5868
Jedi Knight 3
  • antijedi
    #1159
    pufff
  • Lazarus
    #1158
    igen és nem megy egyik sem a 2 közül
  • djcom
    #1157
    Ki kellett volna Nke-olni az Nforce adminoknak:(
  • antijedi
    #1156
    hm, es azt megproblni hogy alkalmazni a pregold mp crackjet ezen probalta mar valaki?
  • Lazarus
    #1155
    mármint velem, meg kő várni a fixet... meg kéne nézni hogy a külföldieknek is van e valami problémája
  • antijedi
    #1154
    hmm, pregoldal be se tolti a serverlsitat :D
  • djcom
    #1153
    A játék verzioja szar!
  • Lazarus
    #1152
    én
  • antijedi
    #1151
    megnezem gyorsan a linux pregold e mert meg fentvan azis :P
  • antijedi
    #1150
    nem tom mert dobott le :(
  • Lazarus
    #1149
    De ha netre nem vagy felmászva akkor semmi nem ellenőrzi hogy milyen verziód van és mégis kidob!
  • djcom
    #1148
    Mindjárt sírok:(
  • antijedi
    #1147
    a masik linux server nem lehet hogy aze nem megy mert az meg a pregold??
  • antijedi
    #1146
    en voltam asszem :D
  • djcom
    #1145
    jah.:)
    Te voltál:)
  • antijedi
    #1144
    elob bejot egy jedi nevü szerver amire felengedet de ledobot (talan djcom servere :P)
  • djcom
    #1143
    Na valakivel fenn voltam pár percig aztán kidobott minket a picsába:((((((((
    LOOOOOOOL
  • Lazarus
    #1142
    nah :) kidobott
  • Bandew
    #1141
    Nem értitek mit mondtam. Nem azt mondtam, hogy AZÉRT nem műxik MERT nem jelent még meg. Hanem van egy "főszerver" baromság mittomén, ami az összes szervert felügyeli és összefogja (ha új szervert indítasz pl a jk2-ben, a betöltésnél mindig kiírja ezt a címet). Ez már most is működik, mert tudtatok multiban nyomulni. De amint meglátnak titeket ezeken a szervereken, rögtön tudják, hogy kalózverzióval nyomjátok, hisz a játék még nem jelent meg. És ezért van az, hogy ledob titeket, meg a többi hibát. Legalábbis szerintem, nem mondtam, hogy ez így is van. Én legalábbis nem tűrnék meg senkit a szerveren aki kalózzal nyomja.
  • Lazarus
    #1140
    Ez a játék szerintem nincs törve, csak másolva. Ugyanis egyik cracker csapat neve sem szerepel az isonewson csak annyi hogy "Game"
  • djcom
    #1139
    80.98.56.174
    3 perc mulva probáljatok jönni!
  • Looserke
    #1138
    dettó
  • djcom
    #1137
    ok
  • antijedi
    #1136
    csak dedikáltat probáltál csinálni?
    megkéne nézni nem dedikáltal is, hatha csak a dedikált rész van elbaszva :P
  • djcom
    #1135
    Ne minden játékhoz kell crack.
    Valamit fel tudnak törni ugy is,hogy nem kell hozzá crack.
    Valami gáz van a netes résszel.Mármint szerintem ennek a verzionak a netes részével!
  • Taptarap
    #1134
    nekem a linuxnal inalid format-ot irt ki a másika meg nem tudom megnézni mert full server:(
  • Taptarap
    #1133
    már 3 szerver van, de tele vannak:((
  • Looserke
    #1132
    hát ezaz...
  • Taptarap
    #1131
    nem kér cracket
  • Looserke
    #1130
    De már alapból benne van ebben a törés, mert cracket nem kért?
  • djcom
    #1129
    Szerintem a legvalószínűbb,hogy hibás a törés.
  • Looserke
    #1128
    Hát nem tudom, de remélem nem átb@szás az egész...
  • antijedi
    #1127
    netkod nem hiszem hogy rosz lene, mert pregoldban meg jo volt, enyi idoalat csak nem vagtak haza... :P
  • djcom
    #1126
    Azért hülyeség,mert anno a JK2-nél ilyen gond nem volt,de ha már itt tartunk,akkor a warez világban a játékok ugye általában előbb jelennek meg mint a boltban kapható lenne!
    Ilyen probléma csak a rossz netkód illetve rossz törés esetén szokott jelentkezni!
    Pl.ha én csinálok egy szervert,akkor nem kéne látnia illetve nem kellene tudni másnak il.senkinek felcsatlakozni,de nem így van-fel tudnak jönni,csak éppen fél-egy percen belül kidobja őket a szerver!
    A másik.
    Csináltam egy dedikált szervert FFA módban,elindítotam,aztán kb 10 perc mulva leállítottam.
    Utána csináltam egy másikat Dualban ,fel akartam csatlakozni a saját gépemen futó dedikált szerverre és az 5 perccel ezelőtt leállított FFa szervert látta a gép!!!
    Szóval nem az a gond,hogy még nem jelent meg a game,hanem 2 lehetőség van:
    1.Vagy nagyon jól le van védve a játék és nem tudták feltörni(akkor viszont NUKED,mert nem védi a játékot serial)
    2.El lett Ba**** a netkód
    Ennyi!
  • Lazarus
    #1125
    Nemár, ez annyira logikátlan marhaság... lanban akkor mi van? Megnézi a dátumot vagy mifene?
  • Taptarap
    #1124
    A freelancer -él is ez volt meg sem jelent hivatalosan és már nyomtuk multiba /ha jól emléxem/
  • Taptarap
    #1123
    Mükszik a multi és az előző hozzászolonak van igaza egyetlen linuxos szerver van
  • Takigabi
    #1122
    amugy Bandrewnak igaza van mert az az egyetlen server csak egy linuxos tesztszerver
  • dikki*yysw
    #1121
    Ez minden játéknál így van!
  • dikki*yysw
    #1120
    Márpedig nem hülyeség.