2388
  • Alexease
    #227
    Az a fizika jo lenne, vagy jo lesz, de sajnos egyelore hasznalhatatlan:( De ezert Beta, hogy javitsag. Ha sikerul nekik rendbeszedni, akkor tuti lesz. Bar a belsonezet hianya nagyon gagyi, de motorhazteto meg hasznalhato kompromisszum.
  • K.András
    #226
    ÁÁ full kezdö,azt sem tudja mitöl jo egy rally játék,ja de tudja colint veri :P
  • toMpEr
    #225
    beallithato napszak,idojaras oraban/percben
  • Alexease
    #224
    Mint mar irtam, szolgaltatasban merfoldko. :PPP
  • toMpEr
    #223
    fps nem rossz, viszont az auto fizikaja valamiert kevesebb fps-en mozog, mint a kornyezet, lehet van erre valami megoldas majd utanna kell nezni
  • Alexease
    #222
    Kivancsi vagyok, hanyadik jatekprogram amit tesztel.:) De lehet hogy az jobban megy neki, mert a kommunikacio az biztos nem.
  • toMpEr
    #221
    megneztem, hat ez durva, kb 80 palya, 8 auto, bealllithato alkatreszekkel :)
  • Alexease
    #220
    Hat ja, igy jartam:))
    Pedig csak gondoltam segitek, mert magat jaratja le. Holnap valszeg mindenki letolti a Betat, es tapasztalni is fogjak hogy mekkora baromsagot irt, foleg az iranyitassal kapcsolatban.:(
  • K.András
    #219
    Mi lenne ha nem jönnél ide?Ott a game,mondtam már menjél és játszál vele netán csak azért kellett a béta, hogy itt gizdulj vele vagy azért ,hogy tesztelj?Na lehet menni tesztelni,mi meg majd itt megbeszéljük egymást közt a prg-t nélküled!Ez egy tök jo kompromisszumos megoldás,szal maradjunk ennyiben,okés?
  • K.András
    #218
    NINCS olyan ember akibe nem kötött volna bele,szal te is igy jártál :)))
  • Aspyrin
    #217
    Igazad van, eleget hallgattam ma már az olyasféle "megjegyzéseket" mint a tiéd is. Összefoghatsz a mindent jobban tudó/de még ki sem próbáltam teammel, és kezetrázhatsz velük.
    Az pedig már tényleg a nonplusz ultra, hogy megállapítod, a gém nálam 10-20 fps-el megy. Hát igen. Uri Geller mellé beugorhatnál segédnek is.
    Na jó8
  • Alexease
    #216
    Olyan mintha direkt kotekedne:) Csak tanacsot adtam, es azonnal elhajtott pocsbe;)
  • Alexease
    #215
    Upsz, kar volt irnom:)) Te tenyleg nem vagy tiszta! Reszvetem mindenkinek, akinek szuksegszerune kapcsolatot kell veled fenttartani.
  • K.András
    #214
    Srác bedobott egy bombát,durrant is ahogy látod :)
  • Aspyrin
    #213
    1. hülyeséget beszélsz, bár fps-t nem mértem de semmi szaggatás
    2. egy szóval sem mondtam, hogy mivel nyomom a gamet--> njem az en gondom, ha ergo neked sz@r kormánnyal
  • Alexease
    #212
    "Xp1800+, 512ddr, gef4ti4200- 800X600-ban minden maxra lőve kitünően fut."
    Na erre kivancsi lennek:)) Persze, ha 10-20 fps kituno, es a swappolgatasok, akkor nem szoltam:P

    "...irányítás fincsi..."
    Csak egy tanacs. Mielott iranyitassal, szimulacioval, fizikaval kapcsolatban tajekoztatnad a nepet, elotte jo lenne, ha szolnal, hogy keyboardal nyomod, es valszeg kulsonezetben (bar nincs belso, de motorhazteto van).
    Csak azert, mert az altalad "fincsinek" nevezett iranyitas, egyelore gyok alatti, es teljesen hasznalhatatlan.
  • Alexease
    #211
    Uristen, mi van itt?!?! :)) Vagy fel oldal torolve lesz szerintem:))))) Gratulalok! ;)
  • grebber
    #210
    Nem értem mért nem látom sehol a neten?:(
  • KG21
    #209
    Az jó, nekem ugyanilyen konfigom van csak 2200+ a proci. 800*600 nálam bőven elég.
  • Aspyrin
    #208
    Elég gyenge, de Fidesz sem volt jobb. Mezei keyboard ;-)
  • Nyers
    #207
    Ez valszeg egy egész jó kis játék lesz! Most muszáj elbaszni ezt a fórumot ilyen nevetséges vitán. Thx.
  • K.András
    #206
    Kormány milyen?
  • Aspyrin
    #205
    Xp1800+, 512ddr, gef4ti4200- 800X600-ban minden maxra lőve kitünően fut. 1027x768-ban már picikét szaggat. Viszont olvastam embert 3mhz procival ugyanilyen maradékkal akinél szaggat :-/
  • magus
    #204
    hu, flame, beszallhatok?
  • KG21
    #203
    És másnak nem lehet mázlija? Még mindig nem értem miért baj, ha rajtad kívül mi is kipróbáljuk.
  • Eisenhower
    #202
    apropo ha már itt tartunk milyen a configod^.^ és hogy muzsikál? ^^ remélem egy 9600xt-n nem 640-be kell játszani....
  • Aspyrin
    #201
    Természetesen igazad van. Nem is tudok ehhez hozzászólni
  • K.András
    #200
    Láma vagy,azt hiszed egy játékban nincsen hiba a bétateszt után,márpedig akkor akárki tud küldeni,egyébként pedig te vagy itt az uj fiu nem én :)))
    Neked vannak egészen elképesztö képzeteid egy bétateszterség miatt... LOL
  • Aspyrin
    #199
    Az én konfigommal/szoftver stb. beállításokkal valóban "nyálcsorgató". De sok olyan ember van, aki jóval erősebb/eltérő cuccal csak a fogát szívja. Mázli
  • davos80
    #198
    Tisztába vagyok vele, hogy nem klaffol, attól még nem hagyom ki az eredetit.Sosem szabad béta/alpha/pre-alpha alapján véleményt mondani a gémről, ez köztudott.A stalker alpháját is próbáltam, nem nagyon tetszett, de attól még megszerzem a teljest.Persze nem boltból...
  • Aspyrin
    #197
    Ejnye, már megint kötekedsz. Írhatsz fűnek-fának, olyan névvel ahogy akarsz. Bugot jelenteni csak kizárólag az őáltaluk küldött user/pass + hozzátartozó kérdőiv kitöltése után tudsz. Ugye nem voltál még teszter ? :-)
  • KG21
    #196
    jaj de félted itt a jónépet. Amikor még úgy volt, hogy csak te láthatod, még istencsászár game volt:D
  • Aspyrin
    #195
    A gond az, hogy ez nem a "kipróbálási" verzió, nem demó. Az is lesz valószínüleg hamarosan. Nem biztos, hogy megéri leszedni vmit, ami nem klaffol, majd utánna az eredetit épeen ezért kihagyni.
  • K.András
    #194
    Ne legyél már ennyire láma,majd megnézem kiszedek egy pár hibát irok egy levelet, hogy töled kaptam meg a játékot, és ezeket a hibákat találtam benne :)
  • davos80
    #193
    Én csak KIPRÓBÁLOM, szórakozás, mint egy demó, csak félkész, +kíváncsiság mint mondtam.Nem akarok segíteni.
    Mindent ki kell próbálni alapon.
    Szerintem ez érthető.
  • Aspyrin
    #192
    Hiába használod, ez csak egy félkész gém (ezzel nem mondtam újat:-D ). Végső fázisban van, ezért szórták ki random 1940 embernek. Számítanak ezeknek az embereknek a hibajelentéseire a saját fórumon belül (ahol természetesen már elég sokat is lehet olvasni). "Kivülálló" nem tud segíteni. Ennyi
  • KG21
    #191
    mi is a lényeg? Hogy nem szabályos? :D
  • davos80
    #190
    (szerinted?)
  • davos80
    #189
    Miért mi a lényeg?
  • Aspyrin
    #188
    Nevermind. Szedjétek le, játszatok vele, aztán kész. A lényeget látom nem veszitek be. Már sajnálom, hogy beleszóltam.