182
Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?
  • Astaroth
    #19
    egyébként ezt írtam:szerintem öregszik a Gálvölgyi pedig TALÁN Magyarország legjobb humoristája. zárójel:(volt)
  • Astaroth
    #18
    nincs mindenki egy véleményen.
  • nemcsakfél
    #17
    Szerintem is elég szar a mostani Gálvölgyi só..
    De azért vannak nála mégrosszabb emberek is:

    ahol lehet szavazni is, ha akarjátok felkerülhet Gálvölgyi is
  • Sephi
    #16
    Nos ebben nem ertek veled egyet mert magyarorszag legnagyobb humoristai a Markos-Nadas duo volt es az is marad. itt megemlitenem a Jozsi bacsit es baratait amin a mai napig konyekkel rohogok!

    viszont a g-show nagyon gyenge lett mar nem is nezem mert szoszerint idegesitoek a poenok!!!
  • Davidus
    #15
    Hofi
  • PResident Evil
    #14
    szerintem még mindig frankó a csákó...
    most kéne csinálnia?
    lóvé az kell, a műsor eladható...
    mi tudjuk hogy frankó ezért elnézzük neki...
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    én nem nézek tv-t mert szar... BB meg VV meg iylen szirszarok meg donnaluciahouamigodonalvarez... ésatöbbiésatöbbi. meg reklám...
  • Dodi
    #12
    Azért a Heti hetesben még mindig a legjobb!
  • Nyiri
    #11
    "szerintem öregszik a Gálvölgyi pedig talán Magyarország legjobb humoristája "

    Hofi volt magyaroszag legnagyobb humoristaja :]
  • Taranov
    #9
    Öregszik, és csak a pénzre hajt.
  • Taranov
    #8
    nem, nem vesztettél sokat...:(
  • The Garrett
    #7
    HM én mióta van netem egyszerse láttam :)
    ezekszerint nem is baj?
  • Astaroth
    #6
    szerintem öregszik a Gálvölgyi pedig talán Magyarország legjobb humoristája (volt)
  • Taranov
    #5
    Én nem. Az RTL Klubon nem.
  • Taranov
    #3
    Persze, igazad van, az MTV-n a Gálvölgyi Show nagyon jó volt, attól függetlenül, hogy már régi, egy poénon többször is lehet nevetni. Igazad van, hogy megvették, de elég igénytelen az "öreg", mert arra is figyelhetne, hogy mire kérik fel.
    Van egy csomó olyan műsorvezető, pl. Vitray akit szerintem szívesen megvennének, mert tehetséges, híres, meg minden, de nem adja el magát akárkinek.
    Az MTV-s Gálvölgyik nagyon jók valóban.
  • Dynamic
    #2
    Azért lett ilyen, mert a rtl megvette kilóra.Pár nap alatt összehajigálja azt a szemetet, amiért felveszi a pénzt, majd a következőt, következőt.
    Valahol leírtam, hogy 1db régi Gálvölgyi-show(MTV1) többet ér, mint a mostani összes retekklubos együttvéve.Ezt szó szerint értem...
  • Taranov
    #1
    Francccccccccccccccccccc
    Gályvölgyit írtam Gálvölgyi helyett.
    Bocsesz.


    ---
    Mitől lett ilyen bárgyú Gálvölgyi? Miért van még az RTL Klubnál? Nem is jó már a Gálvölgyis Show. Miért nem vezet kultúrális műsort?