36836
  • Falconer
    #23875
    Eleve indulj ki abból, hogy a celeron egy kalap szar, ha megnézed, a te procid volt tuningolva 125%-ra, az övé meg 155%-ra.... Szerinted az utóbbi reális?
  • Punkerwork
    #23874
    nem csak teljesítményben, a "gyári hibás" P4-ekből lesznek a cerkák.
  • Zetorg
    #23873
    az lehet :)
  • Punkerwork
    #23872
    csak sokkal sz@rabb :)
  • Punkerwork
    #23871
    aszem megvan a Zalman tornyom utódja :)
  • Zetorg
    #23870
    miért? :S

    3.2-es prescott ment nekem 4 gigán vízhűtéssel.nem hiszem, hogy a cel d jobban melegszik...
  • Falconer
    #23869
    3.8ot akartam írni, de gondolom mjdnem igaz a háromra is
  • Falconer
    #23868
    3. gigaherzen? Nehogymár... Ahoz még nitro hűtő is kevés
  • Punkerwork
    #23867
    nitro hűtéssel? alapon forró mint atom :)
  • Narancs
    #23866
    CelóD is?
    3.8GHz -en csak jó már, nem?
  • bertino
    #23865
    ehh
  • Punkerwork
    #23864
    felejtsd el azt a procit, csak irodai munkára jó......
  • bertino
    #23863
    Sziasztok, ujra helpért fordulnék hozzátok!
    Adott egy Processzor, CeleronD 320 2.4GHz/533/[email protected] (elvileg ez a max amit bír) amihez van gyári rézmagos hűtő. Mellé 768mb/400 Mhz infineon RAM
    Kérdésem az lenne pontosan milyen lapot ajánlotok hozzá ? ahogy nézem a proc erősen overclockolható és végülis emiatt vagyok gondban, mert ilyen téren nincs tapasztalatom.
    köszi előre is
    (részemről vmi Asusra szavaznék, de abból is van választahtósági lehetőség bőven...)
  • Punkerwork
    #23862
    most próbáltam ki.
  • [NST]Cifu
    #23861
    LoL... illetve unLoL...

    Szvsz mindenképpen próbáld ki, ne otthon derüljön ki. Apropó, honnan tudod, hogy bűzlik, alapból kibontottad?
  • vki
    #23860
    Csá!

    Lehet, hogy hülyeséget kérdezek (már megint), de a processor hűtő potméterével lehet állítani az UV neon fényerejét? Mert a hűtőhöz, amit rendelni akarok, adnak kettőt is (egy hátlapi, és egy előlapi).
  • Punkerwork
    #23859
    haza akartam vinni 2 UV csövet + UV reagens IDE kábelt, de a táp elosztó doboznak már bekapcsolás elött olyan szaga volt mintha meg lenne sülve, nem tom mit csináljak eddig minden ilyen fénycsőnek az elosztó része döglött meg :(
  • Punkerwork
    #23858
    veszel minihálót az OBI-ban, amit virágokhoz használnak.
  • Falconer
    #23857
    Rács... az qrva jó lehet, ha belegondolsz a plexire kívülröl, és akkor olyan, mint a pincelámpa, vagy mint vmi védett hivatalos ablak a sitten :) Ász lehet, most, hogy elképzeltem, lehet, hogy kell nekem is ilyen...
  • Punker
    #23856
    OBI-ban szokott lenni plexi
  • vki
    #23855
    Köszönöm a tanácsokat.
  • Pontius #23854
    DA PLEXI Bár sztem qrvadrága... MO.-n esetleg OBI vagy PRAKTIKER-ben nézz körül. Én ausztriában vettem töredékéért...
    - Milyen rácsra gondolsz?
    - Szerintem a csavarozás a legjobb rögzítés mivel oldható kötés. A ragasztóval csak szívni fogsz...
    - Optikai Tuning Igaz leírás nincs, de simán ki lehet találni hogyan csinálták meg a modokat... (FULL CASES) Ötletgyüjtésnek yó
  • vki
    #23853
    De gondolom plexi helyett fel lehet rakni valami vékony rácsot, vagy akármit, ami ennek a célnak megfelel. Körülbelül mennyibe kerül egy 40x40-es plexi lap, meg milyen ragasztót érdemes használni. A tuning-gal kapcsolatos oldal meg azért kellett volna, mert ki tudja még, hogy mit akarok csinálni a géppel.
  • Falconer
    #23852
    Hja, kis kézimunka. Vagy vesz egy komplett plexi oldallapot valamelyik boltban.
  • Pontius #23851
    ehhez miért kell leírás?
    Kell 1 fúró, meg egy dekopír. A dekopírba veszel acélvágó pengét azt annyi.
    Ház oldalára felrajzolod a mintát, a rajz melett (belső részen) megfurod.
    A furaton pedig eltudsz indulni a dekopírral. ENNYI
    A plexi rögzítés meg sokfajta lehet. Ragasztás, csavarozás, üvegtartó szegéllyel, stb...
  • vki
    #23850
    Helló!

    Nagyon kezdő vagyok, és azt szeretném megkérdezni, hogy hol találok gépháztuning-gal kapcsolatos leírásokat? Konkrétan egy plexi lapot szeretnék a gépház oldalába fabrikálni.

    Előre is kössz a segítséget.
  • Falconer
    #23849
    Megint nézem a proci hömérsékletét, szobában van 30fok, terhelés mellett csak 48 fokos a max :) Áz nagyon
    (XP2200+ @ 2Ghz)
  • janos666 #23848
    Jelen esetben egyszerűsítve és szabad szájon fordítva:
    Az "Nvidia Control Panelben Letiltani a Performance-Quality Lapot". Itt a 0-val kikapcsolod ezt az opciót (->lesz ilyen lapod), az 1-essel (vagy ilyen tipusú kulcsok esetén akár magasabb számmal, mert azt is "igaz"-nak veszik ami nem 0, illetve nagyobb mint 0) pedig engedélyezed ezen funkció működését, azaz adott lap tiltását (->nem lesz ilyen lapod).
  • Narancs
    #23847
    Kössz kipróbálom!
  • janos666 #23846
    Bizonyára régebbi coolbits-et raksz be ami nem az új driverekhez készült. Töltsd le pl. a guru3d-ről ami ott van, azt hiszem dátumra a coolbits3D a legújabb (nekem azzal nem tűnik el).
  • Narancs
    #23845
    De mit jelent ha nulla? Nem értek a registryhez sajnos...
  • Narancs
    #23844
    Ha nincs más megoldás...csak az a baj, hogy akárhányszor beteszem a coolbits -et, mindíg eltűnik...:(
  • izb
    #23843
    Driver cleaner,és utána egy új driver.
  • janos666 #23842
    Megkönnyítette volna a dolgom ha a screenshotból nem vágod ki az oldalsó könyvtárfát.
    Nekem is ugyan úgy "0" az NvCplDisablePerfQualPage kulcs értéke és ez így logikus ha értelmezed a jelentését. Valami más lesz a baj. Talán segít ha eszközkezelőben eltávolítod a VGA drivert, újraindítod a gépet és újratelepíted a drivert (esetleg egy nvcleanert is nyomhatsz közben).
  • Narancs
    #23841
    Kösz szépen a választ!
  • Narancs
    #23840
    #23838 neked ment...mind1...
  • Narancs
    #23839
    Segítsetek egy kicsit plz!
    A teljesítmény és minőségi beállítások egyszerűen eltűntek a driver beállítások közül!
    Registryben le van tiltva. mit kéne átírnom, hogy engedélyezze?
  • Narancs
    #23838
    Nah, remélem mostmár télleg boldog lesz
  • [NST]Cifu
    #23837
    Nem vészesen. Tegnap 2 gigát másoltam át USB-s rackban lévő vinyóra, cirka másfél perc alatt.
  • Falconer
    #23836
    Akkor mán én is! :D
    BSZ!