36836
  • Gabesz amd64
    #24196
    ilyet hol lehet kapni?
  • Gabesz amd64
    #24195
    ;< kb 25k
  • Zetorg
    #24194
    mennyi pénzt szánsz rá?
    Megaworks és gigaworks családot nézegesd!
  • Gabesz amd64
    #24193
    bővebben? thx
  • Zetorg
    #24192
    akkor már inkább 7.1 és Creative!
  • Zetorg
    #24191
    kecó=pecó=lakás

    pesti vagyok
  • Gabesz amd64
    #24190
    most már hallottam :)
  • Punker
    #24189
    ugyanaz :)
  • Pontius #24188
    az nem kecó?
  • Punker
    #24187
    pecó=lakás ezt még nem hallotad sehol? :)
  • Gabesz amd64
    #24186
    azé írom ide mert ebbe többen olvasnak :)
    valaki tudna nekem mondani egy jó 6.1-es hangtechnikát?

    én erre gondoltam

    És ez jó egy DFI Lanparty nF4 SLI-DR S 939 deszkához?
  • Gabesz amd64
    #24185
    pecó?

    ez valami egri tájszólás?
  • Punker
    #24184
    itt nem is lesz, majd a pecóban.
  • Gabesz amd64
    #24183
    az király

    légkondi még nincs?
  • vki
    #24182
    Beetle
  • Bircsike
    #24181
    Ez a Beetle pontosan mi? Nemrég hallottam róla. Valami hűtő? Tud valaki egy oldalt mutatni róla? Vagy valami jó képet?
  • Punker
    #24180
    ez a doboz volt raktáron :)
  • RelakSfromhome
    #24179
    UV ledek nem jók? :D
  • Punker
    #24178
    venni akartam 2 UV csövet + UV reagens kábeleket, de a táp része már bekapcsolás elött égett szagot árasztott :(
  • RelakSfromhome
    #24177
    A táp 1részt baromira meleg, másrészt az egyik cső nem üzemel. A kettő közül pont az, amelyik nem tört el, szal még csak ez sem lehet a gondja.

    Holnap lehet, szétberhelem, megnézem közelebbről, mi volt az áldoztat :)


    (ui.: Lehet, ha végül elkészül a házam, mégiscsak ledezni fogok, nem csövezni. Ez már a második elhaló inverterem)
  • Punker
    #24176
    a cső vagy a tápja halt meg? nekünk eddig mindig a tápok döglöttek meg :(
  • RelakSfromhome
    #24175
    Megvan, mi égett el ^_^

    Volt egy kétcsöves Revoltec 10 centis neonom. Na, az mostmár csak egycsöves :S
  • Punker
    #24174
    kicsit játszottam, a proci 44 fok, az alaplap 51, a torony tetején tojás tlehet sütni.
  • Banyapapa
    #24173
    ja akkor ahogy dokik monggyák:" a felesleges anyagot a szervezet megprobálja kinyomni":P
    Nem kell oda, hadégjen.
  • RelakSfromhome
    #24172
    Látod, írogatok :D
  • Banyapapa
    #24171
    És megy?
  • RelakSfromhome
    #24170
    Ugyan nem tuning, de most valami elégett a gépemben
    Legalábbis istentelen amperszag jön belőle
  • Narancs
    #24169
    Format sem ártana...
  • fistin
    #24168
    na akkor most windows újrarakás, vagy format?
    ja és a driver cleaner, win újraindítás, 77.72 felrakása hány százalékban garantálja azt, hogy jó lesz??
  • fistin
    #24167
    először win csere :D
    mert már amúgy is akartam..
  • izb
    #24166
    Meg nem ártana driver cleanert használni.
    Elviekben egy videokarcsi cserétől nem szállhatnak el a dolgok.
    Max összeakadnak a driverek.
    Ebben a sorrenben csináld a takarítást.
    driver cleaner-régi driver törlés vele
    win újraindítás
    legújjabb detonátor felrakása

    ha ezek után se megy,akkor win csere
  • Narancs
    #24165
    Bazzeg, Format C aztán winXP újta fel. Az állandó hw cserétől könnyen eltrágyul a winfos, mit vártál. A kártyáddal semmi gond, a géped viszint vszínű nagyon elhanyagolt. Ahhoz, hogy jól menjenek a gammák, nem csak a VGA -nak kell jónak lennie, hanem az egész gépnek.
  • fistin
    #24164
    kijött a Hellforces nevű gamma, na az eszementen szaggat minden a legmagasabbon, aztán leljebb vettem jó volt, néhol azé beakadt(amit ugyancsak furcsállok), aztán megyek megyek, leugrik 3 fps-re, onnantól EGÉSZEN ADDIG AMÍG KI NJEM LÉPTEM ANNYIVAL MENT!!!!! vááááááááá


    ha vki tudna mondani egy épp eszű megoldást, nagyon hálás lennék :)
    bár 1-2 hét múlva elhatároztam hogy újrarakom a windows, de azért csak akkor, mert addig feltétlenül kellenek a cuccok, meg minden.....
  • fistin
    #24163
    hi
    megjött az új 6600gt-m(ugyancsak inno, immáron harmadik, elődjei chiphibásak, illetve hűtési gonddal rendelkeztek :))) ez már új hűtéssel is van szerelve(nem zalman), és olyan gondom lenne, hogy néhol rendellenességeket észlelek! az Area 51 lefagyot,, ill nem lefagyott, mer a szentháromság leütésével nem jelezte ki, hogy megfagyott volna, hanem azt írta, hogy fut, de semmi! aztán szabálytalan műveleteket dobált! mindez tegnap volt. ja és hozzá kell tenni, hogy game előtt még fraps-et indítanám el, és összeesett a winfos, de vmi olyan szinten, hogy csak a bal felső sarkot láttam(nemtom legutóbb a quake 2 felbontásai között lehetett ilyet beállítani :DDD
    jó ma már teljesen jó volt! ki is toltam :D
    aztán MOHPA-zok ma: teljesen jó, csak néhol ha húzom az egeret szaggat, nem is szaggat, hanem meg meg akad, ugyanis 60 fps-el megy el maxon, aztán húzom az egeret 50 hirtelen, és tovább. következő pálya elég gépigyényes :), húzom, ott már egyfolytában ezt csinálta, de csak addig amíg meg nem kaptam a fegyvert, onnantól oké, mer meguntam, és kinyírtak :) hehe
    nemtom hogy segít-e ez vmit, de ezelőtt ideiglenesen egy ati volt berakva, amíg megjött ez a kari, egy radeon 9000-es, catalyst driverrel(azelőtt egy 77.72-es volt, és beraktam az atit, leszedtem az nvidia-t, felraktam az atit, aztán berakom a 6600gt-t, és rögtön felismerte a 77.72-es driverrel telepítgetés nélkül! 8100 valamennyit mentem 3dmark03-ban, elődjeivel 8600 körül.. a sírás kerülget, remélem érthetően fogalmaztam, mert csak löktem ami kijött belőlem! :D
  • Punkerwork
    #24162
    Kína az Intel mögött lohol
  • Falconer
    #24161
    Az lehet, sry.
  • izb
    #24160
    Nagyon sokan isznak desztilált vizet.
    Pl:vegetáriánusok,idult alkoholisták akik gyógyulgatnak.
    Te az ionizált vizre gondolsz!!
  • Falconer
    #24159
    Te elmebeteg vagy? Desztillált vizet nem szabad inni, szétbassza a vesét, meg a szervezetböl kivonja az ásványi anyagokat.
  • janos666 #24158
    Attól még finom, és elsősorban az artézi vízet iszom ami a csapból folyik errefelé, csak van aki ásványvizet (palackozott szódavíz...) vesz a változatosság kedvéért, én meg ioncseréltet. (lehet hogy ha tisztított folyóvíz és nem artézi folyna a csapból akkor nem ízlene)
  • Punker
    #24157
    öreg hiba, ioncserélt vízben nincsenek benne az ásványi anyagok amire a szervezetnek a vízhűtéssel szemben szükség van!