101
  • sanyiute
    #101
    jioj
  • Carmageddon
    #100
    TÉK
  • Carmageddon
    #99
    precíz vagyok és
  • Carmageddon
    #98
    én is
  • sanyiute
    #97
    jhf
  • Klub
    #96
    need four
  • sanyiute
    #95
    nf
  • Vass Gábor
    #94
    aha
  • sanyiute
    #93
    gdfg
  • Klub
    #92
    Nem mert már vége és győztünk a petícióval.
  • sanyiute
    #91
    gj
  • tommygear
    #90
    az király
  • Vass Gábor
    #89
    de tényleg.
  • sanyiute
    #88
    fsdf
  • Vass Gábor
    #87
    Nem is jó az oldal, valami szart ad ki.
  • havercsotány
    #86
    Botched.2007.DVDRip.XviD-aAF ez nagyon jó fílm [flash]www.youtube.com/watch?v=9KmNJZ64N4Q&eurl=http://themovietheater.blogspot.com/2007/10/botched-2007.html [flash]
  • kaposi1
    #85
  • trewi
    #84
    A történet az olajról szól, nem az arabokról, vagy az izraelitákról!
  • urbijoe
    #83
  • Harry Potter
    #82
    -.-
  • chok4
    #81
  • jointeer
    #80
    mindenhová odaszpemetelsz:@
  • nyami
    #79
    :D
  • jointeer
    #78
    remek-.-
  • Tikal #74
    mekora értelmes ember lehetsz te, kedvenc játékod az lehetet gyerekkorodban hogy ismételgetted ugyanazt mivel képtelen voltál önállo gondolatokra, személyiség zavarod is ebben gyökeredzik :)))
  • Tikal #73
    muhahaha még a neved sem tudod leirni :))))))))))
  • b
    #70
    ez igaz! kösz a figyelmeztetést. sajnos mi emberek még mindíg vagyunk olyan hülyék, hogy csak saját kárunkon tanulunk. :((
  • Tikal #69
    :)
  • Tikal #67
    Amugy ez egy halott vita:)
    .
    További jo ugatást egyeseknek
  • Tikal #66
    Te melyiket választanád? A maradjunk a te kifejezésednél: demokráciába bujtatott diktatura vagy diktaturába bujtatott diktatura?
    Amugy a népbutitás mindkét oldalon fenn áll, de én azért nem élnék egy olyan országban ahol saddam vagy kim dzsong II a "király"...

  • Tikal #65
    Ovodások sajnos mindig minden forumban kinyilvánitják véleményüket, de majd felnősz kiskutya, addig is ugassál, és jelentkezz be egy dokinál a kissebségi komplexusoddal.
  • b
    #62
    az a gond, hogy csak magamat tudom ismételni elvtársak!

    száddám elvtárs kommunista rémuralmának vége, ugyanúgy ahogy kádár jani bátyátok és szálasi bajtársatok diktatúrájának is vége lett.

    hál istennek vannak még a világon olyan befolyásos emberek, akik nem nézik tétlenül hogy nyírják ki és gázosítják el egyes vezetők saját népüket.

    szóval elvtársak, fogjátok kacsón türmer gyula elvtársatokat és mennyetek élő pajzsnak száddám elvtársatok elé!
  • Tikal #58
    az unreg szinvonal az rád is igaz :)))
  • Tikal #57
    vau-vau
    A gumiszoba az neked valo, ez már bebizonyosodott egy másik beszélgetés folyamán :))
    De te jol el tudnál beszélgetni bokor gyuri-val, kb egy szinvonal: pocskondiázás + nuku érvek
    Majd ha megtanultál értelmesen érveket is felhozni nem csak ugatni akkor majd beszélgetünk.
    Nem vagyok még bácsi kisfiam :)
  • Tikal #55
    És miért is vagy bokor gyuri? bush papa seggét nyalod? :))
  • Tikal #54
    Mondtam már hogy unreg kisgyerek pöcsökkel nem foglalkozom, gazdag a szo kincsed amugy, meg gondolom érvelni is jol tudsz, de titkolod :)

    Don't vau-vau!!!
  • Tikal #53
    Lehet, én csak kérdezem ti mit gondoltok rola...
  • Tikal #50
    Félreértés ne essék nem arrol van szo hogy a háboru a megoldás. Amugy milyen béke volt irakban? Nálunk is az volt a komcsi időkben, mégis jol jött volna ha "felszabaditanak".
  • Tikal #48
    Tényleg nem segitettek, de szeretted volna? Azt könnyü mondani hogy nem segitettek, de mi a véleményed rola, kellett volna hogy segitsenek?
    Vajon ha most nem segitenek iraknak, 40 év mulva az iraki nép is ezt mondanaá, bezzeg 2003-ban nem segitett az usa, szemét népség.
    Majd meglátjuk mi sül ki belőle, akinek meg nincs véleménye az ne ugasson (ezt nem rád mondtam)
  • Tikal #47
    Örültem volna ha ezt kifejted bővebben, de ugy látom ez a szinted, ugy hogy kénytelen vagyok a te szintedre süllyedni te kis unreg pöcs :)
    Legközelebb ne ugass ok nélkül!
    vau-vau!