32945
Magyar Foci
  • Buddy
    #219
    en is igy voltam, nem szeretem a realt, es orultem a juvenak
  • Buddy
    #218
    hat volt mar spanyol hazidonto is....:)
  • a.carkey
    #217
    Kicsit sajnáltam a Realt tegnap este, de max. csak azért, mert így olasz kupatalálkozóvá alakult a BL döntő. Ezért kár. A Juve újboli tündöklésének viszont nagyon örülök. Hiába no: Lippi, az Lippi. A BL-ben azonban jobb lenne, ha előbb-utóbb csak a tényleges bajnokok kapnának helyet, ismét lenne KEK és az UEFAba is több pénzt ölnének, szóval visszaállna a "régi rend". De ez csak álom, mert a pénz beszél ...
  • Ramore
    #212
    de véded a kapust :)) Nem te vagy a Szűcs véletlenül? És nem te vagy Sam Stallion?
  • Buddy
    #211
    nem.....szar volt az egesz csapat....a golokat a vedelem hozta ossze
  • Ramore
    #210
    A gólokban nem volt benne a "sztárkapus"?
  • Buddy
    #209
    hat beszrok...hogy az ilyen leandro meg palya kozeleben van...ma egy kurva ertelemes passza nem volt !!!!....keller meg 60 perc utan futni nem tudott, a siofokiak siman lefutottak.....ez egy nagy nulla volt ma....leandro takarodj !!!!!

    es gondolod, hogy az ehetonek tunik? :)
  • Ramore
    #208
    Nem azt mondtad, hogy csak a Puffin adhat erőt és mindent elbíró akaratot? :))
  • Buddy
    #207
    most olvastam el a holnapi osszeallitasunkat.....leandro, keller.......na errol ennyit.....kimegyek es megtepem garamit....
  • Ramore
    #206
    Szerintem egy mezei kapus, semmi extra képességgel. Mondjuk, hogy jobb a védelem elötte! ;)
  • Buddy
    #205
    tobb labdat kifog......vagy szerencseje van, vagy jobbak a reflexei, vagy jo elotte a vedelem....mittomen :)
  • Ramore
    #204
    Ezzel az erővel minden kapusnak jók a reflexei, de Szűcs szerinted mivel jobb, mint bármelyik NB1-es kollegája?
  • Buddy
    #203
    de hogy ezt a leandrot mi a faszert nem zavarja le a juniorba.....megvettuk kiss gyorgyot is, es NEM jatszatja !!!!!!
    Helyette szkukalek, akinek ertelmes beadasa, vagy labdakezelese mmeg nem volt.....ha meg nem o, akkor behozza kellert.....38 evesen.....igaz meg mindig jobb

    Ja....persze ha van csere....meccsenkent a 85. percig nem szokott lenni.....es mindenkinek megvan a csereparja /ezt le is adtak a fradi-ujsagban/ : tokoli-jovic, kapic-zovath, leandro-szili, szkukalek-keller....lipcseit az eletbe le nem meri cserelni
  • Buddy
    #202
    mint ember, lehet, hogy nulla, de mint kapusnak jo reflexei vannak, parszor mar kivedte a kaput a goltol.....a kupadontoi baki....nos, mindenki eleteben elofordul ilyen hiba is /balrol jon a laszti es ballal akarja lekezelni..../
  • Botond #200
    eléggé hülyeségen vitáztok,cirill betű készlet nélkül ugyse tudjátok rendesen leírni a nevét lol...
  • Ramore
    #199

    Pontosan így látom én is, de én még hozzátenném Magyarország "legjobb" kapusát, Szűcsöt is. Szerintem kimondottan rossz kapus, a labdakezelése elsőosztályú! :) Persze nem csak a mostani bakija miatt gondolom így!
  • Buddy
    #198
    ebben is lehet vmi......pl a fradiban szkukalek es leandro az abszolut nulla, a tobbiek magyar viszonylatban nem rosszak
  • Ramore
    #197
    Nálunk többnyire csak szídni lehet a gyenge teljesítményű magyar álprofi focistákat!
  • Buddy
    #196
    Nagy Norbi /allitolag szumma 2 golt rugott a fradiban, ebbol egyre - sajnos nagyon jol - emlekszem, igaz az szep volt/ nem volt egy futballtipus, esetlen, technikailag nulla volt, de ez azert eleg kellemetlen, sajnalom szegenyt.........pedig anno szinte minden meccsen szidtuk, es szinte leuvoltottuk a palyarol.....igaz, ha nincsenek ilyen jatekosok, nem is tudnank szidni senkit
  • Buddy
    #195
    szippantos legikat.?, az mi is volt?
  • a.carkey
    #194
    Az volt ...
    De mégis, brutál egy hét volt ez: buszbaleset, "szippantós" légikatasztrófa, atipusos terjedése, kiderül, hogy Knézy Jenő is rákos és már nincs sok hátra neki ...
    Brutál. Szar egy hét!
  • Ramore
    #193
    Amúgy "nagy" labdazsonglőr volt szerencsétlen!
  • Ramore
    #192
    Is? Rajta kívül ki halt még meg?
  • a.carkey
    #191
    Meghalt Nagy Norbert is ... :(
  • Ramore
    #190
    :))
  • Lteebee
    #189
    Mert ők tisztességes emberek.

    :)
  • BADE
    #188
    Drága lett volna a ZTE-t megvenni.Nem hagyták magukat.
  • Ramore
    #183
    Igazad lehet, a gólgazdag meccseknek mindíg bundaszaga van. Összeesküvés elmélet, de szerintem is bundáznak a mai napig is!
  • BADE
    #182
    Akkora nagy bunda volt!Az egész magyar foci Várszeginek a csalásáról szól.Ki kéne már toloncolni.A múlt évi bajnokságot is,hogy leadta az MTK a Fradinak.Ez egyszerűen nevetséges!
  • Buddy
    #181
    Láttátok a DVSC-mtk meccset?
    Jó megoldásokat mutattak a fiúk és porig alázták az mtk-t......gyönyörű volt.....főleg az eredmény
    6 - 1 !!!!! :)) király
  • Ramore
    #180
    Ne offold már szét a topikot! Bármelyik fórumot nézem, te mindenhol csak offtopikolsz! :)
  • zaki
    #179
    azért én biztos vagyok benne ha netán idén is a Real nyerné meg a Bl-t, akkor azután is néznéd
  • zaki
    #178
    azért ez egy kicsit túlzás hogy övéké a leggyengébb védelem Európában...
  • zaki
    #177
    Shevchenko. így kell helyesen írni
  • Dikkma
    #172
    Ebben a hitben éldegélsz, te vagy a mártír aki semmit nem szólt mégis baszogatják. Tök érdekes.
  • Dikkma
    #171
    Érdekes, ittmaradt.
  • zaki
    #170
    de Raúl is ott kezdte
  • Lteebee
    #168
    Természetesen nem az egész szólt neked.
  • BADE
    #167
    Nem a csatárokra gondoltam
  • Ramore
    #166
    Én egy árva büdös rossz szót nem írtam le még, amit szerintem moderálni kellett volna, valaki ezt mégis másképpen látta volna. Demokráciáról pedig én nem beszéltem!

    Rengeteg jó fórum van a neten, nem csak ez. Csak keresgélni kell.