7924
  • ThugEdge
    #72
    de benne van kékkel,csak most nagy hirtelen nemtom honnan vegyem:)
  • Shep
    #71
    az szerintem nem volt a listában, szóval valószinűleg ilyen 0-2 fps lesz.
  • ThugEdge
    #70
    úúúú nem is tudtam,azonnal god of war:)
  • Shep
    #69
    Resident outbreakhez nincs vkinek torrentje, engem az érdekelne, a 4 meg majdcsak jön pc-re szeptemberben
  • Kandurex
    #68
    Akkor mákod van, az zöld kategóriás, azaz tökéletesen fut. (de csak a SLES 53702 verzió!)
  • Kandurex
    #67
    Nézzétek át a honlapon a kompatibilitási listát, ne hogy olyan játékot szedjetek ami rosszul, vagy egyáltalán nem emulálható!

    A kék szintől már tűrhető, zöld szinten pedig 20 alá nem esik az FPS, ennyi.
  • hitch
    #66
    Télleg nem bonyi
    Mert én a resi 4 et szeretném kiprobálni.
  • SD456
    #65
    Kössz
  • Kandurex
    #64
    Innen lehet leszedni- Van hozzá leírás, de nem bonyolultabb, mint egy átlagos játék menüje. A legújabb verziót szedjétek le!! kb. 3x gyorsabb, mint az elődök!
  • hitch
    #63
    Igen ez már megfordult az én felyemben is.Vki akko el tudja magyarázni??????
  • SD456
    #62
    Sziasztok!

    Hogy kell ezt a progit használni? Van "pár" játék ami csak PS2-re van kiadva és ezeket szeretném ki probálni (PL: Formula One 2005). Valaki el tudná magyarázni a program használatát?

    Előre is köszönöm!
  • hitch
    #61
    Honnan Lehet leszedni Ezt az emulátort????
  • Kandurex
    #60
    Pl. Resident Evil 4 ilyen 20 - 40 FPS kavar... szal meggyőző..!
  • Kandurex
    #59
    Na, van már egy viszonylag jól működő emulátor. Itt megnézhetitek úgy általában mi játszható. Voltaképp nem azt mondom, hogy 100% -os, no meg sok a low frame / rate, de messzemően jobb, mint bármi eddig.
  • Kandurex
    #58
    Így,.
  • painkiller25
    #57
    Hy all!
    vki nem tudna nekm ajánlani vmilyen jó ps2 emulátort, mert próbáltam már szinte mindent, de nem jött össze.A super dragon ball z c. játékot próbálom futtatni, de nem akaróczik jól menni.Egy darabig 45-50 FPS teljesen addig amíg be nem megye az egyik módna és megjelenik a karakter.ott 0-5 FPS.Szal jácchatatlan.Ha valakinek lenne megoldása az jó lenne!Előre is THX
  • Dani0001
    #56
    http://emulator.atw.hu/forum/
    beszélgessünk itt. :)
  • Lacc
    #55
    yep
  • Ersiman
    #54
    Ez közel sem ilyen egyszerű, egy emulátorhoz sokkal erősebb gép kell mint amit emulálni akarsz!
  • Crazy Mate
    #53
    Emu-n inkább ne próbáld a tenkaichit,meg a Budokai 3 sokkal jobb,én azt emuval fogom játszani,egyébként az Oblivion grafja sokkal jobb,mint a régebbi ps2-es játékoké,tehát egy régebbi ps2-es gamét lehetne emun játszani,szerintem a Budokai 1 simán menne.
  • DroidMc
    #52
    HEllo and1!!a budokai Tenkaichi-t mivel tudnám tolni?
    szedtem le pcsx-et de nem tob beállítani!!seíts kérlek

    köss
  • mike0013
    #51
    cső, legyen szives valaki mondja el ezt a PCSX2-es proginak a működését. Mert nekem Bios hibára hivatkozik, de nem tudom mit csináljak:S LÉCCCI SEGÍÍTSETEK
  • Devergo05
    #50
    HELP!!!!Valaki magyarázza már el hogy ha PS2 emulátorhoz szedek le ps2 iso-s játékokat akkor azt ki kell írni DVD-re vagy simán be kell mountolni e letöltött iso file-t daemonbe?Számít hogy mivel és milyen sebességgel írom???Mert a Daemon egyszerűen nem látja a beolvasott ps2 iso file-t,sehogyse!!!!!!!!
  • joe1980
    #49
    Csao And1,tudnál olyan játékoka mondani ami nem akadna?mert van egy MÜKÖDÖ PS2 es emcsim és kiprobáltam néhány gémet és nagyon szaggatott.Kérlek segits
    , milyen proci lenne jó a futtatásához?(nekem 1.6 os van és egy ati9800 as videókártya).néhány gémet irj már fel légyszi,melyik futna tökéletesen!
  • And 1 #48
    egyébként mért ne lenne működő ps2 emu ott a pcsx2 és működik is fél évente kiadnak belőle 1 verziót és mindig egyre jobb lesz. mostmár odáig el lehet jutni hogy a menü királyul megy csak jól kell beállítani. a capcom fighting jam nevű game egészen jól ment nekem a menü jól ment és a bunyó alatt meg 15 fps körűl és a budokai 3 is a menüben jól ment de az ingame-ben viszont csak 2-3 fps de rövid időn belűl szerintem kb 2 év múlva én már budokaizni fogok pc-n meg persze aki akar :D
  • And 1 #47
    hello valaki használja még ezt a topicot ?
    mert ha igen akkor irogatnék :D
    kérdésem lenne. a tekken 4 -el eljutottam a odáig hogy bent vok a menüben kb 30 fps-el a pcsx2 0.9-el és amint kiválasztom hogy miben akarok menni pl training practice vagy arcade vagy akármi utána csak 1 fekete képernyőt lehet látni azt ennyi. pedig én láttam róla ingame képeket
  • 12346
    #46
    senki, csak úgy nagyáltalánosságban kikívánkozott..:) mert sajna sűrűn visszatérő kérdés.
  • CéZé
    #45
    és ezt ki kérdezte :))
  • 12346
    #44
    mér nem fogdossátok föl, hogy ps2 emu NINCS!!! ha lerajzolom, fölfogjátok..?
  • vki
    #43
    Nem fog működni, mert kell hozzá egy műlödő PS2-es BIOS, amit magadnak kell leszedni a PS-edről. Ennyi!!!
  • Iori
    #42
    cd képként felmásolod a játékot gépre és utána kiírod rendesen CDre (gondolom)
  • cicai
    #41
    Sziasztok!
    Nem ide tartozik de, meg tudná nekem mondani valaki azt, hogy miként lehet biztonsági másolatot készíteni a ps1 védett játékról. Úgy hogy az működjön is a csipelt ps1-en?
    Előre is köszönöm a válaszotokat.
  • joe69
    #40
    de az csak nem mukodik:D
  • toMpEr
    #39
    nem az
  • rezsofiz
    #38
    rulez
  • Crokin
    #37
    PS2 emu, nem próbáltam még, de jónak tűnik :)
  • BlackWolf
    #36
  • zoli80
    #35
    a grand tourismo vagy mi az nagyon baba,azért megéri pöcsölni,én csak azért vettem anno pst hogy nyomhassam.másról nemigen tudok.
  • zaki
    #34
    nekem SNES emulátorom van, olyan jókat el lehet vele játszani, Donkey Kong Forever
  • Alexease
    #33
    En eleve nem ertem, hogy minek koznzol emulator PC-re?!?! Melyik lehet az az egyedi, minosegi, kulonleges jatek, ami olyan jo, vagy nincs PC-n, hogy megerje vele szenvedni?

    A Commodore64 emulator, vagy a ZX Spectrum az igen:))) A nostalgia miatt tokeletes;) Egyszerubb, mint elobanyaszni a szekrenyembol a regi cuccokat;)))