54
Formula GP vélemények
  • Sumi70
    #54
    Van egy Wingman Formula GP kormányom. Most vettem elő újra, ezelőtt jó volt. Most az a gondom hogy a fék pedál fordítva működik (Teljesen benyomva nincs fék). Valaki tudja mi lehet a gond? Köszi.
  • zozoSpirit
    #53
    Sziasztok!

    Van egy eladó formula force GP kormányom ffb motor nélkül.
    Hibátlanul használható, csak nem "ráz" :)

    Akit érdekel írjon privit!

    Z
  • hawkie22
    #52
    Sziasztok.

    Volna egy kérdésem. Nemrég költöztem, és a költözés során elkutyulódott a tápegység a Wingman FF GP kormányomhoz. A kérdés, hol tudnék ilyen tápegységet beszerezni? Külföld is szóba jöhet.
    Köszi
  • GRice
    #51
    Ha full gáznál ezt produkálja, vagyis hogy nem éri el a maxot, akkor szedd szét a pedált, és a potikat (kis kék műanyag bigyó), fújkáld meg WD40-el, és kicsit mozgasd át őket. Én évek óta így tartom karban ezt a közel 10 éves kormányt.

  • pitjou
    #50
    Sziasztok. Win 7 nem ismeri fel a Ferrari force feedback racingwhel-emet, Xp- tökéletesen ment. Valaki tud segíteni?
  • koanla
    #49
    Be van kalibrálva? Csak mert az ábra alapján mintha nem lenne. Ha a szkrínsotok készítésekor tövig benyomtad a pedálokat, akkor az a gond. Ha nem, akkor inkább "HW"-es. A pedál potijai elég rendesen mocorognak a fészkükben; érdemes valahogy rögzíteni őket. Sok leírás van rá, könnyen találsz a neten. Nálam a szigszalagos tekerés jött be anno.
  • zoltan54
    #48
    http://zkteam.hu/pedal.html
  • zoltan54
    #47
    http://zkteam.hu/pedal.html

  • zoltan54
    #46
    Sziasztok.

    Nekem is lenne egy gondom. Van egy ilyen kormányom. F1 2011 -el tolom, de a gyorsulással nem ok.

    Billentyűzettel fél kör alatt(nem gizdulás:D) első vagyok sima gp-be és ahogy kell 7-es fokozatig gyorsul, viszont pedállal nem. 4, max az 5-ös sebességi fokozat, és így mindenki megelőz... Feltettem hozzá a progit, kalibráltam, de semmi... Bármit csinálok, tövig nyomom nem gyorsul fel max.. Vki vmi ötlet?
  • konradj
    #45
    Nagyon köszönöm ! Cseles dolgok ezek :)
  • koanla
    #44
    Szia!
    Ha jól sejtem, a pedál része nem különbözik a pirosétól. Annál pedig le kell szedni a négy tappancs közül kettőt és azok alatt is van még csavar.
  • konradj
    #43
    Sziasztok! Hogylehet szétszedni egy (sárga) wingman formula gp-nek a pedál részét? Kicsavartam a csavarokat, de valami még mindíg tartja....
  • attila2323
    #42
    Nekem is ugyan ez a bajom. Mi lehet a probléma?
  • papi08
    #41
    Driver, meg kalibrálás
  • Elvis 07
    #40
    Hello. Remélem tud nekem valaki segíteni.
    Logitech Wingman GP kormányom van még 2004-ben vettem.
    Nem vibrációs még a kormány belső része sárga.
    Az a gondom hogy amikor elkezdek játszani kb. 2percig működik rendesen.
    Utána kilépek Sajátgép-->Vezérlőpult-->Játékvezérlőkbe belépek.
    Balra teljesen elfordítom a kormányt : 100%-ot ír ki.Jobbra teljesen elfordítom a kormányt 57%-ot ír ki.Kihúzom az USB-t újra bedugom megint elfordítom jobbra ameddig lehet 100%. Elkezdek játszani 2 perc és megint nem jó. Mi lehet a gond?
  • gamehunter01
    #39
    Hi!

    Formula Gp kormányom van, és hiba lépett fel.Amikor egyenesben van a kormány,irtózatosan vibrálni kezd,és jobbra-balra kormányoz(a játékban).
    Már 2 éve megvan,1 évet használtam,de még nem volt nagyobb bajom vele.
    Please,aki tud, az segítsen!
  • STYVE
    #38
    Ja igen, el is felejtettem, nekem soha semmi bajom nem volt a kormánnyal, csak 1x amikor nem telepítettem a Driver-ét, ekkor nem igen volt FFB,és a játék nem ismerte fel az pedálokat.
  • STYVE
    #37
    Szervusztok!
    Nekem is ilyen "cuccom" van, és szerintem árát tekintve egy vasárnapi rallysnak vagy egy Need for speed- hez tökéletes, de a fanatikusoknak mindenképp a MOMO kell.
    Figyelembe ajánlom: 2004-es GAMESTARBAN kiváló minősítést kapott, pedig már ekkor sem volt új termék!
    A Dirt demojával kipróbáltam, szerintem élvezhető vele, csak nekem túl "reális" az irámyítás:)
  • JAMES FRENCIS G
    #36
    szerintetek a logitech formula GP kormány jó a colin:DIrthez
  • atiboy014
    #35
    És azt h kell csinálni??Mert én átnéztem a softwaret és nem találtam semmit ahol kalibrálni lehetne. egy menüpont van ahol mutatta mi h működik azt annyi
  • Bruni15
    #34
    Hi
    Szerintem kalibráld újra, ha fenn van a driver.
  • atiboy014
    #33
    Nekem van egy wingman formula gp-m és az a baj vele h a gép úgy érzékeli mintha mindig nyomnám a gázpedált és megy mindig a kocsi a játékokban és éppen ezért a fék sem működik!Ha valaki tapasztalt már ilyet akkor legyenszíves írja le h mi ilyenkor a teendő!Köszönöm!
  • V43 1105
    #32
    Nekem Wingman Formula GP-m van, és ha jobbra fordítom a kormány, hülye hangot ad, lehetne megkellene kennem??
  • CSOCSO
    #31
    fogalmam sincs mi lehet a problema.
    amugy ez nem momo topik.. altalaban ha ilyen peodblemam van akkor formatalok.
  • SASI
    #30
    Nekem is mindig késik a kanyarodásnál, Logitech MOMO Racing kormányom van, plz valaki help, mert néha marha kellemetlen tud lenni hogy késik a kanyarokban...
  • TothLaci
    #29
    Furcsa, most már működik.
    De van egy bajom vele. A kanyarodás mindig késik, és ez nem túl jó, főleg a Most Wantedben. Ez gyárilag ilyen, vagy van rá megoldás?
  • TothLaci
    #28
    Miért van az, hogy nem tudom használni a pedálokat (az összes) játéknál? De pedig a WingMan felismeri...
  • basic 69
    #27
    okés, amúgy nem hiszem, hogy sok maradt volna.
  • GyaxyBoy
    #26
    Sztem a Logitech Wingman FF tökéletes arra a célra, hogy szétrázza a kezed! Olcsó így ha kibír pár évet, nem válsz meg tőlle nagy fájdalommal! Bár én azért vettem ezt, mert olcsóvolt és a Logitech nem annyira gáz márka! De ha a pénztárcád engedi, vegyél olyat amilyet sztnél! Lehet hogy tudok 1 használtat is! Nem az enyém! Tán 20e és FF es! Vmi bőr bevonatos kormány váltó meg pedál! Márkát nem tom! Ha érdekel rákérdek!
  • sanzik
    #25
    a force inkabb 40ezer korul van es valoban nem gyartjak ,de ettol meg kaphato ha maradt raktaron valamelyik uzletben...
    en 2 honapja az utolsot hoztam el egy kiskerbol es ott azota sincs,ugyhogy aki talal meg ilyet az szerencsesnek mondhatja magat
  • seAke
    #24
    Szádat!
  • Tikal #23
    az árban igazad van, de még lehet kapni, keress rá és még sok üzletben kaphato...
  • [Walaki]D`Lair
    #22
    Dehogy érte meg...csak spúr vagy kiadni +3 ezret...nameg jól meg is fáztam az Electroworld-ös kalandunk során :PPPP
  • seAke
    #21
    Nekem sima GP-m van megérte szerintem azt a 10e- ft-ot amennyibe került!
  • CybearBoy
    #20
    Érdeklődtem egy szegedi boltban, a Racinget 29200+ÁFA áron tudják beszerezni. Vennék is egyet, ha nem lenne Formula FOrce GP-m, vagy ha viszonylag jól el tudnám adni...
  • basic 69
    #19
    force inkább olyan 50, és már nem gyártják, szóval nem is kapható.
  • CybearBoy
    #18
    Nekem a racing tetszik a váltó miatt. :) Meg persze a jelölések 'ellenére' a racing is FF-es.
  • Tikal #17
    ja momo force 34.000 azt hiszem, de a racing az tuti 30.000 alatt van...
  • CybearBoy
    #16
    Az király. :) Sztetek mennyiért lehetne eladni a Formula Force GP-met? :D
  • basic 69
    #15
    asszem olyan 30 körül van.