63
Destruction Start - www.destgames.hu
  • Bogármacska
    #63
    Megvan a Midtown Madness 2ő ott
  • Blint
    #62
    Jó kis megtévesztés volt mi? :)
    A legjobb az egészben, hogy még én is elhittem! :D
    De ahogy elnéztem az alpha letöltéseket, sokan leszedték, tehát nem csak én szivtam! :DDD
  • Cat #61
    Sokakat lesúlytott a hír, hogy az ID Software a Doom

    súlytson le rád a grécsi haragja ;)
  • gumininja
    #60
    Ha mas nem ircen ja. Joccak
  • Blint
    #59
    Hát igen, én is ritkán találkozok valakivel a régiek közül, mindenki szétszéledt! Pedig milyen szép idők voltak azok :)
    Nah de hát igen, változnak az idők!

    Aszthiszem, most én is lépek aludni, már borzatsztó álmos vagyok.
    Jó éjt Dodo! Majd még biztos összefutunk valahol! :)
  • gumininja
    #58
    Warzone utan a Landoron nemreg hagytam abba a diablot. (Aztan par napra jott a MMs diablocsomag 3kert, de nem erdekel a bnet majd csak 110 utan) Most jelenleg ra sem birok nezni a gammara, picit besokaltam tole az evek alatt. ;]
  • gumininja
    #57
    Naja, dehat valtoznak a dolgok az idovel. Csalad, munka, stb. Mostanra csak az irc meg a forumok maradtak mint ertelmes dolgok. Csetre neha benezek, de 1-2 regi ismeroson kivul nincs ertelmes letforma arrafele.
  • Blint
    #56
    Gondolom már nem vagy aktiv Diablos, úgy mint én sem! :) Azzal sem játszottam már évek óta!
  • Blint
    #55
    Hogy vagy, mit csinálsz mostanában?
  • Blint
    #54
    Jah, te vagy az Dodo, nah igy már mindjárt tudom kiről van szó! :))
    Már 1001 éve nem látalak! :)
  • gumininja
    #53
    D2ben piszkosfred vagy a gumininja, helyzettol adodoan.., a cset "tobbi reszen" pedig szuperdodo. Az utobbi idoben pedig ami eszembejut idota nikk, az lesz.
  • Blint
    #52
    Szal a Diablo II Exp. szobában! :)
    És ott mi volt a nicked?
  • gumininja
    #51
    Jo meglatas, bizony ismerjuk egymas meg anno a gyaloglos idokbol.
  • Blint
    #50
    Te Gumininja, úgy veszem észre, hogy te ismersz engem! De nem tom, hogy nekem honnét kéne ismernem téged!? :))
  • Blint
    #49
    Hali Shepi!
    Mi az te sem tudsz aludni? :D
  • Blint
    #48
    Hát igen, van munka bőven, nincs unalom 1 percig sem. Viszont én úgy vagyok, hogy szeretem ezt csinálni és nem is kell pénz érte!
    A Destet kihagytad, azt is kell frisíteni! :) Meg aztán arra is tervezek kisebb bővítéseket! :)
    Szal lehet válogatni, hogy mivel foglaljam le magam, ezért van az, hogy ilyenkor is nem alszom, hanem ügyködöm valamin, de mint már mondtam én ezt élvezem!! :))
  • Sephi
    #47
    Blint mizu ?:)
  • gumininja
    #46
    Lesz munkatok akkor boven. Jon par heten belul a 110es diablo peccs, gondolom te mint regi diablo jatekos ki nem hagyod (megha kisse furcsan lett is vege anno..), nekikezdtek a gta oldalnak, amit majd friss melegeben a vice cityvel is boviteni kell, nem beszelve a wc3rol ami teljsen uj alapokra epitve csinaltok. Es persze mindezt ingyen, barmi fizettseg nelkul.. Kossetek fel a gatyat, kicsit soknak tunik.
  • Blint
    #45
    jó éjt, bye!
  • zaki
    #44
    na én megyek, bevágom a szunyát, császtok
  • Blint
    #43
    Ez teljessen új lessz.
    Mivel a Gamekapocsnak hála megszünt az a tárhely és domain ami lett volna, ezért teljessen új alapokra kell építkezni.
    Visszont már készül a Design, szerkesztőség is kezd összeállni.
    1 hónap még biztossan kell ennek is, de lessz bármi történjen is!!!
  • gumininja
    #42
    Es mi lett a korabbi cad fele oldal atvetelevel? Belekezdtel atalakitani, de aztan leallt az egesz.. Ez most annak a folyatasa lesz, vagy teljesen ujba fogsz?
  • zaki
    #41
    az már nem az én asztalom
  • Blint
    #40
    Nem, mondom a GTA oldalhoz nem sok közöm van, annak a szerkesztésében nem vagyok benne, én csak helyet adok neki a Desten és támogatom az oldalt. Viszont a war3.hu -ban komoly szerepet töltök be! :)
  • zaki
    #39
    de ne a vice city rovására!
  • Blint
    #38
    Csak nem a Warcraft 3-ra gondolsz? :)
    Mert lessz warcraft3.hu, az is készűl!!! Most kezdtünk igazán bele!
  • zaki
    #37
    úgy legyen!
  • gumininja
    #36
    Igen, ezt mar mondtad parszor mas jatekra is.. De amen, a gtara kivetelesen kivancsi vagyok.
  • Blint
    #35
    Persze, különben az oldalt az ország legnagyobb GTA oldalának tervezük!
  • zaki
    #34
    nemrégen még volt ps2öm, nekem meg volt, nagyon tuti
  • gumininja
    #33
    Nemet oldalak tele vannak jobbnal jobb skinekkel, foleg az autok teren, nagy fanatikok vannak arrafele. Lesz mit osszegyujteni, de csak a jobbakat tegyetek ki, ne minden szar gyagyit ami csak van.
  • zaki
    #32
    ja,
  • Blint
    #31
    Én személy szerint már meg pusztulok, hogy már játszhassak vele!!!
  • Blint
    #30
    De ez legalább egy nagyon jó hír! :)
  • zaki
    #29
    2 hónapja jelentették be hogy májusban jön a vice city és azóta nincs semmi hír
  • gumininja
    #28
    keveseknek = kevesek egyike

    keso van mar, hiaba no, eheh ;]
  • Blint
    #27
    Nem tom, lehetséges, elég jól néz ki az biztos!
  • zaki
    #26
  • gumininja
    #25
    "úgytudom.." ?

    Mivel meg nem jelent meg pcre, es tudtommal nem vagy egyik azon keveseknek akik teszteltek, picit jobban figyelhettel volna, amikor leszedted valahonnan, hogy ps2 vagy pc..
  • HooDoo
    #24
    gta: sin sity...