215
Ryzom :)
  • kerek1224
    #215
    megy az
  • DAK3
    #214
    bezárt a gameXD
  • moralosan
    #213
    na aki játszik vele dobjon már meg egy privivel itt sg-n :D
  • kerek1224
    #212
    Bizony, nagyon fasza játék, és egyenlőre ingyenes
  • moNTo
    #211
    up;
    Lehet ingyen regisztrálni (pár száz acc/minden nap)
    Végre valami eredeti mmo, kurvajó mágia ('csináld magad' varázslatok), fasza bányászat/craftrendszer... egy próbát megér simán.
    Ryzom free acc
  • foxkoma
    #210
    Egyébként nem hinném hogy a két Verzoo egy és ugyanaz.
  • foxkoma
    #209
    Ja játszunk, kb 9-10 magyar van.
  • Unipsycho
    #208
    (ha igen hogy tom elérni ingame?)
  • Unipsycho
    #207
    játszik ezzel még valaki?:)
  • Verzoo
    #206
    Szerinted 33 évesen nekiállnék így szerencsétlenkedni ember??
  • cikasz
    #205
    na persze.
  • Verzoo
    #204
    Pedig most nagyon melléfogtál mert ez nem én vagyok.
  • cikasz
    #203
    Annak a lehetösége, hogy egy teljesen más személy ilyen nevet válasszon mint a tiéd elég kicsi.
    És a bizonyiték te noob :

  • Verzoo
    #202
    ÖÖÖÖÖÖÖÖ te nekem beszélsz???
  • cikasz
    #201
    Ebben a játékban is anyázni fogsz ha nem adnak neked pénzt mint a wow-ban?
  • Verzoo
    #200
    Sziasztok

    Most kezdtünk el játszani a játékkal hárman, egyenlőre még csak az ingyenes verzióval mert az ünnepek miatt kicsit nehézkes az utalás.
    Akinek van kedve csatlakozhatna hozzánk, van saját Ts-ünk.Részleteket privátban :)
  • TasManXT
    #199
    Nemrég próbáltam ki a játékot és úgy néz ki kipróbálom egy hónapra. Aztán ki tudja. Eddig tetszik nagyon, de gondolom ezen a kezdő helyszínen még nem sok mindent láthatok a játék egészéből.

    Játszik még vele valaki? :)
  • wilmoskoerte
    #198
    szeva!

    most töltöttem le a játékot, bejövős fajta...
    kérdésem a következő kapható-e dobozos verzió belőle kis hazánkban, vagy már régi a játék?

  • Gear
    #197
    ja

    server : Arispotle
    faj : Zorai
    karinév : Tryzo
  • Gear
    #196
    Na megnéztem a játékot és nagyon tetszik. szokni kell a rendszerét stb

    érdekelne hogy van e valamilyen külön komunikációs csatorna mint pl a wow ban a huncsati:) mivel angol tudásom nem alkalmas ara hogy egyéb nyelven társalogjak, viszont egy mmorpg ben jólenne azért valakikkel komunikálni :) .
    Nagyon tetszik a game rendszere bár csak egy órácskát voltam bent/ahogy nézem ez lessz sokkal több is :)/.
  • Gear
    #195
    Köszi , megnézem.
  • Chamber
    #194
    Ja, Arispotle szerver, Zorai faj.
  • Chamber
    #193
    Nekem a Gamershell-es linkről jött leggyorsabban.
    egyébként énis az open betat toltam anno (asszem a 3. beta körben). Most meg rektiválták az accountom oct. 30-ig szal addig vagyok megint, teljes jogú tag, de csak oct végéig ingyen =)
    Karinév: Chamberhu, még mindig a kezdő szigeten vagyok, de majd holnap átmegyek MLre talán az utolsú 3 napomra :)
  • Gear
    #192
    Szeretném én is kipróbálni , de nemnagyon tudom letölteni:(
    Elindul a client letöltése (ami ugye 2Giga) de olyan sebességgel hogy kb 2hét lenne mire lejönne.
  • Elda
    #191
    Sziasztok!

    Engem az érdekelne, hogy játszik-e ezzel valaki mostanában, mert 2004 környékén, még ingyenes volt a játék béta mivolta miatt, és akkoriban nagyon sok magyar emberke tolta.
    Úgyhogy aki még játszik vele fizetős volta ellenére ha nem gond irja már ide be a karakternevét.
    Másik kérdésem az lenne hogy van-e magyar guild?
  • cikasz
    #190
    közben megoldodott. csak biztos nem ment a loginszerver...
  • cikasz
    #189
    Sziasztok.
    Játszanék a trial-al de nem enged beloginolni pedig helyesen kreáltam a free acc-ot.
    ez a hibaüzenet : Error : error 10 : 'no mainland shard available' while trying to join a shard
  • unknown nick
    #188
    Valami csak lehet benne. Mostanság eléggé hypeolják.
  • DonnieBrasco
    #187
    Néha még játszom, de mostanában nem volt időm.
    Nincs olyan, hogy endgame....

    DB
  • unknown nick
    #186
    Játszik ezzel még valaki? Milyen az end game?
  • warbar
    #185
    karakternevek:feketelo,funnyrush
  • warbar
    #184
    sziasztok két ujonc játszana szivesen együtt magyarokkal mi zorai fajt toljuk lvl 40 körül vagyunk most mentünk át a fizetős kezdő helyre plz jelezettek ha van valami magyar csoportosulás :)
  • DonnieBrasco
    #183
    Matis a karakterem, ezért ez nem fog menni... nekem amúgy a harc a legkevésbé fontos, csak muszájból csinálom. Főleg a harvest+crafting érdekel, ezek miatt tetszik, na meg a sztori. Guildben még nem vagyok, de bármikor belépek mindig van 1-2 ismerős, aki tápol mindenfélével :) nagyon kényeztetik a magamfajta núbokat :)

    DB
  • Marcus_
    #182
    Én már többször nekiugrottam,legelőször még a beta 1 -ben.
    Legutóbb januárban megvettem,toltam is kb 2 hónapot egy klasz RP guild-el a SAMSARA-val,ők angolok.Sajnos talán 1-2 magyar van benne talán,de ők sem aktívak.
    Ha Fyroson vagy a fővárosban keresd őket , bár az RP-miatt bootcampen leszel kb 2 hétig ,míg az 5 RP küldetést ,nem teljesíted és leszel állandó tag.Itt nem lehet szólózni ill. k..va lassú úgy,ezért mindenki guil-ben tolja.Ha bekerülsz azonban.onnantól tápolnak fegyóval meg armorral.Sajnos csak este 8 után "telik" meg a szerver addig pangás van.Különálló noob g roupok nincsenek vagy ha vanazok lámák...Tetszik a feelingje nekem is ,de egy idő után sajnos haverok nélkül csak unalmas mobölés 250-ig.mint tudod ez csak 1 profession=)
  • DonnieBrasco
    #181
    Mellesleg nagyon örülök, hogy nem vagyok egyedül magyar ebben a hihetetlen jó MMORPG-ben... nagy kár, hogy nem ismerik (még) többen... eddig messze a legjobb a piacon, amit találtam!! (és nem utsósorban vérpistike-mentes és -immun :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #180
    Hát ez remek :)
    Akkor kénytelen leszek grindolni, mert még a legalapabb fedex-küldetésekhez is vigorous gingo-k hadán kéne átvágni.... mondjuk aciddal 165-üt sebzek ezért a legtöbb mob 2 lövés, de ha odaérnek hozzám, akkor annyi....
    Ha jól láttam, a forage/crafting küldik is 45-50es szintű tárgyak készítését kérik sokszor, ezért ahhoz is kell még vagy 1-2 heti grind...

    Hát akkor hajrá én :(

    DB
  • Marcus_
    #179
    Ez sajnos 150-ig igy is lesz,addig csak kísérettel tudsz átmenni más kontinensre,vagy naggggggyon óvatosan.Egy haverom lvl 50 en bindelte a fővárosokat.De az nem fehér embernek való(ő afro)...lol
  • DonnieBrasco
    #178
    Elképesztő ez a játék, kettőt lépek és lever az első jöttment kutyaszerű mob, 2 harapással :( pedig 32. szintű vagyok, 50-es páncéllal... "kicsit" HC a játék :/

    DB
  • DonnieBrasco
    #177
    Az én nevem a játékban Ficere, most mentem át a fő kontinensre, a Matis kezdővárosban vagyok....

    DB
  • warbar
    #176
    irjatok plz magyar neveket akikre rá tok keresni a game-be mert lenne pár kérdésem