5868
Jedi Knight 3
  • reco
    #3707
    mind1 single player-ben ugy is csak ritkán szoktam jáccani
    van 24 skin-em meg a ja+ inkább multizni szoktam
    csak ki probáltam egy modot ami single player ba müködik azt csak azé single-ztem
  • Monoton
    #3706
    kösz szépen
  • KILLER2
    #3705
    a japlus.fragism.com-on rajta van az amit neked kell a játékba másolni
    reco: nekem nincs baj a single playerrel ezért szerintem ez a te géped miatt van
  • reco
    #3704
    miota felraktam a JA+-t azota single playerben akad a játék
  • reco
    #3703
    lépj be a registry adatbázisba annak a keresöjébe keresd meg a jedi academy kulcsait és töröld öket talán müködni fog a játék
    de nem biztos..
    nálam is volt ilyen csak az a rome total war-nal már egy éve volt azota nem sikerült ujra rakni
    ha nem müködik telepitsed ujra a windows-t azzal müködni fog 100%-san
  • Monoton
    #3702
    pls. linket?
  • KILLER2
    #3701
    én is így voltam a JA+-al és én is kerestem dok cuoot, de nem találtam semmit íaógy még most is azt mondja, hogy fent van. Megoldás: nem az auto installerest szeded le hanem azt amit neked kell bemásolni a játék mappájába
  • McGrady
    #3700
    hát sztem a reg-ből kéne kitörölnöd vmit
    kérdezd meg a seg. kérek topikba hogy melyik kulccsal kell babrálni vagynemtom
  • Monoton
    #3699
    amugy mi a kánotok neve?
  • Monoton
    #3698
    Kis problemam van:

    letöröltem a JA t deletevel!

    és fennt volt a JA+ is!

    ma ujratelepítettem az academyt és szerettem volna a + is de nem engedte mert szerinte már fennt van!
    de hisz nincs :(
  • donoki
    #3697
    Háááá jaaa
  • Monoton
    #3696
    ott a pont!!! :)
  • KILLER2
    #3695
    Ahogy a modás is tartja: kinek nem inge ne vagye magára azaz: ha nem tetszik akkor ne szólj bele! amúgyy szerintem a szigony, a jetpack, a full force duel, a kapaszkodás, a fénykardszín "kikeverése" meg a pár új kombo szerintem 1általán nem rossz. De mi csak azért beszélünk róla mert nekünk tetszik és nem azért, hogy te azt használd.
  • IlluminatoR
    #3694
    :|
  • RecoPhile
    #3693
    ÉS?:P
    Én utálom ja JA+ -t :D
    Nincs is fent meg minek az?:)
    Csak arra jó, hogy duelben mást ne láss a többi mind szar:p
    Búgos annimációk megminden!!
    Így maradok ja+ nélkűl :)
  • reco
    #3692
    ez a JAplus mod át baszás a trailerbe tud anakinnal meg csomo emberrel oszt amko felrakod nincsenek is benne meg a pályál sincsenek benne ami a trailer be benne van azokat külön megkell szerezni

  • Monoton
    #3691
    nahh maénis beidítottam a JA!

    nyomulok ezerrel szerveren! :D
  • donoki
    #3690
    :D
    LoL
  • KILLER2
    #3689
    UGYE!
  • donoki
    #3688
    Hát..
    nem tom h h lehet :(
  • KILLER2
    #3687
    Screenshots itt van az összes kép
  • donoki
    #3686
    Ha megjelenne a kép, akkor talán látnám :O
    Létszi linkeld v. rakd fel újból!
  • McGrady
    #3685
    ja értem...huh, asszem push+fire de nem biztos vmi ilyesmi
  • KILLER2
    #3684
    De engem az érdekel, hogy hogy kell használmi. Ezeket értettem a kombók szó alatt
  • McGrady
    #3683
    jah nemrossz, látványos de nem sebez sokat (20hp körül) persze azt lehet módosítani :)
  • KILLER2
    #3682
    Akkor így utólag. Arra gondoltam, hogy az új "erőket" amik tulajdonképpen lángszórók mind amikor pl 1 képen 2 tűzgojószerűség jon kia csávó kecéből. itt a kép: meg
  • Monoton
    #3681
    én meg is lepődtem a kérdéseden /még mindig nem értem/

    hiszen anno még te linkelted be a mod trailer ét :D
  • KILLER2
    #3680
    Na mindegy. Asszem félreértettétek meg én is picit félrefogalmaztam a kérdést.
  • donoki
    #3679
    LOOL...
    Nincsenek új erők!
    A lángszórás az nem erő
    Ki nézett hülyének?Én nem...de ha azt csinálsz magadból
  • Monoton
    #3678
    no jode te kombokat mondtál!

    uj erők nincsenek csak uj kombok!
  • KILLER2
    #3677
    az 1játékosban van, hogy a tabbal meg lehet nézni a JA+ meg multiplayeres mod. De én az erőkre gondoltam.
  • Monoton
    #3676
    Van benne uj kombó! meglehet nézni a többi közt! játék közben TABULÁTOR gomb!
  • KILLER2
    #3675
    Hülyének nézel? Szzed, hogy most látom először a gémet? Láttad te a JA+ trailerét meg képeket róla? Igez, hogy ez nem volt benne a kérdésembe, de én főként az erőkombókra gondoltam! mint pl a lángszórós cuccokra! Kérlek ne nézz hülyének! Én azokra gondoltam amik nincsenek benne movo list-ben. Amúgy van benne 1 pár új fénykardos kombó is.
  • donoki
    #3674
    Sztem nincs új kombó benne...
    Ott van amikor belép egy szerverre h "move list", de mind1...
    Ezt nem észre venni :/
  • KILLER2
    #3673
    Nem tudná valaki leírni nekem az összes új JA+-os kombót? Azaz, hogy mit milyen gombokkal kell csinálni.
  • donoki
    #3672
    Ott van hogy: Játékban nyomsz egy "ESC"-et és "Join" ott van h "Switch Dimension"!
    Itt lehet kitesztelni a dimeziót!Alap dimenziók: Ahol vannak szabályok meg ahol nincsenek szabályok eleht lámulni mint állat ;)
  • starweb88
    #3671
    a dimensiokról beszélsz? különböző szabályokat lehet csinálni a két világban! =)
  • reco
    #3670
    na sikerült
    de elmondanátok hogy mi az a idö tér ugrás vagy mi a franc
    és hogy hogyan kell mert soha nem megy
  • donoki
    #3669
    Hát asszem xD
  • KILLER2
    #3668
    Ja tudom, csak érdeklődtem. Meg amikor azt mondta Donoki, hogy az 1.01 a legújabb