242
ma történt velem a metrón
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    így van! Én is már majdnem nekiugrottam 1x egy ilyesmi mocsoknak...csak az részeg volt...
  • [Walaki]D`Lair
    #30
    LOL
  • a.carkey
    #28
    BP-Pécs IC:
    Egy haveromhoz mentem át dumálni az első osztályra, miközben az én jegyem másod osztályra szólt. Tudjátok, IC-n ált. vagy az első, vagy az utolsó kocsi az első osztály. A sráccal az egyik asztalos üléshez mentünk, ahol leültünk és egymással szemben elkezdtünk beszélgetni. Nem sokkal ezután elindult hátra, a WC felé egy szakadt 55-60 év közötti faszi és a nője - szintén szakadt és kb. ua idős ... -, majd sokáig semmi jelük nem volt. Aztán jött a kaller és arréb kellett ülnünk, mert visszajöttek a helyükre az ott ülők. Kerestünk szabad helyet és akkor a haverom kiszúrta, hogy az a fasz már vagy fél órája próbálja kiveretni a ócska nőjével a farkát hátul, de sehogy sem megy el. Az a vén majom meg ott pislangatott ki a WC felől az üvegajtón át, nehogy jöjjön vki. De még vak is volt, mert a haverom pont szembe ült vele és nem vette a majom észre, hogy mindent lát. Semmi cumi, csak verte a majom farkát a nője.
    Ez sem volt semmi látvány ...
    Ja, és büdös volt a faszi, mint a veszettróka!
  • GregSB
    #27
    Metrón fel kell készülni az ilyesmikre. Kb fél éve történt, hogy utaztam hazafelé rohadt éhesen. Velem szemben ült egy alkesz 40-50 év közötti fazon(arca piros volt, látszott rajta hogy piás), ölében volt egy aktatáska. Lefele nézett az ölébe, vágta a pofákat, majd egyzercsak fogta és lehányta az aktatáskáját. Ezután a kezével SZÉTKENTE a hányást a táska tetején, majd ezt a procedúrát(hányás-szétkenés)megismételte még vagy 2x.

    Mondanom sem kell, nem tudtam enni amikor hazaértem.
  • cSuwwi
    #26
    Wazz! Nem egyszerű, nekem nem volt még ilyen gusztustalan történetem, de van egy szintén full gusztustalan:
    A múltkor éjszaka (11 körül), jövök haza az 1-es villamossal, a Salgótarjáninál felszállt egy 50 körüli csávó, és leült a 2-vel előttem levő székre (vagyis háttal nekem). Fél perc múlva mozgolódás, mire a Kőbányai útig elértünk (pont 1 megálló), 2 utas kivételével mindenki leszállt abból az egy kocsiból (voltunk vagy 20-25-en), én persze maradtam, csodálkoztam is, hova megy mindenki, de már éreztem én is valami bűzt (a nyitott ablak mellett is), nézek körül, előttem a csávó, nekidőlve az ablaknak mint egy hulla, a nadrágjának az egyik lábszára, fullra tiszta szaros! Olyan undorító, gusztustalan volt, hogy kishíján telibeokádtam a szembenlévő széket (és a csávót is). Következő megálló, leszáll, átszáll másik kocsiba, ahvá meg alig fértem fel. Népliget, eddig utaztam (villamos: 1. kocsi fullra tele, a beledet is kitapossák, 2. kocsi egyetlen egy darab ember, a kocsi kozepén, 3. kocsi szintén fullra tele) Szép látvány lehetett.

    Na erre varrjatok gombot, bezzeg senki nem szólt volna neki, hogy bocsi, de tiszta szar vagy. Ja és nem csövi volt az ürge...

    Bocs, hogy kicsit hosszú lett.
  • I.C.ram
    #24
    Agyadrament a mohaa :) Megkellett volna lökni a megállónál, és utáni futni kifelé. :) Farka beletört volna abba az orosz tömöracél ajtóba. :)
  • RelakSfromhome
    #23
    :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    én belerúgtam vóna...lehet
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    hát már sejted
  • The Garrett
    #19
    ez nagyon LOL... pff bazz én tuti beszóltam volna neki...
    azta mik vannak.
  • fluga
    #18
    és kopaz=kopasz. na má'
  • fluga
    #17
    kőaz=kopaz:)
  • fluga
    #16
    egy 150 kilós szakadt koőaz állat volt. komolyan fostam attól, hogy előkap egy kést a farka mellé és elkezd őrjöngeni. fasz se tudja, hogy ezek mire képesek.
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    vagy metrón :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    és nem rúgott bele senki hogy "ember !! egy villamoson vagy !!"
  • fluga
    #13
    jah beszálltam...volna a felkoncolásába.
  • hali
    #12
    te jo isten, és végignéztétek?
    aztán mindenki beszállt? :D
  • see.aakogh
    #11
    Minden időt ki kell használni :DDDDDDDD
  • [Walaki]D`Lair
    #10
    sorry...akkor még nem volt itt semmi...tényleg fölháborító és gusztustalan egy fasz lehetett...BOAH...brrr...
  • Carlos
    #9
    Elég dizgászting a dolog!
    Szerencse, hogy Te mesélted és nem én láttam!
    Fúúúúúúúj...undorító!!!
  • Carlos
    #8
    4 mi?
  • fluga
    #7
    akkor még talán röhögtem is volna egyet rajta de igy.....uhh..kegyetlen...gyilkos...állat.
  • fluga
    #6
    és pont velem.......MIÉRT PONT VELEM??????? miért nem más mesélte nekem!!!!
  • Pupcika
    #5
    az öngyújtómal megpörköltem volna a nokedlijét :)
    akármekkora darab, (minél nagyobb annál nagyobbat tud esni)
  • fluga
    #4
    először olvasd el walaki. lehet hogy inkább a gumiszobába való, de gondoltam itt inkább többen olvassák, meg komolyabban is veszitek.
  • fluga
    #3
    szóval az történt, hogy felszálltam bnőmmel a metróra. mögöttünk felszállz egy csaj és leüllt kb velünk szemben. kb a következő megállónál felszállt egy nagydarab kopasz csávó, zöld kabiban, full vörös fejjel (de még a fejbőre is vörös volt). megállt azzal az ajtónál ami ugye nem nyílik ki (ugye a metró másik felén van), full közel az ajtóhoz, kb 30 centire. és ott állt. már ez is furcsa volt. ami viszont ezután következett, nos 21 éves fejjel azért ezt kihagytam volna, legszivesebben kitörölném az emlékezetemből. feltűnt, hogy a csávó miért bámulja kb 30 centiről a ki nem nyiló ajtót. egyszer csak mit látok???? Előkapja a faszát és elkezdett recskázni bazzeg. A METRÓN. a csaj fejétől kb 40 centire. szegény szerintem nem látta, mert pont kiesett a periférájából, de többen észrevettük a metrón, mert annyian voltak, hogy minden ülőhely foglalt volt és még páran álltak is. azóta forog a gyomrom. hogy lehet valaki ilyen, bassza meg a kurvaélet már bocsánat. az ilyen perverz állatokat le kéne lőni, mert az ilyenek erőszakolják meg a nőket. hihetlen.
  • fluga
    #2
    szóval az történt, hogy felszálltam bnőmmel a metróra. mögöttünk felszállz egy csaj és leüllt kb velünk szemben. kb a következő megállónál felszállt egy nagydarab kopasz csávó, zöld kabiban, full vörös fejjel (de még a fejbőre is vörös volt). megállt azzal az ajtónál ami ugye nem nyílik ki (ugye a metró másik felén van), full közel az ajtóhoz, kb 30 centire. és ott állt. már ez is furcsa volt. ami viszont ezután következett, nos 21 éves fejjel azért ezt kihagytam volna, legszivesebben kitörölném az emlékezetemből. feltűnt, hogy a csávó miért bámulja kb 30 centiről a ki nem nyiló ajtót. egyszer csak mit látok???? Előkapja a faszát és elkezdett recskázni bazzeg. A METRÓN. a csaj fejétől kb 4
  • [Walaki]D`Lair
    #1
    bravó :DDDDDDDDD ilyen topic cím :DDDDD