(KT400, KT600). De a legújabb KT880-as szerintem kicsit üti az nForce2-t. Intelhez chipsetben viszont nem tudok véleményt mondani én sem, oda én is Sis, vagy Intelt vennék csak. De ez szigorúan szvsz.
  • Punker
    #23126
    tényleg ezt kérdezni akartam, jó az a VIA? (sose volt VIA-s lapom)
  • Loogan
    #23125
    És a VIA KT880-as chipsethez mit szólsz?
  • Punker
    #23124
    viszont olcsó
  • Zetorg
    #23123
    nem azt mondom, hogy sok baj van vele, hanem azt, hogy nem szolgál ki rendesen egy jó procit, ramot és vga-t.innentől kezdve meg el van baszva az egész rencer.szerintem...
    bár ha csinálna az asrock egy nforce2-es lapot, akkor az ütőkpes lehetne, de a sis és via nem a legjobb választás.
  • geri15
    #23122


    THX
  • [Jakuza]
    #23121
    Ezekkel nem megy, mert meghiusul, akadalyoz, zavar stb jelent az interfere with.
  • geri15
    #23120
    Ehh miér?

    Ja lenne egy nagyonhülye kérdésem: haverom is egy Zalman CNPS7000B-AlCu típusú hűtőt szeretne venni, zirka 7 ezerért, de nem is ez a lényeg, hanem az hogy megnéztem a Zalman honlapján, hogy melyik alaplapokkal kompatibilis a hűtő, és nem találtam rajta az alaplapját, de az enyémet se!!4 Pedig ha leveszem a gépházat itt keveri szorgosan a levegőt, hűsbe tartva a procim...

    Compatibility between CNPS7000(A/B) and Socket 478 Pentium 4 Motherboards
    Ott van egy táblázat, ezzel a címmel: List of Pentium 4 motherboards that interfere with CNPS7000(A/B)

    Az hogy "to interfere" (ilyen angol igét még a büdöséletben nem hallottam, de nincs is angolos hangzása) az mit jelent? Erg0: a listán azok az alaplapok vannak, amivel megy, vagy azok amivel nem? (Csak lefelejtették az enyém, vagy télleg támogatja/NEM támogatja? )

    Előre is thx
    Szerk: a kérdés minden nálam okosabb emberkének megy
  • Gabesz amd64
    #23119
    Ez a motto!az alaplap függ sokmindentől
  • Gabesz amd64
    #23118
    ez csak átmenetileg van nálam!

    minél előbb meg fogok tőle szabadulni!
  • Gabesz amd64
    #23117
    pontosan!nálam már nem egy abit halt meg!és sose többet olyat