32945
Magyar Foci
  • geo91
    #32825
    karajjj is jön :D
  • LasDen #32824
    te meg három haverod? :D
  • geo91
    #32823
    tavaly a beer-sheva elleni bl-selejtezőn és most lett letöltve a két zárt kapu amit még évekkel ezelőtt ítélt meg az uefa. kövi el-meccsen már lesznek szurkolók.
  • bakkerman
    #32822
    Erre a Vaduzra en minden szezonban odafigyelek meddig jutnak a nemzetkozi porondon de szerintem nem csak en :D Az a hires/hirhedt Ujpest veres sokunknak beleegette az agyaba ezt a csapatot :D Es egyebkent szoktak okozni meglepeteseket
  • Muki100
    #32821
    Úgy látszik a Honvéd menetel Európában
    Egyébként a Vaduz is a Levszki Szófia ellen
  • Sippie
    #32820
    A honvédot szektorbezárással büntették? Vagy csak ennyien kíváncsiak a csapatra?
  • fonak
    #32819
    A pénz nem elég a jó focihoz, lásd Szaúd-Arábia, akik még be is fizették pár játékosukat spanyol csapatokhoz, hogy ott edződjenek.
    Vagy ott van Kína, öntik a pénzt a fociba, sztárokat igazolnak a bajnokságba, mégis csak egyszer, 16 éve voltak kint vb-n.
  • dave9004
    #32818
    12 csapatos bajnokság 3 forduló majd micsoda fejlődés lesz. Még rosszabb mint mikor 20 vagy 16 csapat volt... Tiszta szánalom az nb1 de az egész nb1-2 teljesen hidegen hagy jelenleg úgy, hogy pár éve még minden hétvégén kint voltam.
  • smith09 #32817
    Hétvégén kezdődik az nb1.

    Azt elhiszem lesz egy kis kontraszt az elmúlt hetek meccsei közt.
  • LasDen #32815
    ha a horvátokat sikerült döntőig eljuttatnunk, akkor lassan rajtunk a sor...
  • Sippie
    #32814
    az lehetetlen. Hiszen a stadionoknak már meg kellett volna hozni a várva várt csodát.
  • Shep
    #32813
    Na, úgy látom az idén sem kell sokáig izgulni a csapatainkért a nemzetközi porondon.
  • Jim Morrison
    #32812
    ezt csak úgy... https://www.transfermarkt.com/jumplist/startseite/wettbewerb/UNG1

    1., Ferencvárosi TC 16,53 Mill. €
    2., Videoton FC 14,18 Mill. €
    3., Puskás Akadémia FC 8,03 Mill. €....

    egész nb1 ér 94M eurót.
  • Jim Morrison
    #32811
    ah, akartam is nézni, hogy milyen meccs lesz, mert csak szurkolókat láttam

    // FTC - Maccabi Tel Aviv FC
  • Sippie
    #32810
    hajrá fradddiiiii
  • dave9004
    #32809
    ne legyen igazam, de sztem ma este kikap a Mol-Vidi.
  • geo91
    #32808
  • bakkerman
    #32807
    szerintem a "Hungarian Government Football Club" jobb lenne,a BL csoportkörben mindenki tudná,hogy egy magyar csapattal játszik. Ez a Mol-Vidi FC ez amolyan semmilyen,a MOL-t se ismerik nyugaton,a Vidi-t se. Van egy rekesz söröm a következő nagy bejelentésre ami a mezgyártót illeti (2rule)
  • LasDen #32806
    RIP Videoton FC
    (2009–2018 június 30.)

    Éljen a MOL Vidi FC....
  • karajjj
    #32805
    a magyar Simeone megint bizonyíthat
  • smith09 #32804
    Végre az Újpest felért valamiben a csúcsra. :)

    Az első félidő az katasztrófa volt, a második már azért jobban sikerült.
    Kiváncsi leszek, kit kapnak az europa liga selejtezőn. Bár szerintem mindegy, bár igaz a bajnokra is, bárki is lesz az.
  • Jim Morrison
    #32803
    én csak a tizenegyeseket néztem.
    Mindig vicces hallgatni ahogy a kommentátor mondja az akadémia játékosait (nevüket), meg hogy ingyen mehettek az akadémia szurkolói, de kb csak az ifik voltak kint.... azok is csak néztek. Legalább jó vége lett :)
  • LSSAHPAUL
    #32802
    Én néztem pedig gyűlölöm az újpestet de nekik szurkoltam, mert hogy nézne ki ha egy fantom csapat képviselné magát az EL-ben, aminek se szurkolója, se múltja se jövője nincs. Semmi más csak egy jelkép hogy itt a fidesz bármit megtehet. Szal öröm és bódogság hogy nyert az wcülőkés csapat :D
  • Jim Morrison
    #32801
    HOGY MONDHATSZ ILYET??
  • LasDen #32800
    kia afaszt érdekel? :D
  • Jim Morrison
    #32799
    senki se nézte tegnap a történelmi meccset?
  • karajjj
    #32798
    ez azért nem semmi, kíváncsian várom, hogy mikor lesz kötelezően előírva minden csapatnak a turul szerkó
  • Jim Morrison
    #32797
    dráma volt a köbön.
  • Sippie
    #32796
    olyanra gondoltam, ami után nem kel fel. Persze ahhoz már nem elég tökös, hogy ne a kezdőkörből, hanem a fradi tábor előtt kurvaanyázzon sajnos :)
  • passatgt
    #32795
    Nem azért vérzett az orra? :D
  • Sippie
    #32794
    Ezt az egerszegit valaki szájbarúghatná igazán
  • Jim Morrison
    #32793
  • geo91
    #32791
    ha a felcsút tényleg indul majd az el-ben, akkor akárkivel játszanak is, a hazai meccsükre veszek egy jegyet a vendégbe és kiszurkolom az albán/moldáv/akármilyen győzelmet
  • Jim Morrison
    #32790
    beértek az ifik....
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2018.05.09. 22:53:02
  • bakkerman
    #32789
    Akkor csak sikerült kivinni a felcsutot az EL-be,nem kérdés hogy a döntőt megnyerik
  • banok
    #32788
    Újpest-Puskás Akadémia döntő lesz.
  • Jim Morrison
    #32787
    legyen harmadszorra is belinkelve ez a csoda :D
    0.52
  • banok
    #32786
    Nézni rossz... :(
  • Sippie
    #32785
    csak várni kellett egy kicsit :D
  • Jim Morrison
    #32784
    szerintem a tv-t vették fel mobillal. Hamarosan jönnek YT ra az összefoglalók, reménykedjünk , hogy benne lesz. Az jó minőség lesz.