57
Cabela\'s 4x4 Off Road Adventure
  • arcsika01
    #57
    PLs segítseteek nekem se működik a kód...:S:S PLS valaki végig írja le mert nem müxik...:'( Halli előrre is kössz
  • grebber
    #56
    Jobbklikk az ikonjára tulajdonságok és ott a cél mezőbe be kell irni a sor végére hogy -cheats .
  • Lunatic80
    #55
    Sziasztok.
    Ez mit takar?
    Indítsd a játékot a -cheats paraméterrel (launcher.exe -cheats)
  • Vlala #54
    Kacsa: különböző feladatokat kapsz majd, nem csak embereket fuvarozni, hanem bajbajutott terepjárósokon segíteni, megkeresni eltűnt dolgokat, csomagokat kivinni elérhetetlennek tűnő helyekre, árvíznél menteni,
    vadászni satöbbi, satöbbi. Egyszóval mindent, amit egy terepjárós megtehet az emberekért.
    Ez inkább a trophyra vagy a pathfinderre hasonlít, mint tereprallyra... ez a játék nagyon bejött! Ezt kellene összekeverni a Street Legal-lal (The Buggy - Make, Ride, Win! remélem ilyen lesz), össze lehetne pakolni az álom-terepjárónkat, és ha valami elromlik, azt ott, a helyszínen manuálisan kellene megjavítani, nem csak a repair gombot nyomogatni. A szabad fejmozgás hiánya picit zavart, de a fizika mindenért kárpótol.
    Mikor jön már a 4?
  • gyraph
    #52
    Azt a megvenni-t nem szószerint értettem :)))
  • Kacsa_
    #51
    Ja ez szerintem is LOL.
    Egyébként ennek az egész játéknak mi az értelme? Van valami cél? Az embereket kell fuvarozni ide-oda? Ennyi?
  • Alexease
    #50
    Ezt nem is lehet meg venni itthon. Az elozo kettot sem lehetett. Ez tipikus amcsi jatek:)
    Pl. kiszalltam az autobol, elkezdtem gyalogolni, es kb. 100m utan, megallt az emberke, es tajekoztatott, hogy menjek vissza az autohoz, mert mar tulsagosan faradt vagyok:)))))))))
  • gyraph
    #49
    Azon már túl vagyok....pont elötted szóltam abba a forumba :)
  • WiZZaRD
    #48
    meg is jott a kovetkezo a big mutha tuckers szemelyeben, de azt hiszem azt sem fogod megvenni:-)))
  • gyraph
    #47
    Pár napig, 3 perceket azért el lehetett vele lenni :) Én is kukáztam...ezt se fogom megvenni. Talán a következőt.
  • Alexease
    #46
    Igen ez a baj. Tenyleg szepen ossze van rakva, szivesen jatsznanek vele, de igy nagyon szar.
  • WiZZaRD
    #45
    hat ez a cabelas ize eleg gyalazatosra sikerult, pedig nagyon jo is lehetett volna...
  • WiZZaRD
    #44
    jojo nem is azt mondtam, hogy tokeletes, csupan azt, hogy azert tobb lehetoseg van benne mint amit emlitettel...
  • FREAK
    #43
    de ez még mindig kevés

    gondolj bele, élőben nem csak 3 irányba bámulsz, ott látsz, hallasz, érzel, viszont egy szimben a hangok többnyire 1-2% információt tartalmaznak (az is elég gyenge), a látvány meg egy monitorra korlátozódik, amin ha egy belső nézetet látsz, akkor többnyire még a korlátozott lehetőségeidet is lekorlátoztad

    főleg az offoad-nál fontos ez, ott egy másodperc alatt akár körbe is nézhetsz, hogy mi merre, érzed a gázpedálon, mennyire erőlködik a motor stb stb

    a játékban meg nyomkodd a billentyűket ha ki akarsz nézni, ahhh nem megy na

    akkor már jobb a külső
  • WiZZaRD
    #42
    minden esetre most kuszik lefele ez a cabelas ize majd meglesem estere talan lent is lesz...kivancsi vagyok...
  • WiZZaRD
    #41
    a screamer 4x4-ben is lehetett nezelodni jobbra-balra, az a legtobbszor eleg volt, sot meg bologatott is a csavoka mert idonkent megneztem a pedalokat is egy egy bukkano utan...a finom vezetesi stilus no:-))
  • FREAK
    #40
    nem így van

    én is szimőrült vagyok, de sajnos csak a monitor van előtted, és így kompromisszumokra van szükség

    hiába tűnik valósabbnak a belső nézet, a legtöbb esetben sajnos nem az, mivel igaz, hogy látod a műszereket, de szart se látsz ki az autóból, és sokkal kényelmesebben tudsz vezetni, ha motorházas nézetből játszol, mert bár itt nem bent ülsz, de a látvány mégis közelebb áll a valóságoshoz

    vannak kivételek is, Nascar, LFS, de pl. a GTR 2002 számomra játszhatatlan volt belső nézetből, mert kb. annyi a kilátás, mint egy tankból
  • sanzik
    #39
    igen ,de ilyen logikaval elobb utobb ott leszunk ,hogy minek bamulod a monitort,menj uj be az autodba azt menj az erdobe rallyzni...:)
  • FREAK
    #38
    az életben nem egy 20 centis résen nézel ki az autóból....
  • FREAK
    #37
    nem, de kihajolsz az ablakon vagy valami, nem csak bámulsz mereven előre az égre....
  • Toya
    #36
    Most mond meg nekem Freak szerinted egy meredekebb emelkedőn előlre lehet dőlni egy terepjáróban ?
    Nekem volt szerencsém ilyen járgánnyal menni terepen és nem kis feladat előre hajolni :-)
  • sanzik
    #35
    az eletben is a motorhazteton ulsz??? :))
    nem a kormany meg a muszerfal van elotted?
  • FREAK
    #34
    offroadról volt szó
  • Alexease
    #32
    A Screamer4x4-et belso nezetben nyomtam vegig, tobbszor is. Ugy van ossze rakva a palya, hogy legnagyobb reszt, rendesen lehet haladni belso nezettel. persze, van egy-ket cinkes resz, de az megy erzesbol:))
    Amugy meg mindig fent van - es fent is lesz - a jo fizika es kezelhetoseg miatt, sokat szoktam vele autokazni.
    Amugy, a Screamer pont az a game volt, ami kulso nezetbol is elvezetes volt, mert elvezet volt nezni, ahogy mozog az auto. De kulso nezetet csak gombbal, valahogy kormany-kulsonezet nagyon nem felkszik nekem.
    Ahogy WiZZaRD mondta, az a lenyeg, hogy minden autos jatekot ugy kellene osszehegeszteni, hogy legyen benne normalis fizika es belso nezet. Ha valakinek ez nehez, vagy a konzolos arkadot szereti, az meg mennyen kulsobol, es kapcsoljon be minden segitseget. Es akkor elore gomb, es tolhatja ezerrel.
  • Tikal #31
    off-road ra is gondoltak, és ott nézelődnek elég keményen, amit egy játékban nem lehet megvalositani, de azért jo volt a screamer-ben a belső nézet, legalább volt.
  • M@TriX
    #30
    ezt csak úgy általánosságban értettem, mint pl.: GTA3
    de kösz. :)
  • Jacek
    #29
    Terep rallynak hivjak es nem igazan nezelodnek:)))
    amire ti gondoltok az az off road ez ket kulon dolog:)
  • gyraph
    #28
    Pontossan erről van szó...a fejük szinte a kerék alatt van néha :)
  • FREAK
    #27
    lófaszt nem.... nem rally meg cross, hanem az a fajta terepezés, amikor az erdőben próbálnak utat keresni, meg dombokra felmászni, nem tudom ezt hogy hívják (Screamer 4x4)

    ott nincsenek falhoz szíjazva, folyamatosan kilógnak az ablakon
  • Jacek
    #26
    nem hajol az sehova:DD nem fogja kikaplcsolni magat az ules meg az ov nem engedi:)
  • FREAK
    #25
    egy F1 más, mert ott a pilóta a valóságban is csak előre tud nézni, de egy terepjáróban folyamatosan nézelődik az ember, előredől, kihajol stb stb, és erre nincs lehetőség egy szimben
  • hali
    #24
    jaja
  • FREAK
    #23
    de én azt mondom, hogy egy terep szim nem is játszható belső nézetből

    anno sokat nyomtam Screamer 4x4-et, és pl. dombon felfelé LEHETETLEN volt belsőből játszani, mert a domb csúcsánál csak az eget láttad, szóval szar volt

    itt sokkal fontosabb az, hogy lásd a dolgozó felfüggesztéseket, ahogy a kerekek átgurulnak a köveken, gödrökön, és tudd, hogy merre tartasz
  • WiZZaRD
    #22
    mondjuk altalaban en is a kulso nezetet hasznalom, nehany kiveteltol eltekintve ahol a belso nagyon kellemesre sikerult, ilyen pl. nfs4hs, nfs5pu, mbtr, ht2, meg az osszes f1-es game:-)
  • WiZZaRD
    #21
    ez teljesen igy van. ha van belso nezet az csak hozzaad a hasznalati ertekehez a proginak de el semmikepp nem vesz belole. aki nem akarja azt hasznalni hat kulso kamerat hasznal, viszont aki szeretne es nincs belso nezet az koppan sajna:-(
  • gyraph
    #20
    Motorháztető nézet van....
  • hali
    #19
    monnyuk, sztem a legnagyobb császár az a screamer 4×4, csak egy hibája volt, igénytelen szar, rövid, behatárolt pályák :(
  • M@TriX
    #18
    hát ja. Mondjuk én egy mootorháztető nézettel is meg lennék elégedve ami szerintem biztos nem jelent túl nagy munkát. Odahajítani egy kamerát. :) Vagy ha egy kis rész látszik a műszerfalból már az is visszadja az érzetet. Ha még jól is néz ki a műszerfal akkor meg megvan az álom. :)
  • Alexease
    #17
    Rajottem, de azota Uninstall is volt:))
    Tenyleg jol ossze van rakva, nagyon szep meg ami kell, eljatszogatna az ember vele. De nekem nagyon hianyzik egy minimlis fizika, es a belsonezet.
    Ha egyszer rajonnenek a keszitok, hogy ezt a kettot kotelezo beepiteni egy autos jatekba, akkor sokkal tobbet eladnanak, sokkal tobben jatszananak a programjaikkal.
    Pl. a GTA3 is sokaig fent lett volna, ha lenne belso nezet. Nagyon hangulatos a varos, szivesen autokaznek vele. A MS Rally is kegyetlen jol nez ki, rengeteget dolgoztak vele, ha lett volna belso nezet, talan egyszer vegig is nyomtam volna (leszamitva a szar fizikat).
    Szamomra illuzio rombolo kivulrol "tologatni" az autot, foleg ha a vezetes van eloterben.
  • GSiZSolti
    #16
    Nem kezeli fordítva a pedálokat és lehet kézi váltóval menni ...
    De szerintem azóta már Te is rájöttél....
    Amúgy a fizika tényleg szar....
    Mondjuk teccik benne , hogy lehet vadászni is ha veszel egy távcsöves flintát...........