12
  • Crazy Dog
    #12
    Hát, nem tudom, elég nagy barom lehet, aki egy ilyet komolyan vesz. Ja, ha másfelé figyelsz, nem magadra, akkor tényleg jobban fogod bírni a fájdalmat:) És?
  • magyar ember 2
    #11
    Aze' az e'cet nem gyogyiccsa...
  • Munch
    #10
    Akkor ha jáccok 3 éven keresztül 24 óráig supper marijót, akkor jó lesz nekem, ugrálni fogok, és soha többé nem leszek beteg?
  • b
    #7
    egyébként nekem is hasonló tapasztalataim vannak a diablóval kapcsolatban. ha roszz a kedvem vagy áprilisban, októberben esik a hó, akkor csak belépek egy órácskára, lecsapok pár fejet és már jobban is vagyok. mantraként ezt ismételgetem: háromig számolok, háromra lefejezem baahl-t és már jobban is vagyok! :)
  • b
    #6
    :D
  • papabear
    #4
    Érdekes, hogy az ilyen vizsgálatok és kutatások mögött többnyire egy profitorientált cég áll. E mögött is nyilván az EA vagy valamelyik multi kiadó pénztárcája sejthető...
  • Gabest
    #2
    Hát nem is tudom... Akárhányszor betegen játsszottam valamit, utána mindig megmaradt bennem az a fura "betegség érzés" (hányinger, fejfájás), azután is, ha már meggyógyultam és újra játszottam ugyanazzal a játékkal. Gondolom valami pavlovi-reflex, vagy mi a rák.
  • Lacc
    #1
    Egyszerűen nem a fájdalomra koncentrálsz, eltereled a figyelmed, ennyi.