7924
  • jackoneill90
    #7924
    Fifa 14 !

    még lehet 15 is ????? Bár ezt erősen kétlem.
  • Duke Nukemrész2
    #7923
    Így csak a régi játékokat lehet nyomni pc-n.
  • RYO21
    #7922
    Egy 15 éves konzolra? Nem is csodálom.
  • Duke Nukemrész2
    #7921
    Már nem is jönnek ps 2-es játékok sajna.
  • janihunk
    #7920
    OFF

  • fearfan
    #7919
    Igen,ez miatt volt.Köszi még1×,csak már hónapok óta nem használtam és már nem emlékeztem,hogy mi miatt volt pontosan.
  • robogo81 #7918
    Szia.
    Csak próba alapon ezt nekem az hozta ki,amikor az emulációs beállítások/játék javítások lapon az: EE timing hack be van pipálva.
  • fearfan
    #7917
    Erre tudtok valamit,hogy milyen beállítás miatt nem látszanak a kiírások a ps2 BIOS-ban?
    Mert ha újat húzok le,akkor minden oké,de sztem valamelyik beállítás miatt van ez így.köszi előre is,aki tudja a megoldást.
  • Jakuza1
    #7916
    Ugyanmar. Kozel ket ezer jatszhato jatekrol beszelunk.
  • Fehercsoki
    #7915
    Mind1 végülis, mert azért nagyjából jól használható, csak minél később lesz kész annál kevesebb embert fog érdekelni...
  • mike01010101
    #7914
    Sok játék nem megy rendesen. A fejlesztők oldalán is ott a lista, hogy mi megy, mi nem megy. Ez nem csak beállítás kérdése.
  • Fehercsoki
    #7913
    Nem azzal van a gond, csak sok játék még mindig nem megy rendesen rajta, grafikai bugok vannak amik játszhatatlanná teszik=/
  • Jakuza1
    #7912
    Mar hogyne menne, a regi gepemen is teljesen megfeleloen futott, ha tudtad, hogyan kell beallitani az emulatort.
  • barret
    #7911
    Hmm akkor öreg gép kell hozzá,mert én meg vagyok elégedve a futásával:)
    És az én gépem nem mai gyerek...
    DQ8-ba már beletekertem több mint 50 órát.
  • Fehercsoki
    #7910
    Nem megy az rendesen...
  • Jakuza1
    #7909
    Ezt mondtak a PS2-nel is, aztan meg sem jott be.
  • barret
    #7908
    Mire kijön,már a ps5 is öreg gép lesz :D
  • Szabi #7907
    most PS3 emu-ra várunk
  • barret
    #7906
    Na mivan most hogy megy rendesen az emu,már senki nem foglalkozik vele?
  • hunvarlan
    #7905
    DS3-as karomat rákötni pc-re.
  • hunvarlan
    #7904
    Sziasztok nekem az a gondom hogy próbálom a ds-as karomat rákötni pc-vel és egyszerűen van hogy működik van hogy sehogysem bírom rávenni hogy az analog karokat is lássa valaki tud 1 tippet mitől lehet ez?
  • derboy
    #7903
    Champions of Norrath játszható emulátorral??
    valaki próbálta már?
  • Szabi #7902
    nem és nem is fogom :D
  • mester1987
    #7901
    Próbáltad?
  • Szabi #7900
    de ez nem normál bolti játékokra van, csak sufnijátékok tesztelésére :D
  • mester1987
    #7899
    PS3 Emu
  • Fehercsoki
    #7898
    Felbontást vedd nagyobbra, mondjuk nativex4.
  • Szabi #7897
    alapbeállítás


    dx11 16xaa :DD
  • Szabi #7896
    sima alapbeállítás, de ha bekapcsoltam egyesével a grafika emulálásnál a pipákat, csak az fps szám csökkent semmi látványbeli változást nem találtam :D
  • Fpocok
    #7895
    Szerintem valami beállítás rossz. Nálam élesebbek ennél.
  • Szabi #7894
    huh, egy picivel szebbnek reméltem, olyan mintha életlenséggel akarták volna eltüntetni a recéket :D
  • Fpocok
    #7893
    Játszható.
  • Szabi #7892
    Gran Turismo 4-el esetleg tapasztalatok valakinek ? már játszható ? :D
  • SpeedXHUN
    #7891
    Köszi szépen a segítséged! Így már jobb a helyzet!!!
    MÁSNAK IS AJÁNLOM robogo81 leírását :)
  • robogo81 #7890
    Esetleg még a speedhacknél a csuszka alatti 4 beállítás kipipálása(a gyors dvd kivételével),meg a gs pluginoknál kiválasztani a proceszorod által támogatott legnagyobb SSE értékű plugint(asszem ez a 3-as a C2Q-nál),
    a plugin beállításnál a legnagyobb dx verziót(vista felett dx11).
    Itt még tudod a felbontás felskálázásával állítani a sebességet kicsit,de a minőségre sokat adhat(az emu támogatja a sokprocikat,meg beveti a vgát is a gyorsításba),meg keresd a legújabb verziót,mindig javítanak rajta kicsit.
  • SpeedXHUN
    #7889
    A hacknél bepipáltam mindent,és felhuztama 2 csúszkát 3 asra,picit jobb,de még mindig olyan Lassu a hang és a kép,pedig az fps 40
  • SpeedXHUN
    #7888
    Lassu nálam minden játék,ami odlalnézetes az jó a többi mind belassulva működik,a gépemnek sztem vinnie kéne (core2quad+ hd6850)
    Ötlet esetleg?
  • RAMyMamy
    #7887
    a vége felé volt egy nagyon akciódús rész, ami egyszerűen játszhatatlan volt... :( szóval az utolsó 1,5 órát már youtube-on néztem végig, de még így is nagyon jó volt
    nem nagyon mentem bele a beállításokba, de a night vision meg a thermal vision googles nem működött megfelelően

    szerencsére az 1-2 van pc-re is, mert nálam azok újrajátszása fog következni hamarosan
  • RAMyMamy
    #7886
    nálam is beakad néha, főleg az átvezetőknél rohadt idegesítő, de az Assassin's Creed 3 17fps-es "sebessége" után ez már meg se kottyan...
    tegnap óta nyomom a 3 nappal ezelőtti emuval, már a játék 1/3-ánál tartok (kb. 6-7 óra), és úgy döntöttem, hogy az akadás ellenére is végig fogom játszani, mert jó :3
  • totyak
    #7885
    Ja, meg még annyi, hogy esetleg az egeret nem lehet valahogy használni? Azzal forgatni a figurát, meg lőni, mint a PC-s GTA-kban?
    Vagy jobb lenne valami olcsó kontrollert venni, azzal könnyebb lenne játszani? Milyet érdemes venni?