5868
Jedi Knight 3
  • SZilaJMaGGoT
    #3867
    Van egy bizonyos trükk amit nem találok a listában... Olyan hogy ilyen kurva gyorsan kezdi el forgatni a kardjait, és ilyen izés... Csak én olyat nem tudok.. :D
  • Muki100
    #3866
    Minden klán megszűnik egyszer, de amelyik leragad a JA+nál szerintem meg is érdemli
  • reco
    #3865
    megszünt a HGJ kláááááááááááán
  • KILLER2
    #3864
    Mi a Jedi Academyben az álcázó neve? (amit a konzolba lehet írni)
  • KILLER2
    #3863
    Ebben egyedtértek csak mostanában kavés csajt látok. Vagy ha látok akkor nem örül ha lesmárolom :)
  • Monoton
    #3862
    :DDDD
  • bigfoot
    #3861
    ?
  • reco
    #3860
    huu ebbe játéba elég jol lehet még csajozni is... :DDD
  • SZilaJMaGGoT
    #3859
    kösz
  • Monoton
    #3858
    Azon az ablakon ahol skint választasz, na azon jobbra
  • KILLER2
    #3857
    Multiba valahol a menüben.
  • SZilaJMaGGoT
    #3856
    A trükköket azt hol lehet még megnézni hogyha nem singlézek?? :D
  • SZilaJMaGGoT
    #3855
    Hát elég változatosak voltak... :D
  • Muki100
    #3854
    Milyen hibaüzenetekkel pontosan?
  • KILLER2
    #3853
    Akkor jó.
  • SZilaJMaGGoT
    #3852
    Most reinstallal mendegél... :D
  • KILLER2
    #3851
    Hát akkor én is csak ezt tudom javasolni. Nincs több ötletem. Sajnálom.
  • SZilaJMaGGoT
    #3850
    Régen nem nagyon jedi-ztem, épp hogy csak kipróbáltam.. Most kiszedtem a a cuccokat, csak vadert meg obi want tettem be, de azokat is kivettem... Így se volt jó.. Megpróbálom reinstallal..
  • KILLER2
    #3849
    Hát hallottam már olyasmit, hogy valakinek túl sok volt és ezért nem tudott neten játszani. Régebben tudtál játszani neten vagy már akkor sem esetleg most próbálod először?
  • SZilaJMaGGoT
    #3848
    Túl nagy vagy mi??
  • SZilaJMaGGoT
    #3847
    Tudom hát csak mi az hogy túl sok?? :S
  • KILLER2
    #3846
    Tudod, hogy mia az A PK3 fájl?
  • SZilaJMaGGoT
    #3845
    Patch fent van... Mi az hogy túl sok egy pk3 file-om??:D
  • KILLER2
    #3844
    Hát akkor azt basztad. Nem lehet, hogy túl sok 1 PK3 fájlod vagy nincs fent a patch?
  • SZilaJMaGGoT
    #3843
    Hát az allow downloadingot már ki offoltam, de sokszor kidob mindenféle szarokkal... :(
  • KILLER2
    #3842
    Hát ha letölt akkor azt kapcsold ki.
  • SZilaJMaGGoT
    #3841
    Az mért van hogy a legtöbb szerver csatlakozáskor ki dob a p.csába valami hibaüzenettel, ha meg véletlenül bent is vagyok egy fél perc múlva megint ki dob?? Ráadásul ha le is tölt valamit kurva lassan, és ameddig ott baszakodik vele akkor addig kidob... :S
  • thinice
    #3840
    Nna. Láttam nemrég vki keresett progit amivel játék közben zenét lehet hallgatni. http://jk3files.com és a legtöbb letöltés között van egy olyan, h JAM's JK2/JK3 Kill Tracker, amit régen én is hajkurásztam =) Ezt leszeded, és a readme-jét elolvasod, h mit tud, berakod a zenéidet, játék közben beírod a konzolba, h /name, és enjoy! a használatát most nem írnám le, readmeben megtalálod.
  • Muki100
    #3839
    Ment a link pü.-ben a biztonsági másolathoz. Én sajnos addig hogy textúrát is rakjak egy modellre sohase jutottam el :\
    És még vannak linkeim Q3 modellezéshez ha érdekel, gondolom a csontolás is van írva.
    Mondom elképzhelhető hogy beszállok, de ezen a monitoron embertelen.
  • SZilaJMaGGoT
    #3838
    sorba*
  • SZilaJMaGGoT
    #3837
    Csak szép sorva... Nekem max az okés... :D Kíváncsi vagyok hogy lehet rá rakni több textúrát egy objectre(vagy egy modell csak több object?? nem értem).. Mihez van linked?? :D A csontolás nemtom már mi, de az az animáláshoz kell, de sztem azt átlehet kapni egy másik modelltől is... : /
  • Muki100
    #3836
    Pü ment.
    Én milkshape 3dben szórakoztam a modellekkel de ott elméletileg csak fegyvereket lehet csinálni, bár sok pluginnel ha ügyeskedsz még embereket is. A baj hogy lejárt a trial, crack már nem megy rá, majd vindóz újrarakás után :\
    És a modell maga egyben volt, csak a textúrák vannak szétszedve.
    Ja és van 3d max 7-esem, de egy 11 éves 15" monitoron elég "nehéz" munka. Viszont van egy pár linkem ha érdekel. A csontolás ugye a weighing?
  • KILLER2
    #3835
    HOGYAN LEHET SINGLE PLAYERBEN LÁTHATATLANÍTÓT HASZNÁLNI? (láttam, hogy reco kapott választ így kipróbálom hátha nekem is bejön :)
  • Monoton
    #3834
    csak az adminok tudnak teleportálni!
  • reco
    #3833
    MIVEL LEHET TELEPORTÁLNI ???????????
  • Cápafogxy
    #3832
    http://jediknight2.filefront.com/
  • SZilaJMaGGoT
    #3831
    Nincs olyan oldal ami külön ezzel a gameval foglalkozik?? Szal rajta kellene lenne rajta pár kieg, meg a toolok is... Amúgy egy egy modell hogy nézki?? Úgyértem egy darabból áll mint pl gta-ba, vagy külön veszi a test részeit?? Amúgy sztem a csontozással leszek bajba de lehet azt átkapom valami másikról ha lehet mer animálni még annyira nem naon tudok... : / :D
  • SZilaJMaGGoT
    #3830
    Akkor adhatsz hozzá linket... Jöhet pü-be is..
  • SZilaJMaGGoT
    #3829
    1. Én kivárom, mer sajna amiket én találtam azok nem is mozognak... :( 2. Akár azt is...
  • Muki100
    #3828
    Van egy 18 seedes, kérdés hogy ki bírod e várni míg lejön.
    Fegyvereket is modellezel?