910
Ti Hogy Éreztétek Magatokat?
  • cyrus #750
    lehet csak megijedt mer villant a vaku
  • neménvoltam
    #749
    ahaaa, akkor azért láttam arról a részről jönni a mentősöket :DDDDDDD
  • PResident Evil
    #748
    nézz a szemébe és megtudod !
  • ThePartyFace
    #747
    Miert mienen?
  • ThePartyFace
    #746
    naszal ja...es az ilyeneket elobb utobb megszoktad...elvannak, te meg csak elhaladsz mellettuk. meggyozodtem rola, hogy nem akarnak bantani, majd heves monologizalasba fogtam az ezsgéfórumon a drokok felszamolasarol es hatasairol!!!4
  • PResident Evil
    #745
    linkeljünk be gázos képeket



    - a csaj nem tudja mien rendezvényen van !
  • PResident Evil
    #744
    plakátnak ^^

  • gabber_saviola
    #743
    thx
  • PResident Evil
    #742
    kopirájt ! :D
  • ThePartyFace
    #741
    Hé! Ez az én dumam és tegnap eleg sokan ertetlenkedve fogadtak:DDD
  • cement
    #740
    Avalon a neve
  • gabber_saviola
    #739
    Hali! ez milyen winamp szkin?
  • cement
    #738
    [IMG]http://pix.dox.hu/pix4/e63e9b5861d69e10b9010f933608baaa-th.jpg [/IMG]
    hatter sajat keszitesu minden mertekben
    teccig? :)
  • PResident Evil
    #737
    te egy hős vagy :D
  • ThePartyFace
    #736
    lol
    jaaa, ertem...ha bekapcsolod a geped, bebootolsz es rogton neten vagy! ahha! Atlattam a szituaciot, wázze:D
  • PResident Evil
    #735
    most ültem le :o
  • ThePartyFace
    #734
    Tessek majd ertesiteni engem, ha lesz...ha mar baszol valaszolni msnre:P
  • ThePartyFace
    #733
    Hat nemvagom, de volt egy pillanat amikor elgondokoztam, h akkor most lexyek liveolnak, vagy Avril Lavigne koncertezik elottem...szerintem errol beszelhetsz:)
  • PResident Evil
    #732
    nincs
  • PResident Evil
    #731
    eddig 1 tracket nem azonosítottam tehát más :)
  • ThePartyFace
    #730
    Megvan mar valahol a teljes mix, normalis minosegben?
  • ThePartyFace
    #729
    Ja
    Meg az effekteket is akkor hasznaltak, mint tavaly...meg talan volt par zene, amit kicsereltek, pl vicious love:) Az odatekert nagyon az elejen:
  • PResident Evil
    #728
    most hallgattam meg Lexy & K Paul 2004es mixét és döbbenten tapasztalom hogy ugyanaz... néhány effekt más :O
  • ThePartyFace
    #727
    Ja...iszonyatos modon tudnak szenvedni az emberek...kora reggel mar mindenhol ultek, ahol csak lehetett. Remek kisugarzasuk van olyankor amugy:) Sok depis fej...száksz nekem se volt kedvem tobbet vigyorozni:P
  • cement
    #726
    szerintem ami még hiba volt h keves volt az ulohely, a nepek hajnal tajban (mivel elfaradtak, mint mi is) a foldre kenyszerultek ulni (mi kitartoan vartunk mig felszabadul szek), es ugy nezett ki egy csomo resz mint a csovestelep :D
  • ThePartyFace
    #725
    Mi nem tetszett a wckben?:) Szerintem a lehetosegekhez kepest normalisan volt kitalalva es elegendo is volt.
    Nekem nem volt gondom a kidobokkal...csak nem azert gecized le oket, mert a hangos szippongatasok kozben kirangattak egy rosszul kialakitott toi-toi budibol es addig vertek, amit a mentosok vittek el?:DDDDDDDD
  • neménvoltam
    #724
    na fain buli volt, én nagyon elvoltam. legjobbak sztem: Joris Voorn és Christian Valera. a wc sztem szarul lett megoldva, a kidobók meg gecik voltak... a zene kárpótolt mindenér :D
    amúgy most volt haláleset? én egyszer láttam csak a mentősöket
  • cyrus #723
    na ezek azok :D
  • cyrus #722
    nemfeltétlenül drogosok akik napszemcsiben vízzel járkálnak.
  • cement
    #721
    amugy tenyleg mi fel nyolc korul jottunk el es mar csak a drogosok nyomtak szinte, azert is jottunk el h minket ne nezzenek annak, mi anyag nelkul vegigtancikaltuk az estet, jo en ittam egy kicsit de nekem az az 5 vodka meg 2 jager nem tud beutni, foleg ha tancolok.
  • ThePartyFace
    #720
    Szerintem a legjobban akkor jarsz, ha lenezed az asvanyvizzel rohangalo napszemuveges drogosokat... ha lenezed oket, nem akarsz veletlenul sem azonosulni veluk^^


    JO-JO-JO, abbahagyom:DD
  • cement
    #719
    láttam, de nincs kedvem filozofalni :(
    amugy meg nem hasznalok semmit, pedig maydayen kerdeztek 3an is kapasbol h kell e laszti, meg jottek oda h kersz inni a piambol meg ilyenek, de nem vagyok olyan naiv h beetessenek
  • ThePartyFace
    #718
    Irtam privit, gazopoké
  • ThePartyFace
    #717
    Ez engem is erdekelt volna:)
    Pont tegnap elott lefekveskor olvastam ujra egy Meat Katie interjut es ha nem esett volna egybe Mayday-el, ide mentem volna, az tuti:)

    Amugy ha tegnap elhatarozom, hogy nem engedek a Mayday kisertesenek, akkor se tudtam volna kivel elmenni ide, mert a tarsasagom 95%-a elkotelezete magat a hungexpo mellett...
    Ebbol ujabb hipotezist rittyenthetnék a buta tomeg viselkedeserol, de visszafogom magam:)
  • VinylToy #716



    Mayday helyett lehet inkább ezt választottam volna, ha fenn laknék :D
  • cement
    #715
    hatigy nem :D. na mind1 tizenakarhanyezer ember kozt felesleges ilyennel erolkodni :D
  • cement
    #713
    hehh, nem :D de most mi a faszt mondjak? :D nem voltam se leopardmintas, se szazegykiskutyasmintas ruhaban, mint egyesek :D
  • ThePartyFace
    #712
    hááááááááát:D
    A flashstick volt a kulonos ismertetojeled?
  • cement
    #711
    pattogtam mint a hulyegyerek, dehat aze mentem :D
    milyen szerelesben voltatok? hatha lattuk egymast. rajtam egy vilagoskek energie polo volt sotetkek csillogo mintaval, altalaban 2 flashstickel a kezemben maszkaltam
  • ThePartyFace
    #710
    Jah ertem...new experience! Akkor tuti odaig meg vissza voltal lexyektol:))))