32945
Magyar Foci
  • kamionosjoe
    #32743
    Azért remélem ezt az aljas szemétládát jól felrúgják valahol és kettős nyílt lábtörést szenved.
  • ReszegKoldus
    #32742
    Valóban az volt! És ezt se tudtam, hogy Luxemburgban is ennyi feka van :D
  • karajjj
    #32741
    Akkor ezt ne hagyd ki, gyönyörű gól volt!
  • ReszegKoldus
    #32740
    Bocs, az egész meccsből csak ennyit láttam :)
  • GLacc
    #32739
    Teljesen mindegy ki ül a padon amíg Dzsudzsi majdnem minden labdaátvétele 2 méterre pattan el. És ő a legértékesebb.
  • LasDen #32738
    ez még Szélesi volt...
  • ReszegKoldus
    #32737
    Mondjuk az tény, hogy Luxemburgtól még az iron ladyboy feleségével is ki lehetett volna kapni, nem kell hozzá ez a belga.
  • bakkerman
    #32736
    Amúgy lényegében totál mindegy,ezért kellett volna hogy Tusup legyen a kapitány
  • karajjj
    #32735
    Most őszintén: nem mindegy, hogy ki ordibál ott öltönyben a pad mellett?
  • LasDen #32734
    vele se lennénk beljebb
  • bakkerman
    #32733
    Joan Carrillot menesztette a Hajduk,multkor azt nyilatkozta megtisztelő lenne neki a kapitányi poszt,de csak a Hajdukra koncentrál...na most munkanélküli...a kurva kapkodás állandóan
  • bakkerman
    #32732
    Szerintem egy kovetkezo “balhera” varnak,amiutan kitiltjak a komplett tabort,es majd lehet nyilatkozni hogy na ugye mi megmondtuk...ebbol a rendszerbol en mar barmit kinezek,azt is hogy megrendelesre gerjesztenek valamit
  • ReszegKoldus
    #32731
    Kicsit sem fura hogy az elmúlt években akármikor megverhették volna a tagot, de valamiért pont megvárták, amíg visszatérhet a tábor.
  • fonak
    #32730
  • geo91
    #32729
    téged kéne betiltani
  • convallaria
    #32728
    Ebből is látszik, hogy be kell tiltani az egész magyar labdarúgást.
  • geo91
    #32727
    számítottam balhéra, de ez a késelés + lincselés minden várakozásomat felülmúlta, bravó zöldek
  • Jim Morrison
    #32726
    az egyik "kubatovista" csoport vezetője késsel támadt az egyik visszatérő csoport két tagjára, akiket meg is sebesített. Ezt követően viszont a támadót nagyon megverték a megtámadott szurkolók társai.

  • Pluskast
    #32725
  • LasDen #32724
    vagy a magyar <insert_name_here>
  • Pluskast
    #32723
    Vagy a magyar Pinyő
  • karajjj
    #32722
    nekem egyből az jutott eszembe, hogy ez a belga Csank Jancsi
  • LasDen #32721
    most az mér jó hogy külföldről hozunk egy kontárt? Itthon is van elég...
  • karajjj
    #32720
    meg van mentve a magyar foci becsüle....ja, nem!
  • karajjj
    #32718

    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2017.10.28. 19:59:21
  • Jim Morrison
    #32717
    hallottam hiirét, abban biiztam, hogy már hétvégére újpest ellen visszatérnek.... :'(
  • ReszegKoldus
    #32716
    Kubatov bejelentette: Visszatérnek az ultrák a stadionba

    Látszik, hogy jönnek a választások
  • Jim Morrison
    #32715
    Pintér csapata kiharcolta az ikszet
    http://index.hu/sport/futball/2017/10/15/vita_a_felcsut-fradin_erosen_vitatott_bunteto/

    nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-megyei-meccsen-rendor-kiserne-a-birot-ilyen-11-es-utan-bode
  • smith09 #32714
    Most már tényleg azt kellene tudomásul venni, hogy a 6:3 és a Puskás Öcsi visszahúzós csele rajtunk kívűl senkit nem érdekel.
    Dárdai szavaival élve az EB utáni eufóriát nem tudtuk meglovagolni. 3 meccsre fellehetett készíteni a csapatot, volt rá 2 hónapjuk. Abba ennyi volt. de azóta több mint egy év eltetelt. Azóta nézzük meg hol tartunk ?! Sehol. A tavalyi svédek elleni meccsünkön kint voltam, na ott látszódott hogy a korább kb teljes a u21 es csapatot felvonultató svédek simán megvertek minket. Ha új szövetségi kapitány lesz, nem is tudom hogy sírjon v nevessen kikből lehet válogatni. Én elhiszem hogy Telki tök szép kis település és folyik a képzés, de félek hogy jó ideig nem lesz itt változás.
  • DaemoonHunter
    #32713
    Kitaláltak egy a saját maguk erősségeire építő játékot, amit profi szinten leoktatnak, és álmukból felköltve is 100%-ban hoznak bármikor (nézd meg hány párharcot nyernek meg, fizikálisan egyszerűen nem bírni velük se a levegőben de lassan már futásdinamikában is ott vannak az élben). A labdakihozatalt, meg a passzjátékot nem mondom, mert azt tudni kéne ilyen szinten mindenhol (kivéve itthon, mert itt a labdalevétel is gondot okoz).
  • bakkerman
    #32712
    a chank-yan-chee féle "jugó barát" válogatottunk kifejezetten ügyes volt
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.10.11. 09:45:09
  • dave9004
    #32711
    ott is ráköltötték a pénzt az utánpótlásra, csak nem mutyizták stb el mint itthon. sztem ennyi a különbség.
    Talán még annyi, hogy az edzők normális képzést kapnak
  • bakkerman
    #32710
    Erdemes lenne talan a nyugati vonal helyett az izlandit tanulmanyozni,es toluk tanulni valamit...hihetetlen kimondani de europa elvonala kozelebe tornaztak fel magukat alig 2-2,5 ev alatt. Horvat,ukran,török csapat tele nyugati topligakban focizokkal (eleg emliteni Modricot meg Rakétát...),es megis csak kullogtak az izlandiak mogott...
  • argo001
    #32709
    Az a ciki, hogy még az azeriek is kulturáltabb játékot mutatnak most fel.
  • Sippie
    #32708
    mikor nem volt brutál gyenge a válogatott? 30 éve? :D
  • bakkerman
    #32707
    az a baj hogy ezzel a 3 gólos különbséggel még elégedettek is lehetünk mert amugy játék alapján ha 6-0-ra nyer Svájc az se lett volna szenzáció...brutál gyenge ez a válogatott most minden kulcsposzton,a mostani gyenge fosok helyére meg nincsenek jelentkezők,vagy igéretes játékosok...
  • Papa01 #32706
  • simonl #32705
    Tudom demagógia...
    Ezek 6-8 millió forintot kerenek havonta, egy bedobást nem tudnak levenni és visszapasszolni.....nem hiszem ha nem látom.
    Szánalom az egész csak az a baj hogy az én pénzemen.
  • Effe88
    #32704
    gulácsin elment a meccs
    persze lehet ha nincs az első gól, akkor is nyertek volna, de kritikus volt, hogy legalább az elején ne kapjunk gólt, de így nem lehet, 1 és a 4.is az övé...
    hihetetlen, hogy lipcsében kezdő...

  • karajjj
    #32703
    Nem tudom, az x faktort nézem, de valami azt súgja, hogy jobban jártam. :D