5868
Jedi Knight 3
  • antijedi
    #1667
    eh , dedicated nem jo..., ako aki hosotl nem tud jaccani...
  • szmöre
    #1666
    advenced optoinban dedicated srever:internet
    alul pedig pure server
  • antijedi
    #1665
    akko passz :((
  • Grave Digger
    #1664
    már vagy 10x:(((
  • Aquli
    #1663
    Ja es az #1643-as kuldeteses kerdesemre mindig kene a valasz.
  • antijedi
    #1662
    irc jobb lenne mert az koznepi, kisebb, gyorsabb, es mindenkinek megy, kivéve akinek nem :p
  • Aquli
    #1661
    Hello!
    Ujabb kerdes: Hogyan kell csinalni a falrol ugrast, a falon futast, stb, a jk2-ben olyan konnyen ment. De itt, hiaba probalom ugy ahogy a jk2-ben volt, vagy ugy ahogy a mozgásoknál le van irva, sehogy se mukodik. Plz segitsetek!!
    Masik: mit jelent ez:
    The Republic is getting complacent.
    A complacent szót sehol sem találom. Apropó valaki nem tudja hogy Mobimouset honnan lehet letolteni?
    Márk
  • antijedi
    #1660
    en meg nem hogy öszinte legyek csak jk2 ben :P
  • Gnome
    #1659
    Hat en nem talalom azt az opciot....Te mar csinaltal szervert...a Create Gamen csinaltad?
  • szmöre
    #1658
    icq?..
  • antijedi
    #1657
    ehh de bonyi ez igy, kene valami irc vagy hasonlo megbeszelni rendesebben :P
  • antijedi
    #1656
    jah meg raadasul ha mar latja ako nem ipt irja elejen hanem a nevet ami neki adva vagyon...
  • antijedi
    #1655
    énis hozáadtam, de csak ugy néz ki mintha láccana, 0 player es semi adat a serveről, ez az engine igy fejezi ki hogy nem látja..., favorites-ek között azé még ottmarad maga a cim...
  • szmöre
    #1654
    elvileg be lehet..
  • szmöre
    #1653
    én hozza adtam kedvencekhez igy láccik is de kb ennyi is
  • antijedi
    #1652
    hostolasnal nem lehet bealitani hogy localba vagy netre akarsze hostolni?
  • antijedi
    #1651
    nem rám hanem and5re, én adsl-el inkább nem hsotolok, nem csipem a lagparty-t :P
  • antijedi
    #1650
    nem tom mitő, ujratelepgetést már probáltad?
  • Jonny87
    #1649
    Én mennék, de az az ip nem kóser :) Nekem megosztott net, szal énse tok kreálni... Ezexerint várunk Rád 8ig
  • Gnome
    #1648
    Nah Adressnél vmiért Localhostot mutat...pedig a Create Gamera kattintottam...nemtom miert nem mmegy:(
  • Grave Digger
    #1647
    Nem műxik ez a kurva multi bae:((((((((
  • antijedi
    #1646
    hat ezel az ipvel valami gaz van...
  • antijedi
    #1645
    inkább gyere mutlyzni :D
  • Jonny87
    #1644
    De érted ezt minden oldalon kb. 4en kérdezik meg... NEM... CSAK A JÁTÉK KÖZEPÉN / 2/3ÁN LEHET VÁLASZTANI FÉNYKARDOT . Másik kérdésedre ööö nem emléxem :)
  • Aquli
    #1643
    Hello!
    A masodik tatooineos kuldetesen, ahol a sandcrawlert kell megtalalni, egy nagy kulso teren van egy hatalmas epulet, azon egy ajto, es az kene nekem hogy hogy lehet bejutni.
    A masik kerdesem az, hogy hol lehet fenykardot valasztani, mert az elejen amikor valasztottam, akkor csak sima egykezes volt. Majd lehet még váltani?
    márk
  • antijedi
    #1642
    tuti ez az ip:
    195.184.167.57
    ??
  • antijedi
    #1640
    nah addigis ha valaki hostol az dobja be coordinátákat ide, ha nem ako majd 20.00kor and5 hostol :D
  • antijedi
    #1639
    mivel nem deicated van siman ki lehet rugdalni adminnak , mellesleg nekem tök8
  • Jonny87
    #1638
    Hm nemláccik, az 1 dolog :) akkoris ha bejön nekem valami láma külföldi én sikitok
  • Jonny87
    #1637
    Link... jo este van :) tehát a passt :)
  • antijedi
    #1636
    passozni lehet de minek,tapasztalat szerint ucse láccik a lsitában :P
  • antijedi
    #1635
    meg nicns max 8 kor, de végülis tök mind1 ki kreal csak jo savszele legyen...
  • antijedi
    #1634
    hát ako csinálj, jobb elöbb mint késöbb :D
  • Jonny87
    #1633
    Antijedi ezt megcsekkolom énis, csinálhatnánk olyat, hogy vagy 20 féröhely, és pass-old a szervert, tudomisén pl. "jkhu" , vagy "eljenjonny" vagy valami érted :) Na majd nyomod a linket, várom nadjon
  • Gnome
    #1632
    ehh...épp most akartam inditani egyet :P
  • antijedi
    #1631
    Közlemény:
    Ma 20.00-kor helyi idő szerint jk3 server, részelteket meg ip-t majd akkor de addigis tessék készülődni :D
  • antijedi
    #1630
    nm :D
  • antijedi
    #1628
    ha mgése ako tévedtem de ugy emléxek minden ilyen engines gamehoz igy kell lehivni :P
  • antijedi
    #1627
    magyar billen:
    shift+ 0 (nem a numpadon és nem az ö betu )
  • antijedi
    #1625
    tuti final van meg, nem csak valami fakelt pregold?? :P