32945
Magyar Foci
  • cSuwwi
    #67
    Ja. A lengyelekkel véletlenül összejött egy 0-0, de itt már tényleg csoda lett volna, ha véletlenül nyertünk volna. Egy döntetlennel itt is kiegyeztem volna, de a svédek egy "csöppet" jobbak... Mondjuk a U21-es kategóriában HUN-SWE : 5-2, már egy kicsit bíztatóbb.
  • atee
    #66
    De igen tudtuk.
    Csakhogy ez meg nem ok arra,hogy ne bizakodjunk!
    Kulonben ha megnezted a meccset akkor lattad, hogy semmi csoda nem kellett volna hozza!
  • atee
    #65
    Na ezert az eredmenyt leszamitva nem volt rossz jatek! off
  • Ramore
    #64
    Csak az elvakult seggfejek nem tudták, hogy a svédek JOBB FOCISTÁK és a svéd válogatott JOBB a magyarnál. Hülye aki csodát várt!
  • a.carkey
    #63
    Kiszívunk San Marinótól, és a többiektől is!
    Béna, segg, nagyképű bagázs a miénk. Gellei is egy barom. Nem a svédeket kell megverni, hanem a lengyeleket. Sokkal szarabbak. Erre neki siker az egy pont ... A barom. Egy pont ki a túrónak siker egy EB selejtezőben, ha az illető ki akar jutni az EBre? Max San Marinonak. De akkor az elvárások is legyenek olyanok. Ne legyen az egy pont siker ... A barom!
  • a.carkey
    #62
    Azt mondja köcsög Knézy:
    "A bíróra egy rossz szavunk nem lehet ..."
    Hát én sem mondanék rá egy rossz szót sem, csak elővenném a gatyájából a farkát és péppé ugrálnám a golyóit ... majd a Jenő fején folytatnám a Chumbawambát ...
  • Punker
    #61
    talán a 2008-as összejön
  • Punker
    #60
    hát ennyit erről
  • Punker
    #59
    2:1 oda :((
  • a.carkey
    #58
    Törpe-görbelábúnak elsűlt a lövőkéje ... :)
    El se hiszem ...
    De már is 1-2 ... GRRRRRRRRR...
  • Punker
    #57
    1:1
  • a.carkey
    #56
    Mit össze nem bénáznak ezek a gyíkok ...? Borzasztó
  • schoma
    #55
    OFF
    knézy-t meg kapcsolja már ki valaki!!!!! Hihetettlen ez a f...!
    ON
  • schoma
    #54
    Ez a Tököli miért erölteti a focit?
    Miért nem meri ellőni? Cipeli a labdát, mint nagymami a kosarat!
  • schoma
    #53
    Összehoztuk!
  • Punker
    #52
    1:0 oda
  • Pupcika
    #51
    szarban vagyunk
  • Punker
    #50
    kapufa :((
  • Ramore
    #49
    Igazad van, de még a Letteket is meg kell verni.
  • atee
    #48
    Ha tovabbjutunk akkor az nem lehet sorozatos veletlen!
    Ehez meg kell vernunk meg a nem gyenge Svedeket!
    Ha megy es tovabbjutunk akkor miert nevetnenek rajtunk! Makbol nem igazan lehet kijutni ...
    Kiesni konnyebb! Hajra Magyarok!
  • Lteebee
    #47
    Úgy értettem, hogy így két nemzet nézi, meg esetleg még néhány perverz elmebeteg.

    Ha továbbjutunk, egész Európa rajtunk röhög(esetleg sírva fakadnak, hogy létezik ilyen színvonaltalanság is).
  • Ramore
    #46
    Igaz, az olasz himnusz is vérpezsdítő szerintem.

    Az EB-re kijutás részben esélytelen, ha véletlenül sikerülne, akkor meg a világ elött egy újabb pofára esést jelentene, a fejesek meg legalább a kijutási pénz ellophatják, ami nem kevés.
  • Csacsi
    #45
    Nem lesznek olyan kevesen, teltházat mondank ma a népstadionra, bocsánat Puskás stadionra, Én is kint leszek. AKKOR IS HAJRÁ MAGYAROK!!!!
  • Lteebee
    #44
    Szerintem inkább most essenek ki, amíg relatív kevesebben látják.

    Utána még cikibb lesz.
  • blassius theomo
    #43
    szerintem ez nem negatívság, hanem: "realitiv"-ság, vagyis 1.)negatív, 2.)pozitív, és a 3.)realitív. :-) Igazad van; Hajrá Magyarok! csak hát ugye a tények...
  • blassius theomo
    #41
    Igazad van a Himnusszal kapcsolatban, szép, szép, de tőlem (jóval) okosabbak is említették, hogy az idők folyamán a "sebességét" az eredeti partitúrához képest jóval lelassították, érdekes olyan felvételeket látni az 1900-as évek elejéről, ahol sokkal lendületesebben játszák. Amikor a depresszió Mo.-i terjedéséről beszélünk, érdemes lenne ezt is megvizsgálni. Példaként lehetne a "régi szovjet" himnusz, (minden politizálástól mentesen)annak a zenei szerkezete nagyon jól megkomponált, és valóban lelkesítő. Persze vikidálgyuszi azt is képes lenne eltoszni... , ha megfizetnék jól, és hagynák, addig pedig (sajnos) ez van...
  • Buddy
    #40
    holnap elfoglaljuk /vagy mar ma/ a hozzank illo 4. helyet
  • Ramore
    #39
    Sajnos a mi Himnuszunk egy gyászinduló, ami eléggé lehangolja a magyar focistákat, külföldön pedig feltüzeli a játékosokat. Ez van.

    Puskásék idejében volt az edzések után egy játék, a 16-os vonaláról kapufáztak. 3 kísérlet volt mindenkinek. Mondanom sem kell, a 3-ból 3 volt a beugró és ezt többen is meg tudták csinálni. Megnézném a maiak teljesítményét, biztos jót lehetne röhögni a szánalmas kísérletezéseiken ezeknek az álprofi bizniszmeneknek.
  • blassius theomo
    #38
    Jut eszembe, San Marinoban már feltalálták a focit? Vagy ütővel játszák?
  • a.carkey
    #37
    Mennek majd ők is San Marinoba ... :)
  • blassius theomo
    #35
    Én sokszor már a himnusz alatt elszomorodom, mert nézzétek meg a külföldi csapatok tagjait, ahogy állnak - tudom, hogy röhejes - de erőt sugároznak és elszántságot, a mieink pedig összeszottyadva, mint szegény rokon a búcsúban, igaz knézijenci is azon sopánkodott, hogy a lengyelek egy fejjel magasabbak, ebben véletlenül igaza volt... :-)
  • blassius theomo
    #34
    Mégis, vajon miért van bennünk ez az "olthatatlan" sóvárgás, hogy csak várjuk, hogy jobbra-fordul a magyar foci? Ez a Gera gyerek is, szinte hallom ahogy a nagy "öregek" tanítgatják az öltözőben, hogy "...kussolj öcsi...nem ebből van a nagy lé...!"
  • Punker
    #33
    thx
  • atee
    #32
    Szerda
  • Punker
    #31
    mikor lesz a köv meccs?
  • a.carkey
    #30
    Teljesen igaz. Két évvel felettem járt ált. suliba. Arra nagyon illett. Sebők Vilike volt az illető ...

    Tényleg ennyi kellene. De mondjuk, azt is észre vehetnének, hogy imádnák őket itthon is, ha egy nagyobb sikert elérnének, például kijutnának az EB-re ...

    Emlékeztek mennyire szerették őket, amikor az olimpiára jutottak ki? Ez a banda olyan buta, hogy a saját javukat sem akarja. Egyet akarnak:
    egyről a háromra jutni, minél kevesebb munkával ... azért meg sok pénzt várnak. Kár értük. A jó focistákra sokáig emlékeznek. Varga hazajött, az összes öregnek virult a feje, mert ismerték milyen pengés spíler volt. Nem az maradt meg bennük, hogy a Hertánál belekeveredett egy ügybe. Mi van ezekkel? Ezekre senki sem fog emlékezni, mert nem tettek le semmit az asztalra. Max az ügyeik maradnak meg bennünk. (Vili Porsche, mások tippmix stb.)
  • Ramore
    #29
    Jó a jellemrajzod, de én kiegészíteném a szerencsejáték csalásokkal, és persze az első az üzlet (biznisz), aztán jöhet a foci.
  • blassius theomo
    #28
    bodorított fürtök, hajpánt, porsche 911, gyűrrű és fülbevaló betekerése leukoplaszttal, kopasz fej, a keresztvetés, ezek a külsőségek amit elmajmolnak a (tényleg) külföldi nagyoktól; a játéktudás, az állóképesség pedig egy nagy nulla (azt nem elég ellesni) azért izzadni kell (-ene) Ami van: hőzöngés, durvaság, nagypofájúság és követelőzés
  • a.carkey
    #27
    Ahová kijutottunk, ott azért jól szerepeltünk. Lásd atlantai olimpia. Játék képe alapján nem voltak rosszak, de az eredmény elmaradt, mint a 78-as VB-n ...

    Világversenyen égetnénk magunkat? Akkor mi volt tavaly a franciákkal? Ha az nem volt égés, akkor mi az?
    :)
  • Lteebee
    #25
    Most komolyan:

    A pocsék játék zavarja meg ennyire ezeket a csapatokat, hogy nem képesek x-nél többre ellenünk?