255
1503 AD the New World
  • gyerkőc09
    #255
    Szevasztok mindenki!Új vagyok a porondon úgy hogy egyből az elején kezdeném =).Hol lehet lehúzni ezt a játékot szőröstül bőröstül????Crackestül úgy hogy mennyen is!
    Előre is köszönöm szépen!!

    Üdv
  • Lysandus
    #254
    Halihó!

    Kellene nekem a Metropol scenárió. Viszont az összes link amit a googli kiad, már nem működik. Nincs meg valakinek, és nem küldené el?
  • gangszter
    #253
    Császtok nem tud valaki véletlen Sherlock Holmes The Awakened-hoz honositást?ha valaki tud az irjon már a [email protected] köszi
  • richee60
    #252
    van már toca race driver 3 honosítás??? Ha van, küldjétek már el: [email protected]
  • FrezeR
    #251
    nem is engedi csak a kikötőtől nagyon közelre. próbáld meg, ha nem jó akkor nem tudom, ja és legyen a hajón alapanyag az épitkezéshez
  • httompy
    #250
    ezt én is tudom de sajnos nem egngedi hogy letegyem.....
  • FrezeR
    #249
    lehet csak le kell tenned a szigetre egy főépületet, miután egy kikötőt is épitettél oda, és utána annak a vonzáskörzetébe épithetsz.
  • httompy
    #248
    Helló!
    Valaki tudna segíteni abbamn hogy miért nem tudok más szigetekre letelepedni.NEW GAME - ben csak két szigetre engedett a KAMPÁNY - ban viszont nem tudok, de az is lehet hogy nem lehet....
  • Botond #247
    aszondja északkeleten vannak a mongolok...na majd csekkolom :-)
  • Botond #246
    hmm,köszi :-) bár nem vagyok nagy híve a végigjátszások olvasásának ;-)
  • aiguo
    #245
    Itt talalsz vegigjatszast!
  • Botond #244
    én meg nem boldogulok ezzel a pályával...3törzset találtam és sikerült is kereskedni velük,most van egy rakat ékszerem,de senki nem akarja azt furra cserélni...nem értem :-/...most épp egyesével végig járom a szigeteket 22x,de sehol a 4dik törzs,most mivan?
  • rushman
    #243
    itt a link a magyarosításról
    http://web.axelero.hu/katonai1/1503AD.rar
  • FrezeR
    #242
    persze hogy érdekel köszi!
  • rushman
    #241
    2003.07.07-én letölthető lesz 60%-os magyarosítása a játéknak. Ha valakit érdekel, belököm a linket!
  • rushman
    #240
    Honosítás? Nekiveselkedett má valaki?
  • Botond #239
    én ma kezdtem neki :-)most szenvedek épp a második térképen,hogy a főszigetét kitakarítsam :-) félig kész :-)
  • Laci.24
    #238
    Sziasztok újra!
    Végignyomtam a játékot de ez a kereskedés nekem se nagyon ment csak a lakosaim fejlesztésével tudtam végig profitot hozni a konyhára!

    De sajnos egy elenfél sem volt aki komolyabb ellenálást tanusitott volna!
  • Laci.24
    #235
    Sikerült ez első pálya most csak annyi a gondom, hogy nem tudok eladni Covanának 25 iron-t! Mi lehet a gond???
  • TopGun
    #233
    Hali! Ti a nap 24 orajaban jatszotok? hogy ilyen gyorsan vegig nyomtok egy jatekot? semmi iskola, vagy melo?? cheateltek? vagy hogy lehet? mikozben ti vegig nyomjatok egy ket nap alatt a tobbiek szenvednek minden palyaval ez hogy lehet??
  • Laci.24
    #232
    Sziasztok! nem tud valaki magyaritást a játékhoz??


    Vagy esetleg annyit hogy mi kell ahoz hogy a kassza pluszos legyen mert álandóan lesittelnek és már a faszom tele van ezzel a szükmarku gecivel!
  • aiguo
    #229
    Sziasztok!
    Valaki tudna kuldeni emilben egy 'savegame'-et? Ugyanis a "VII.palya :Resistence" sehogysem akar sikerulni!:(

    Elore is koszonom!;)
  • Joke
    #227
    Áh, cask bazi nehéz. A második pályán nagyon nehezen bírtam lovéval a háborút. És hogy jártam! Már szainte az összess házamban citizen lakott, egy-két settlers volt, inhabitians nem is. Háborúzok nagyban, minden rendben otthon. Egyszer csak vissaztérek, mindegyik házban inhabitians lakik. Visszafejlődtek! Nézem, mi bajuk, akkor látom elfogyott a sör. Minden más megvolt, dohány, templom, suli, csak sör nem, azt így vissazfejlődtek. Gondoskodtama sörről, de utána már nem sikerült annyi citizent elérnem mindt előtte volt, még nehezebb lett a háborút finanszírozni! Majd belebuktam, de sikerült. Most a harmadikkal szenvedek...
  • scynetyc
    #225
    Gratulálok! Az az ucsó pálya ahol a főszigetem azonnal támadják? Elég szivatosnak tünik.
  • scynetyc
    #223
    Hapi! Köszike!!!!!!! :o)
  • Joke
    #216
    Jah, és megyünk az EU-ba!!!!!!
  • Joke
    #215
    Kössz, kiprószálom. Bár aasszem újra kell kezdenem ezt a pályát, mert elcsesztem, nem elég erős a hátország:)
  • scynetyc
    #214
    Hapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

    Gyere már mert tele a tökö ezzel a pályával. Csomo katonát ágyút vittem Madrugára, hogy megszerezzem a kormányost,de semmi nem történik. Mi a picsát kell csinálni???????Betámadom Pelét akkor fals a küldi. Madrugát betámadom ,szintén fals a küldi.
  • scynetyc
    #213
    Hapi! Nyomás a forumra,mert kérdéseim vannak. 3/1-en mit kell csinálni?A forditógép szerint valahogy megkell gyöznöm a sárga csávót hogy csatlakozzon hozzám, majd elkell pusztitani Pelét. Igaz? Ha igen mivel gyözhetem meg a kormányoscsákot hogy csatlakozzon,mert én vittem neki árut,sőt muskétásokat is de szóba sem áll velem senki.
  • scynetyc
    #212
    Hapi! A 3/1 missioban nem lehet trappert letenni, hogy furit csináljon? Letettem egy sárgás szigetre ami tele van vaddal,de olyan füszerjel pörög a trapperház tetején és nem történik semmi termelés. Úttal is elvan látva.
  • scynetyc
    #211
    Na végre sikerült leszállitani a 20 tonna medical herpset és furst. Jöhet az új küldetés.
  • scynetyc
    #210
    Jó tanács hozzá! Ahogy kifejlesztetted az ostromgéped, pakolj 1-2 db-ot egy hajodra és a kisebb szigeteit amin füszert és dohányt termel, pusztitsd el. A jobb alsó részen lévő nagyobb szigetét is likvidáld.Ott lessz pár darab katona,de nem vészes.Én csináltam pár lovast is és mikor odamentem a szigetére kitettem a lovast azzal odacsalogattam a katonáit és a hajom meg leágyuzta őket. Persze a lovasokat miután odacsaltam az ellent, betettem a hajóba. Szerintem a fősziget elpusztitásához is jó stratégia ez.Presze több lovassal és ostromgéppel. Én kb 16 lovassal és 12 ostromgéppel likvidáltam az ellent ezzel a modszerrel. Összesen kb 50% nyi utánpotlás kellett. Arra viszont vigyázz, hogy a muskétásai ne kerüljenek a hajóidhoz mert legyakják a hajót. Ellenük nyomattam a lovasságot.
  • scynetyc
    #209
    szal ahogy nézegetem a hajó útvonal kijelőlését találtam unloadot is. Valoszinűleg nem csak azt kell beállitani,hogy mit szedjen fel hanem azt is hogy mit tegyen le. Erre figyeljetek oda!!!
  • Joke
    #208
    Nem volt sértés, mondom, igazad volt. Már megvan, a köv. szigeten vagyok, nem rég kezdtem el!
  • scynetyc
    #207
    azt figyeltem meg,hogy a hajóim hiába vannak beállitva egy útvonalra, nem pakolják ki az árút.Cikáznak a két kijelőlt kikötő között,de csak felszedik az árút és le nem akarják tenni.
  • scynetyc
    #206
    nem állt szándékomban megsérteni senkit,sorry! Este kicsit feszült voltam.Csinálj annyi hajót amennyit enged ,asszem 4-5 -őt. Katonát is csak annyit enged amennyit irt a küldetés teljesitéséhez.A hajókra pakolj fel lehetőleg minél több cuccost ami kell a lakosságnak.
  • scynetyc
    #205
    szerintem,neked nem akadály :o)
  • Joke
    #203
    Csinálja több hajót, vagy mit.
  • Joke
    #202
    Igaz, szoktam is. Csakhogy. Olyasmi nem volt, hogy csináljak több jaót. Gondoltam, hogy kell, de hát sok pént, inkább megkérdeztem itt, egyszerűbb ovlt. Másrészt olyan hozzászólás is volt, hogy nem kell katonákat vinni, mert nem kell harcolni. Azt hittem, akor tényleg nem kell, és lehet úgy is átmenni a másik pályára. Mint kiderült, nem! Nah ennyit akartam mondani, egyébként meg igazad van!
  • scynetyc
    #201
    Hapi! Nem mondtad, hogy legalább 3 kanyart kell lecsavarnom,hogy meglegyen a 20 tonna furs. :o)