557
A Black Isle új RPG-je
  • Terensz
    #557
    Up


    Valaki tolja még a játékot? Én 2x játszottam végig (sok éve). Jó játék, de valami hiányzik belőle, blackisle eléggé összecsapta, főleg a végét.
  • danipapa90
    #556
    Msn [email protected]
  • danipapa90
    #555
    Multiba kéne nyomni.Valaki?Nem vagyok amatör, a játékot addig vittem amedig barcelonát meg nem támadták de onnan nehéz lett és abbahagytam :(.Lényeg multiba kellene:)
  • Padu
    #554
    nah. rég voltam itt. Rajtam kívül volt már olyan aki kicsomagolta a data.dat fájlt? egész érdekes dolgokat találtam ott :) állítólg vannak cheatek is csak nemtudom hogy lehet használni őket. meg a zenéket is ki lehet másolni ^^
  • zedleey
    #553
    Én Lan-ban szoktam játszani,mert ott feltámad a kari és nem kell a mentéstől kezdeni.Ugyanaz mint a single ha (más nem játszik) csak annyi különbségel, hogy föltámad a kari a purgatoriumban és onnan ki lehet teleportalni.
  • Skatey26
    #552
    Régen találtam egy 'the choosen one' nevű traitet a neten. most az istenért se találom ^^ plíz help ha valaki tudja hol van, vagy valakinek megvan akkor az segítsen!!!
  • NecroMan89
    #551
    Csá all! vki pls dobjon egy végigjátszás(magyart)linket ide az oldalra vagy az e-mail címemre:[email protected] bagyon megköszönném
  • Skatey26
    #550
    Hahó! Végigtoltam a gamét, már neten is csomót játszottam.
    Nem tud valaki normális működő trainert hozzá? ugyanis már vagy 40szer végigtoltam, és vmi változatossság kéne...
  • Rexus
    #549
    Szevasztok!Tudnatok nekem segiteni mert nem nagyon tudok a Lionheart-al jatszani mivel nem nagyon tudok angolul ezert kene nekem 1 magyarositas szoval ha tudnatok segiteni legyszi gzorsan mert rohadt jo a jatek :D.Szoval 1 magyarositas kene :D
    Itt a cimem: [email protected]
    De amugy a forumra is mehet a link vagy valami :S
  • Skatey26
    #548
    ki játszik vele?
  • EmThor
    #547
    minimálfelbontás, de dio clónnak yo
  • Lyan Kyj
    #546
    igen? Megjelenésekor egész jól eljátszogattam vele...király!
  • EmThor
    #545
    no ez pedig teljes játék az új GS mellé
  • KH
    #544
    ne haragudj, de hülye vagy
  • galocza
    #543
    bezár a black isle!
    mondja valaki hogy nem isteni igazságszolgáltatás...
  • steweee
    #542
    hi!lenne egy furcsa kérdésem, de ezért nem akartam új topicot nyitni.szeretném vhonnak megszerezni a spiderweb software-től az exile sorozatot, annak is a legutolsó darabját a blades of exilét.az olyan topikokba írok ahol kalandjátékosok vannak, hátha tud vki segíteni.az oldalukról csak demót lehet leszedni.
  • BBking
    #539
    Valaki tudja,hogy hogyn kell Toulouse lerombolt városában az alakváltó Shapeshifting Daeva-t megölni?Mindig újraéled más szörny alakjában.
  • RSmart
    #538
    Én nemsok változást vettem észre az 1.1 után!
  • via_mala
    #537
    Mindenhol azt írják róla, hogy elég sok technikai hibája van (magyarul szar ;), de lehet, hogy a patch után már jobb lenne!
    Van valaki, aki az 1.1-es patch előtt és utána is játszott ezzel? Van valami lényeges változás, kezelhetőségbeli javulás?
  • RSmart
    #536
    Na akkor elmondom néked amit a kistársak már elmondtak párszor!

    QUEST!!! : Kiskölök elveszet tesója a csatornában!!!

    Ha nemhazudok és remélem hogy nem akkor lent a csatiban a lavatrolloknál az észak nyugati részen kell keresgélned egy titkos falat, és mögötte lapul a kiscsákó akit keresel!
  • Titan
    #535
    HAAAAHÓÓÓÓÓ!
    Nem tudtok valami magyarosításról?
    Van egy kis hülyegyerek, aki az elveszett tesóját keresi és azt szipogja, hogy valahol lent van a csatornában, de végigtúrtam a csatornát és nem találom a kis majmot...kérdés: Hol van az a kis kretén?
  • RSmart
    #534
    Ejnye srácok ne vesszen már el ez a topic!
  • RSmart
    #533
    Srácok tudok valami másik forumot a gamerol, mert ahogy látom ez nemnagyin pörög! Egyébként ha van kedve valakinek multiban végignyomni akkor dobjon meg egy emilel, a haverral most kezdtük el! igaz még nagyon kezdök vagyunk! emil: [email protected]
  • Titan
    #532
    Szerintem jó játék csak MINDIG MEGHALOOOOK!!!haha
  • steweee
    #531
    na már mindegy is,uninstalláltam.nem lett volna rossz a sztori, a grafika is elmegy, de az irányítás csapnivaló, évekkel ezelőtti színvonal.akkor inkább divine divinity ha van rá időm
  • steweee
    #530
    most telepítettem.ajánljon már vki egy jó konfigot harcos típusú karakterre,kétkezes harc,beast spirit, regeneration,tribal magic amik jónak tűnnek , de ezen kívül mit érdemes fejleszteni.nem szeretném kétszer újrakezdeni a játékot.például mennyire fotnos a charisma és a intelligence értéke,mert ennél a karinál alapban csak 3
  • al1234
    #527
    help!

    LANon nyomjuk ketten, én hostolok. lent vagyunk az "unholy oubliette"-ben, ez a csatornarendszer egy pályája.

    velünk van a lovag, akit meg kellett keresni. az a probláma, hogy ha ki akarunk menni a másik pályára, nálam kidob a játék. de csak akkor, ha a lovag is jön. ha mondjuk neki, hogy maradjon, akkor nincs gond.

    ez így elég gáz, mert nem tudjuk megcsinálni a küldetést.

    van vmi tippetek, hogyan tudnánk megoldani a problémát?
  • RSmart
    #526
    Köszi szépen a segitséget! :) Igy már mindjárt másabb! :) jobban fekszenek a Lava Trollok is! :)
  • Ersiman
    #525
    Üdv RSmart!
    Nem a skill ikon feletti kis pluszjelet kell nyomogatni, hanem az ikon alatt a skill szintjét jelző szám melletti kis + jelet. Jó ha előtte quicksave-elsz mert visszavonni nem lehet, jól meg kell gondolni mikor mit növelsz!
  • RSmart
    #522
    a franc essen bele 8-as szintü vagyok, 126 skill ponttal és nemtudom elosztani öket bárhogy nyomogatok a kis plusszokra a skillek felet! segitsetek, mit csinálok szarul? :(
  • Jonny87
    #518
    Hi all! Valakinek nem lenne kedve végigtolni neten a gamet ? Sztem csak nagyobb feeling, mint a solo game. Ha valakit érdekel, és tud kreálni / én nem tok - megosztott net / , az dobjon meg 1 mail-lel.

    JonnY
  • TheZsenyka
    #515
    Nyugatra, nem keletre...
  • TheZsenyka
    #514
    Én úgy vágtam haza az arcát, hogy óvatosan lépkedtem előre, hogy csak ő lásson meg és amint észrevett visszarohantam. Namármost kellett még a mutatványhoz a Goblinölő fejsze is, amit ugynaettől a területtől egyel keletre árul egy Bounty Hunter csapat. Megveszed/elveszed tőlük a cumót. A szeletelőeszköz csúnya módon elbánik a goblinokkal...
  • Birk@
    #512
    Na már meg is van, köfi :D
  • Birk@
    #511
    Hát valaki elmondhatná, hogy a Goblin Khan-t hogy a rákba kell kinyírni... Egyfolytában regenerál, egy iszonyu nagyokat ut
  • Falabu #510
    aj küldj egy mailt! a [email protected] és megbeszéljük...
  • raziel.
    #509
    végigjátszást tud valaki hozzá?:))
  • Falabu #507
    Juhuuuuuu!
    Minnyá lentvan a gém!! :D
  • mad mind
    #505
    Ja aki akar egy PE-t az nézzen bele Galileo távcsövébe
  • mad mind
    #504
    SPOILER
    Hogy érted, hogy le se csukták? Hiszen Leonardo elmondja mit kell Cervantes-szel tenni.
    A börtönbe egyszerüen a fő ajtón bemész és átdumálod magad a fickón. Még Torquemada is ad egy küldit, anélkül, hogy belépnél az inkvizítorok közé.
    A játék élvezetes, de zavar, hogy angliában lényegében csak hent van, ami azért zavaró, mert a karim elég gyenge harcban.