557
A Black Isle új RPG-je
  • ollie
    #31
    persze én nem is állítottam hogy rpg lenne, messze van az attól...
  • Falabu #30
    Szerencsejáték!
  • Davidus
    #29
    Má megen rpg-hez hasonlítják szegény Diablot:)
    A Diablo nem rpg hanem fantasy szerencsejáték:)
  • ollie
    #28
    A Diablo már régi darab és manapság minden 2. játék arra épül, persze hogy elavult.
  • Falabu #27
    Szeva all!
    Sztem a játék kibaszott jó lett! A demo viszont kibaszott rövid:)!! Varázslóval télleg nagyon nehéz, de még harcossal is haltam meg! Sztem ha a történetről többet megtudunk majd a teljesben akkor ezfogja vinni az év RPG- je címet!!
  • Whir
    #26
    szép a játék, gyönyörű a zene, így elsőre a sztori se tűnik rossznak (legalábbis nekem bejönnek az alternatív középkor-fikciók), de ott van ez az izé, amit harcrendszer helyett csináltak... szóval el lett diablósítva a dolog :-(
  • Árnyvadász
    #25
    Sziciliai... Komolyra fordítva a szót, most tényleg nem tudom mit műveltek itt fejlesztés terén. Eddig követtem, de most passz.

    Amúgy kipróbáltam a Lionheart-ot egy 20 perc erejéig. A fejlődésrendszer nagyon ott van, a hangok, grafika és a harcrendszer is követhető, de a scroll egy kicsit fura és gyorsak az ellenfelek, néha jól jönne a pause, de az csak a játékot állítja nem a játékmenetet. Viszont nagyon egyedi hangulata van és jó, hogy van egy "visz" a program előre érzés, nem kell kolbászolni agyba-főbe. Ez most kifejezetten tetszik. DD azért nekem jobban a szivemhez nőtt, de a Lionheart is megér annyit, csak szokni kell. Diablo szorul le az egyszer biztos, bármennyire is jó, de azért az mégiscsak egy hent, messze nem RPG, mint ezek.
  • ollie
    #24
    plz valaki írja ide a demo pontos filecímét, mert a hardwired nekem blokkolva van, de úgy rá tudfok keresni.
  • Braveheart
    #23
    Hogyan voltál barbárral? És minden karakter (harcos, tolvaj) tud varázsloni? MErt én harcossal megyek és vanna raise enemy-m is pl. Amúgy nagyon tetszik a demo...
  • Braveheart
    #22
    milyen kapcsolatod van?
  • Davidus
    #21
    EH:)
  • Árnyvadász
    #20
    www.hardwired.hu Nem akarok menőzni itt, de engem is komoly sokhatásként ért: 7MB/sec-el tudok innen bentről letölteni... Upsz kicsit durva nem? Eddig "csak" 500kbyte-700kbyte volt az átlag, de előző héten fejlesztettek a hálózaton. Hát ez lett az eredménye. Eszméletlen. Tegnap példáúl a HL2 videót, ami 180MB 40sec alatt kaptam le. Mi lesz itt? :)
  • ollie
    #19
    honnan szedted le?
  • Árnyvadász
    #18
    Mondjuk én valami ilyet várnék el tőle. Kár, hogy most dolgoznom kell, de amint lesz egy kis időm egyből ráhangolódok a DEMO-ra.
  • ollie
    #17
    szvsz jobb lesz mint a DD
  • Árnyvadász
    #16
    Gyertek a Colosseum 1.0 szobába! Higyjétek el mégéri! Köszönöm...

    Lionheart-ot leszedtem, mindjárt kis is próbálom, aztán véleménynyilvánítás jön, ahogy kell:) Most Divine Divinity-vel nyomulok, szóval nagyon kiváncsi vagyok milyen behatással bír ez a DEMO. Mert a DD nagyon magasra tette a lécet eddig. Bizony.
  • Braveheart
    #15
    Az elején mindig nehezebb varázslóval szinte az összes játékban, de később már a közeledbe se tudnak érni... pl. Gothic2: a játék első felében mindne ellenfél elől futok, később pedig 1 varázslattal vagy élőhalott sereget idézek vagy több tucat ellenfelet ölök meg 2-3 mp alatt...
  • Davidus
    #14
    A BG-ben tök ua volt a harcrendszer mint a planescape-ben:)
  • Davidus
    #13
    Kicsit féltem hogy elkúrják ezt a gémet de nagyon nem volt igazam. A történetről semmi nem derül ki szal már csak azért kell szorítani hogy az jó legyen:) A grafika nagyon hangulatos. Jó kis darkos feelingje van. A rendszer a fallouté csak kapott pár kiegészítést szal ezzel lehet a legkevesebb gond. Annyi bibi van hogy csak real time-ban megy a bunyó... Legalábbis én nem vettem észre hogy át lehet állítani. Mondjuk a demoban csak a grafikát meg a hangot lehet állítani az optionsban szal még bármi lehet. A váz adott úgyhogy már csak egy frankó sztori kell rá és meglesz az év rpg-je.
  • SecMan
    #11
    Hát nekem ez a "harcrendszer" nagyon nem jön be, mondjuk nem vagyok BG fan, csak Planescape meg Fallout fan :)
  • Davidus
    #10
    http://hardwired.hu/forum/forum.hw?t=7714&hir=6507
  • DarkHorSe
    #9
    adj linket.. lusta vagyok rákeresni
  • Davidus
    #8
    Bazz nem is tudtam hogy a földön játszódik a game. Mikor megszólalt a tata hogy leave now to Barcelona! majdnem elcsöppentem:)
  • Davidus
    #7
    Fallout/Planescape/BG fanok készüljetek mert büntet a game:)
  • Davidus
    #6
    Ma nem alszoooookkk me kigyütt a demóóóóó!!
  • lwb
    #5
    augusztusban kijön. szóval akkora várható warezben is.
  • TheZsenyka
    #4
    Nem értem, már 16-án goldra ment, páncélszekrényben őrzik vagy mi?
  • Árnyvadász
    #3
    Remélem jó lesz. Mert ha nem! :)
  • Davidus
    #2
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GOLD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Davidus
    #1
    Király grfaika(annak aki csípi a 2d-t)+ a Fallout király rendszere. Ebből csak jo sülhet ki:)Bár az új hírek szerint csak augusztusban jön de legalább akkor már nem kell nyitni uj topicot:)