2388
  • davos80
    #187
    Olyan módon próbálmám ki a bétát, mint egy demót, csak ez nem túl legális.Nem a kisebbségi komplexus hajt.
  • davos80
    #186
    Miért lenne kisebbségi komplexusom?
  • Eisenhower
    #185
  • Eisenhower
    #184
    az sirály csak nálam az a böki hogy csellon száguldok^^ csak az a baj hogy a 15 gigás limitt átlépve^^ 6k roxx^.^
  • K.András
    #183
    Okés utána már láttam :)
  • Eisenhower
    #182
    te szakajtó norb33 kérdezte nem én szét kellene nézni.....
  • davos80
    #181
    tomper mondta.
  • davos80
    #180
    Ja, ez az, állítólag holnap lesz béta.
  • K.András
    #179
    Te kérdezted mire veri :)
    Mind1, holnap majd leszedjük aztán kiprobáljuk mi is ;)
  • Eisenhower
    #178
    és? irigykedsz hogy ő veri? ^.^ szard le inkább a gémmel kellene foglalkozni nem azzal hogy ki hogy rázza
  • K.András
    #177
    Ban lesz a vége meglátod...
  • Eisenhower
    #176
    nem kellene ezt folytatni? mondjuk gumiszoba vagy vmerre, mert sztem ez az xpand rally topicja vmi értelmeset is írjatok már lehetőleg az xpand rally-ról
  • KG21
    #175
    húha lassan itt törlések jönnek
    Én inkább arra lennék kíváncsi milyen a játék, ha nem zavarok...
  • K.András
    #174
    Arra veri most magát, hogy ö a bétateszter és el tudja itt mondani, hogy ö mennyit tesz a játékért(LOL),meg hogy a szabályokat be kell tartani(ovis élmény bejátszik),meg hogy bibi ti ugysem tudtok vele játszani...
  • Aspyrin
    #173
    Lol, tátsad a szád, beleverem te kis köcsög
  • Eisenhower
    #172
    ^.^ norbee te alma^.^ majd küldök egy kis tortát^^
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #171
    várom az esti tejadagom de ,vhogy anyád késik szolj már rá plz!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #170
    Csak tudnám mi a faszra veri magát?Nyíg mitn 1 ovódás akinek elveszik a matchboxát.Sőt tuti ,hoyg nagyon nagyon le lenne törve ha holnap mindanyian nyomnánk a xpand betat(jah igen a for real beta testers versiont^.^)
  • Aspyrin
    #169
    Ideje is lépned, mert már jön az esti tejadagod :-)))
  • Aspyrin
    #168
    Jé te még itt vagy, pedig ma már látványosan leléptél, lol. Az év kérdése pedig teljesen jogos, hiszen a pocskondiázáson kivűl sz@rt sem tudsz tenni a játékért kisbarátom.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #167
    Nos, hoyg neked ezekre keményedik:
    " Az sajnos nem a teljes verzió, de töltsd nyugodtan (edonkey, emule=). Türelem, pár hónap múlva ti is nyomhatjátok ,Nem kellene képekkel dobálózni, könnyen elvesztheted a teszter jogosultságod Ha már vagy olyan mázlista, hogy bekerültél, akkor tartsd magad a szabályokhoz.Kb. 8 órája hajtom, irányítás fincsi, grafix nyálcsorgató, 1szóval veri összes colint "
    Az elég lol ,de szarom le számom(unk)ra maradsz 1 kis luzer akinek, remélem ennyi öröme lesz az életben ,nah puszillak.
  • Breki33
    #166
    #ezt a #161-re
  • Breki33
    #165
    ezt köszönjük, de akik nem jelentkeztek teszternek azokat is érdekelheti

    de ne vitázzunk már ezen
  • K.András
    #164
    Év kérdése: "minek nektek a béta?"

    LOL
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #163
    jav. "értenek-e hozzá" Az ilyen bazdmeg inkább menjem a gumiszobába és nyison 1 xpandrallybetatesterhozzáértőkirálycsávóvagyoktimegvagytok mezeiluzerjuzerek-nevü szobát és ott szopkodja a saját faszát ,ne itt verje magát!ah sory de ez a f*szkalap non-sense
  • Aspyrin
    #162
    A "hozzáértő" pedig természetresen nem én vagyok, hanem az olyan emberek, mint pl. K.András akinek már 100000 hozzászólása van itt :-DDDDD Roflmao
  • Aspyrin
    #161
    Huh ez aztán a logika barátom :-D Igen megalol, csakis azért tolom, mert jelentkeztem szaros teszternek, és képzeld bazzeg, azért tolom szinte folyamatosan, hogy a kib@szott bugokat keressem. Jé télleg. LOL
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #160
    Jah és a "hozzáértőkkel" is nagyon komoly testet töltötek ki ,hogy kiderüljön tényleg ért-e hozzá.ROTFL
  • K.András
    #159
    MEGALOL!
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #158
    Minden esetre nem tudom, honnan veszed ,hogy te hozzá értő lennél. Mivel 10.000levél közül random válogattak. De legyen neked igazad te vagy a jó a hozzá értő neked tulajdonodban, van, és persze annyira szar bugos singliben ,hogy 8órát toltad vele kapásból .Igaz lehet azért mert neked van beleszólásod a játékba ,há ez bazdmeg lol^.^
  • Breki33
    #157
    ne kezd újra...
  • Aspyrin
    #156
    Ahamm.. Én úgy látom, hogy pár emberben erős kissebségi komplexus támadt, amiért nem a "hozzáértők" kezében van a félkész gém, és ezt mindenáron be is kell bizonyítaniuk.
  • davos80
    #155
    Ki kell próbálni a bétát is, úgyanúgy mint valami demót, vagy teljes gémet.Kiváncsiság...
  • Aspyrin
    #154
    Egyébként megkérdeztétek már magatoktól, hogy minek nektek a béta ? :-))) Hiszen a program fejlesztésébe nem igazán tudtok beleszólni, játszani csak single-ben lehet, tele bugokkal stb. Dehát ti tudjátok :-) Látom egyeseknek vérben forog a szeme :-D
  • davos80
    #153
    áááááááááááááá
  • davos80
    #152
    Ok.
  • toMpEr
    #151
    aki turelmetlenkedik nem kap semmit :)
  • davos80
    #150
    Felnyomod majd valahova?
    Esetleg DC-re teszed fel?
    Mikor?
    Ménem most?
    Kösz.
  • K.András
    #149
    -x :)
  • Alexease
    #148
    ccxiv