172
Knights & Merchants 2
  • GYUFo
    #172
    Knights & Merchants 2 - 4. küldetés:

    látom nem csak nekem adta fel a leckét, én is csak külföldi oldalon találtam rá a megoldásra, gondoltam megosztom veletek. Azt hogy óvjuk a civil lakosságot baromság, eleve a játék adottságai miatt eleve ölik a katonáink automatice a civileket is. A lényeg ezen a téren, hogy a sárga és a zöld csapatnak is hagyjunk éppségben 1-1 fogadót legalább, mert ha bármelyiknél is az utolsót leromboljuk vesztettünk. Kb minden mást le lehet rombolni.

    Na de a lényeg, mikor ér véget a játék? Nem elég csak a katonai épületeket lerombolni (meg raktárat, iskolát) hanem minden, hozzá köthető épületet is. Így le kell rombolni a fegyverműhelyt, páncél műhelyt, de még a tímárt és az istállót is! Ha ezek megvannak, jön a győzelem és a következő pálya.
  • residend
    #171
    valaki még játszik ezzel a játékkal mert ha igen az irhatna szivesen beszélgetnék róla.mert én még a mai napig játszogatok vele :)
    multiznék is vele ha lehetséges
  • faktum
    #170
    new url: knights-and-merchants.host22.com
  • faktum
    #169
    Hello WORD!

    MY name FAKTUM. --my project: KAM TPR hun setup unlock all languages!
    Project statuse: OK
    Viruses test: 100% OK
    Magyaritasok.hu listing : OK

    url site: _mcqteam.clanbazis.com/kamtprhun

    powered by: Faktum AOE HUNGARY FANKLUB_ Admin
  • apoca65
    #168
    Sziasztok!
    A K&M-hez szeretnék segitséget kérni.
    Telepités után nem indul a Win7-el. Tud-e valaki megoldást?
    Erre az oldalra vagy [email protected] légyszi az esetleges megoldást. szép napot
  • BrekyZ
    #167
    http://knightsandmerchants.zxq.net/
  • qB0B0p
    #166
    Esetleg próbáljátok ki a The Settlers II - 10th Anniversary-t.
  • Higany
    #165
    Sziasztok! Egy ehhez hasonló, de újabb játékot keresnék a Kedvesemnek, mert ezzel annó sokat játszott, csak kissé már elavult. Ha esetleg tudtok hasonlót, csak szebbet-újabbat, kérlek, írjatok pár nevet! Köszi előre is! Bye!
  • RolanDTH
    #164
    Megint én. Időközben sajnos kiderült, hogy a programozók rosszul írták meg a játék multiplayer részét, ezért nem lehet rendesen játszani, mert szinkronizációs hiba miatt mindig "eljátszunk egymás mellett". Szóval nem tudunk játszani.
  • RolanDTH
    #163
    Jah, 1.58as magyar verzióm van.
  • RolanDTH
    #162
    Sziasztok! Én is szívesen játszanék multiban ezzel a játékkal. Akit érdekel az keressen meg a [email protected] msn címen.
  • Murder3
    #161
    hali nekem is megvan a KAM és szeretnék multizni vele nem tudom hogy kell hamachin vagy lehet simán is?
    Valaki benne lenne egy multiba az első részével?
  • Geri160
    #160
    Sziasztok.
    A mai nap olvasgattam egy kicsit a forumon és ide tévedtem.
    Újra megjött a kedvem ehez a játékhoz. :)
    Csak az a baj mikor neten szeretnék játszani mindig ezt irja ki:
    csatlakozás a net-game-hez
    a csatlakozás sikertelen vagy mi.
    van az a másik hálozati,azt meg nemtudom hogyan kell kezelni.
    Kérlek segitsetek ha tudtok valamiben mert jó lenne multiban nyomni.
    még sosem játszottam úgy.
    Email : [email protected]
    de ide is irhattok a forumra mert figyelem!:)
    előre is köszi
    üdv:Geri
  • Vardar
    #159
    Én még nem játszottam online szóval nekem majd magyarázni kell:D
  • sleviati
    #158
    Nekem is 1.54-es magyar verzióm van, ígyhogy csak ok lesz minden...
    Én keddtől ( 1.20.) ráérek...
    Várjunk másokat is?
  • Vardar
    #157
    Jelentkezek. Milyen változattal? Nekem van egy 1.54-es magyar.
  • sleviati
    #156
    No játsszunk egyet hát!
    Jelentkezzen aki akar, aztán egyeztetünk egy időpontot, amikor jó lenne mindenkinek!

    Üdv addig is!
  • Vardar
    #155
    A játékkal tudok bánni csak még online nem próbáltam.
  • sleviati
    #154
    Mármint a játékkal simán nem tudsz bánni, vagy a hálózatban való játékkal??
  • Vardar
    #153
    Én még nem játszottam online, de ha megtanítotok bármikor beszállok én is:D
  • sleviati
    #152
    Felőlem "bármikor" játszhatunk...
    Aztán a bug majd kiderül, hátha mégsem...
  • Strabi
    #151
    az oldal címét elrontottam: www.knightsandmerchants.de
  • Strabi
    #150
    Egyébként meg ha vkit érdekel a legkomolyabb fansite-ja ennek a játéknak a www.kinghtandmerchants.de német oldal.

    Évek óta készítenek patcheket és az egyik fő projekt (szintén már több éve húzódik) a pályaszerkesztő is egész szépen halad. A fejlesztés viszont eljutott egy olyan pontra ahova már a forráskód kellene, ezért petíciót írtak az azóta már szétszéledt fejlesztőcsapathoz hogy hozzák nyilvánosságra a forráskódot. Ezen az oldalon ki lehet tölteni ezt a petíciót és te is a projekt mellé állhatsz. Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből, a fejlesztőcsapat nem valami segítőkész, ez már korábbi levélváltásból is kiderült.

    Sztem egy jó kis játék ez, amiben nagy lehetőségek vannak még.
  • Strabi
    #149
    Milyen BUG-ra gondolsz?

    Nem játszunk majd vmikor egyet?
  • sleviati
    #148
    ÜDV! Nektek még nem fordult elő többjátékos módban a hatalmas bug?? Mert olvasok sokat, h mindenki játszani akar, de senkitől nem hallottam ezt a hibát. Pedig ez valós. Legaláábis nálam, mindig, mert szépen elharcolgatunk egymás mellet mit sem sejtve arról, hogy nem is az történik ,ami valójában kellene... remélem világosan írtam:D
  • Strabi
    #147
    Hali, ha még aktuális akkor játszhatunk egyet hálózatban.

  • Vardar
    #146
    Sziasztok!
    Játszik még valaki ezzel a játékkal online, singleben? Ami EVM-es kiadás ahhoz már van patch? A magyar játékhoz is jó az angol patch?
    Ostromgépet, hogy kell csinálni??? Mert ha egy önálló küldetést elindítok sehogy se megy. Tele van a műhely minden nyersanyaggal, de semmi következmény.
  • rocco89
    #145
    Simán a gépigény nem változott! Új missiok, új épület, 1-2 változtatás Kam fan oldal nézz be
    üdv : RoccO voltam
  • kornel13
    #144
    És milyen a gépigénye??
    egy Ati radeon 9250-esen
    és egy AMD Sempron 2400+
  • kornel13
    #143
    Sziasztok
    van már 2 is??
    Ha ezt tudtam volna már rég játszanék vele mivel az egy is nagyon jó volt de ez még jobb lehet
    Megyek és letöltöm XD
  • reni163
    #142
    heló!nekem a kam2 harmadik pályályát nem tudom végig vinni!!!!!ha valki tudna nekmem benne segíteni az léccy irjon!!sürgős lenne!!köszii!!!!!!
  • P sir Smoka La
    #141
    Helló!
    A KaM2 magyar verziójában az Elveszett Királyság küldetésben a 3. pálya (Nem lehet építkezni, kapok két osztag lovast, egy osztag parittyást, egy osztag harcost, és egy osztag vasvillás egységet.) Alapból utálom az ilyen pályákat ahol nem lehet falum, és adott sereggel kéne kinyírnom egy 3szoros túlerőt. Nem tud vki egy elmentés a 3.pálya végéről vagy a 4. elejéről? Ha elküldene vki egy ilyet a [email protected] ra azt nagyon megköszönném.
    Előre is KÖSZI!!!
  • matis
    #140
    Helló!
    Tudna valaki magyaritást a neten a KaM - The Peasants Rebellion-hoz??
  • Maksi
    #139
    Lesz valamikor még hálózatos játék?
  • rocco89
    #138
    Torrentről! vagy a www.kamm2.extra.hu -ról tudod leszedni

    amúgy mindenkinek ajánlani tudom csak a www.kamm2.extra.hu -t vannak progik a kam-hoz, leírások...stb reggeljetek és nézelődjetek
  • faszverő
    #137
    Nekem a KaM2 kéne. Honnan tom leszedni?
  • faszverő
    #136
    Hello, nekem kéne a KaM2 az 1 már megvan és esélték hogy tök jó. Tudna valaki segíteni hogy honnan szedjem le?

    Köszi
  • Khandiszno
    #135
    Lecci segitsen valaki mert a barlangos palyan jarok es nem sikerul megcsinalnimar a vegen vagyok 3 baltasom 1 landzsason es 2 ijaszom maradt a legvegen amikor 2 csapat fejszes lovag orzi a kijaratot
    kuldjon valaki egy mentest a kovetkezo palyarol vagy mondja el o hogy csinalta.(az elveszett kiraly hadjaratot mar megcsinaltam)

    [email protected]
  • rocco89
    #134
    Ha le akaros szedni www.kamm2.extra.hu itt minden van nézd meg!!!
  • crisadam17
    #133
    le szeretném tölteni