792
zene, hírek, egyebek
  • rezsofiz
    #392
    Meg amikor Slash Paradise City alatt lemászik azt ott ökörködik :)
  • sz4bolcs
    #391
    sajnos nem, épp most rakom rendbe a gépet, mert holnap indulunk Szolnokra (pécsről) egy lanra, és takarítom a gépet, és nincs hozzá programom, de már nem is töltök le ezért. Majd hétvége után. bazz.. csak félek hogy nincs időm már, pedig van. Adjatok hozzá progit :D
  • McGrady
    #390
    wowo!
    knockint játszák?
    akkor csak jó lehet!
    nemtudod kivágni és feltölteni?
  • sz4bolcs
    #389
    nekem megvan dvd-n és ripben, ripben vhogy jobban szól a hangjuk :D
  • sz4bolcs
    #388
    Tokio felvételről kedvenc részeim: épp az eleje, amikor fölmegy a sötétben knockin on heavens door introjára a színpadra, aztán minden reflektor egyszerre elkapja, és kifehéredik a kép. :-)
    2. Rocket queen közben vmi rappet nyomat, az nagyon durva. :-) És a rocket queen végén, ahogy ordít. A befejezés előtt Slash milyen szolot levág, uram isten... minden együtt van.
    3. Estranged befejező sorai.
    4. Paradise city legeleje, slash ritmusozik.
  • sz4bolcs
    #387
    Hmm.. Elénekeljem neked? :D::D:D
  • Adelaide
    #386
    de a welcome to the videos-on a klipek készítése is rajta van, nem?
  • hen-tes
    #385
    honlapjukon :D
  • Xirnox
    #384
    Hollywood Rose-t hol tudnám meghallgatni?DC-n nem találok!
  • rezsofiz
    #383
    olyan lényegesen nem jobb :\
    az az igazság hogy sok értelme nincs mert bele kell tekerni hogy megtalálj egy klippet -.-
  • rezsofiz
    #382
    :O
    nekem 700 megás ripem volt, ami tökéletes minőségű volt, szal ha neked teljes dvdben jön le akkor valszeg jobbab lesz
  • hen-tes
    #381
    igazából arra gondoltam, hogy a neten is megtalálható klipeknél jobb-e a minőség:| mert ha nem akkor fölösleges letöltenem, mert meg van mind
  • McGrady
    #380
    szal nézhető
  • hen-tes
    #379
    ez full dvd 4,26 giga :D
  • rezsofiz
    #378
    ha jól emléxem akkor vmi dvdrip féleség. szal nézhetőeg
  • hen-tes
    #377
    és a minőség?
  • rezsofiz
    #376
    én leszedtem torrentről vagy 1 hete. a legjobb számaiknak a klippjeik vannak rajta, szal nem lájv :o
    de joag.
  • hen-tes
    #375
    most töltöm a welcome to the videos című dvd-t
    nem tudom, hogy mi van rajta, de gnr, szazl kell :D
  • Adelaide
    #374
    mázlisták...
  • rezsofiz
    #373
    detto :o
  • hen-tes
    #372
    én végig is néztem :o)
  • Adelaide
    #371
    jajjj, ha nekem lenne koncertfelvételem, együltő helyemben végignézném, az biztos:)))))))))))
  • rezsofiz
    #370
    Torrent. Ha érdekel, akkor küldj privit, és megadom a címet ahol rengeteg koncertfelvétel található.
  • McGrady
    #369
    nekem megvan 1 teljes konci....de csak pár számot néztem megbelőle...
  • Adelaide
    #368
    nekem meg meg kéne néznem végre egy teljes koncertet, mert még csak néhány számot hallottam, amiket különféle koncerteken játszottak

    kurva szúnyogok...
  • McGrady
    #367
    meg kéne néznem tüzetesebben a ritz koncit :)
  • Adelaide
    #366
    363: jaja:)))))))
    jó neked. dehát melyik guns koncert nem fantasztikus?:)) (oké, Donningtont leszámítva)
  • McGrady
    #365
    honnan szerezted?
  • rezsofiz
    #364
    Na haverommal megnéztem a 92es Tokiói koncertfelvételt :) Hát vmi eszméletlen fantasztikus :)
  • McGrady
    #363
    lefeküdt 1 csajjal és azt vették fel?
    ezt nem tudtam :)
    énis csak most szerettem bele eddig csak hébe-hóba hallgattam
  • Adelaide
    #362
    naigen:))))) én is kb. így voltam/vagyok vele:)))) asszem az extra.hu/gnr_page-en van egypár koncertfelvétel, meg demó ilyesmik. mondjuk nem biztos, hogy ez az oldal bejön explorerrel
    tudjátok mit szeretek még a rocket queen-ben? azokat a hangokat, mikor Axl lefeküdt a stúdióba egy csajjal ( sajna nem velem:((( mért nem születtem én amerikában, a '60-as években?), és lehet hallani a számban is
    356: Axl hangját én legjobban az it's so easyben szeretem, mikor azt énekli hogy: so come with me, don't ask me where 'cause I don't know
    358: ez olyan cuki:)
  • Xirnox
    #361
    Sziasztok!

    Nekem a barátom mutatta meg a Guns N Roses-t egy saját válogatás albumán és azóta nagyon beléjük szerettem!jjel-nappal ezt hallgatom!Sanjálom h eddig nem hallgattam őket!Én inkább a lassúb számokat szeretem:Don't Cry,Estranged,November Rain..stb.
    most apránként próbálom beszerezni a koncertfelvételeket!Az albumok megvannak, az összes!Nem tudna nekem segíteni valaki a koncertfelvételekben!
    Köszi előre is!
    Ja és Guns N Roses Forever!

    u.i.:lentebb megtaláltam a Don't Cry és a November Rain demokat...hihetetlen jók!!!
  • rezsofiz
    #360
  • báttyó02
    #359
    O:
  • sz4bolcs
    #358
    Jó kis rock & roll ma még szép napunk van feeling a vége.

    Dont ever leave me Say you always be there All I ever wanted Was for you To know that I care......
  • rezsofiz
    #357
    Jaja. Én is monstanában mindig azt hallgatom.
  • sz4bolcs
    #356
    Igazából végigpörgettem a winamp playlistet. :D

    Hallgatom a Rocket queent ez KURVAJÓ :D Ilyen hanggal még nem is hallottam Axl-t. Hihetetlen a vége, mennyire felszabadult. Ezt normális ember fejhanggal képes kiénekelni, de ha nem tévedek Axl egyszer sem megy át fejhangba, bár nem értek hozzá. Szenzációs :D
  • Adelaide
    #355
    hát nem tudom...lehet:)de elképzeltem ezt a jelenetet, amint próbálsz rájönni arra a dallamra, és hirtelen beugrott:)
  • sz4bolcs
    #354
    MEGVAN! Used to love her!!! :D
  • Adelaide
    #353
    hát én nemtom, melyik számra gondolsz...de most hogy mondod...már én is gondolkoztam pedig, hogy vhol már hallottam azt a dallamot, csak nemtom, hol