5868
Jedi Knight 3
  • KILLER2
    #3627
    Asszem a szerverből még 1 ideig nem lesz semmi, mivel idő közben a játék is elkezdett cseszekedni meg rádöbbentem, hogy a netem sem elég gyors 1 rendesen működő szerver gyártásához. Addig is szeretném, ha adnátok 1 kis tájékoztatást arról, hogy hol tudok a legolcsóbban állandóan üzemelő JA+-os szervert.
  • KILLER2
    #3626
    Jó. Már értem. És tudna nekem segíteni 1 JA+os szerver elkészítésében? Tudod még kezdő vagyok. Lehet, hogy tegnap ezért nem ment. Kár az oldalért. Pedig szép volt nem?
  • donoki
    #3625
    LoL!
    Az nem vmi..hanem vki!
    Starweb a tesom...lol
  • KILLER2
    #3624
    asszem hogy új oldalt kell csinálnim, mert az a kibaszott ATW törölte. Csak azt nem tudom, hogy miért?!
  • KILLER2
    #3623
    Jó. Még mindig nem nagyon tudom, hogy mi az, de ha te mondod én elhiszem. Akkor már csak az lenne a kérdésem, hogy alkalmas-e JA+-os szerver gyártásához (lehet jetpackolni meg grapple valamizni) és hogy ingyenes-e
  • donoki
    #3622
    Starwebbel....

  • KILLER2
    #3621
    starral? Az mi?
  • donoki
    #3620
    Én csináltam starral!
  • KILLER2
    #3619
    Ha van valaki aki csinált már JA+ moddal szervert akkor az tudna 1 picit segíteni?
  • KILLER2
    #3618
    Sajnos a tegnapi war elmaradt a hibák miatt és még most sem akar működni, ezért az oldalt is bezárom. Természetesen amint jó lesz rögtön megnyitom az oldalt írok ide és akkor lesz megtartva a nyitóünnepség.
  • donoki
    #3617
    .......
  • starweb88
    #3616
    lol
  • donoki
    #3615
    ja..
    voltam..
    de senki szólt hozzám..
    mindenki mással van elfoglalva :/
  • KILLER2
    #3614
    a szerverre céloztam aminek van jelszava és az gerinc gyere oda ha akarsz játszani, de ott csak duellezni szabad
  • donoki
    #3613
    Nekem nincs jelszavam!
  • KILLER2
    #3612
    Úgy nézem szar van mert valami elkúródott de rohadtul és nem gyártja a szerver! Aki jönni akar valahova akkor az jöjjön az Akadémia @ cronusnet.hu szerverre ha van jelszava akkor az gerinc asszem ez 1 békés szerver, de cool
  • donoki
    #3611
    te vagy kamera_2-es msnes aki fel vett
    aham..akkor jó!
  • Crazy Mate
    #3610
    Bocs hogy leírtam....
  • Crazy Mate
    #3609
    10.1.249.212 msn-en azt mondta ez lesz az ip,és link a corusant streets-hez:
    http://files.filefront.com/coruscantstreets/;3755002;;/fileinfo.html
  • KILLER2
    #3608
    ha valakinek nem megy a coruscants streets linkje akkor itt 1 jó: http://files.filefront.com/coruscantstreets/;3755002;;/fileinfo.html
  • donoki
    #3607
    Meg nem is látom..
    Talán egy IP-t adjál!
  • donoki
    #3606
    404 hibát ír a letöltéseknél!
  • KILLER2
    #3605
    az oldalamról le kell hozzá szedni a CoruscantStreets-et meg a JA+-t és ha lehet a VADER mester skint és a REVAN mester skint
  • donoki
    #3604
    Nem látja a szervert :(
  • donoki
    #3603
    lol...
    killer.!megyek!
  • KILLER2
    #3602
    A szerver a CoruscantStreets-en lesz minnél több játékost várok!
  • Crazy Mate
    #3601
    kell szerverböngészőt használni?Én csak így rámegyek hogy get new list,és nem találja..Ott van a bal felső sarokba...
  • KILLER2
    #3600
    Csináltam egy szervert webcíme: 3oldal.atw.hu
    Az szerver neve: A 3. oldal akadémiája Mivel csak házi ingyenszerver ezért csak megbeszélt időpontban lehet rajta játszani. ma nyitóünnepség alkamából 7:15-kor legyen 1 war mindenkit szeretettel várok! A kezdőpályát majd mindjárt ideírom és azt le kéne tölteni a játékosoknak az oldalról.
  • donoki
    #3599
    Melyik szerver böngészőt használod?
  • donoki
    #3598
    Ameddig megy a "szerver progi" konzol féleség...
  • KILLER2
    #3597
    Haén csinálok egy szervert a multiplayerben (ingyenes) akkor az csak addig fog működni ameddig én fennvagyok rajta?
  • Monoton
    #3596
    használd a mindent láto szemet! :D
  • Crazy Mate
    #3595
    Sziasztok,felraktam az 1.1-es patchet rámegyek a multiplayerre,ott a join game-re és nem talál egy szervert sem,mi lehet a baj?Ja és másolt...
  • donoki
    #3594
    Aham..
    Thx!
    oks.
  • Monoton
    #3593
    Mostanában nem majd Márciustól!
  • KILLER2
    #3592
    Te még skint sem tudsz leszedni? pcgamemods.com jediknight2.filefront.com/
  • donoki
    #3591
    Nem naon!
    Honnan tok skineket letölteni?
  • KILLER2
    #3590
    Tud valaki 1-2 jó skint esetleg jól kidolgozott Predator skint?
  • donoki
    #3589
    Nem!
    A kódok mindenkinek elérhetők lesznek!
    Én inkáb nem engedélyezném
  • KILLER2
    #3588
    De az csak akkor van ha az illető admin nem?