2388
  • arty
    #667
    oszinten megmondom, en egy kort meg nem mentem :D a grafikat fotoztam, meg probalgattam a targyakat lokdosni :D

    ilyen iranyitast nincs kedvem megszokni ...
  • grebber
    #666
    Meg lehet szokni az irányitást.
    Ti (tudom hogy profik vagytok) mennyit mentek a gameben??
    Én legelsőre : 4:22:51
    másodikra: 4:17:11
    harmadikra 3:52:35

    De lehet lejjebb vinni sokkal csak párszor hibáztam.
    Ja én nem állitok semmit mert nem értek az autokhoz nem tom milyen gumi a jó váltó fék stb.
  • arty
    #665
    siman megverheti, ebben a fo grafikai elem a shaderes homalyositas :) az talan realisztikusabb lesz, de felek sem a tores, sem a palyaelemekkel valo interakcio nem lesz ilyen szinten ... :)

    nembaj, ha a fizika/iranyitas real lesz, az se erdekel, ha a colin3 szintjet hozza :D
  • grebber
    #664
    Ezt is ugy basszák majd el mint a mostani kira gameket.

    Isten grafika vs sulyos hibák (irányitásra gondolok) és ugy alakul hogy inkább a grafikára összpontosítotak!
  • Nyiri
    #663
    Hela!
    Megneztem ezt a beta-t. Mi ez??? Hol a fizika? Ez rosszabb mint a colin 3. Remelem irnak bele fizikat, mert ha nem akkor nagyon de nagyon felejtos.
  • K.András
    #662
    Szerintem van ilyen szép(söt),persze amig nem láttuk menet közben addig bármi lehet,egyébként nekem nem tünik konzolosnak,mármint nem lehet levágni a majdnem fotoreál in-game képekböl, hogy ezt kimondottan konzolra fejlesztették volna,elég megnézni a növényeket a képeken és azok változatoságát!Ég és föld!
  • Alexease
    #661
    Ahoz komplett at kellene irniuk a fizikat, pontosabban irni kellne egyet bele hogy jo legyen:))
    De nezegettem mit lehet csinalni vele, es ha sikerul jol beallitaniuk, akkor talan meg jo is lehet.

    Mar jonehany napja nem nyultam hozza, nem tudom hol tartottam, de amit tudtam, allitgattam a fizikat. Aki tesztelgeti, az probalja ki ezt (elotte archivaljatok az eredetit!!!!): XR FizikaTuning 0.2 :D
  • Alexease
    #660
    Nem hinnem hogy ennel jobb lesz grafikaban a RBR. Egyszeruen csak azert, mert elsosorban konzolos lesz, es "csak" portoljak, vagy parhuzamosan fejlesztik PC-re.
    Persze, ez nem azt jelenti hogy rossz lesz! Biztos, hogy az is magasan veri majd igenyessegben az eddig megjelenteket. De a nagy elonye meg lesz, hogy biztos hogy nem fog szaggatni!
  • grebber
    #659
    Én meg azt remélem hogy a full Xpand Rally-ban már jobb lesz az irányitás!
  • K.András
    #658
    Remélem annál minden passzolni fog,fizika, grafika,irányitás,szolgáltatás...
  • K.András
    #657
    Pedig ezt meg fogja enni RBR grafikában,annál tényleg elált a lélegzetem!!!
  • arty
    #656
    kepzeld el, hogy az iranyitas kb. ketszer olyan erzekeny, mint szeretned, es a kocsi 2x annyira csuszik mint kellene... emellett onmaga korul forog - ezt nemtom jobban megfogalmazni :)

    a grafika az eddigi legesleg... olyan mint FPSben a FAR CRY :)
  • grebber
    #655
    töltsd le azt probáld ki ha annyira érdekel!
  • gabber_saviola
    #654
    szappanos szimulator az iranyitasa?

    nehezebb az iranyitás mint a rally trophiba?
  • grebber
    #653
    Na kiprobáltam szerintem a grafika kurva jó de az irányitás valahogy nem igazán jó szerintem ennél még a Colin 3 irányitása is jobb volt SZERINTEM!!!
    Remélem javul majd mert eddig ez nálam a TOP Rally game!!
  • gabber_saviola
    #652
    hány mega, és mit lehet benne csinálni?
  • grebber
    #651
    Nem ez csak béta!
  • gabber_saviola
    #650
    kiadták már az xpandot?
  • grebber
    #649
    lol ezt a telepítöt lehet hogy csak nálam ilyen???
    Azért nem tudtam eddig feltenni mert ment egy kicsit aztán leállt.nyomtam erre én : ctrl+alt+del erre kiirja ott hogy nem válaszol ezt eljátszotta sokszor azt egyszer most az elöbb hagytam ott a picsába azt pár perc múlva kiirta hogy COMLETE :)
  • Alexease
    #648
    Valami kozelebbit:)
    Az max nalad szokasos XP hiba:) Nalam evek ota fent van, elso install, minden azonnal telepul, korrektul fut.
    Vagyis, nincs olyan, hogy "szokasos XP hiba" :))
  • grebber
    #647
    kiir hibát szokásos Xp hiba!
  • arty
    #646
    mert?
  • grebber
    #645
    Ahogy a mondás van: Szegény embert az ág is huzza.

    Végre leért erre mi van nem lehet telepiteni! :(
  • grebber
    #644
    EH - EH már csak ha minden igaz 5 óra 40 perc és lent lesz már alig várom!
  • grebber
    #643
    Na ha minden jól megy 15 óra múlva lent lesz nekem is!
  • Alexease
    #642
    Pedig nagyon jo lehetne, csak hat ismet a legfontosabbal nem foglalkoztak. Tele van uj es jo otletetkkel: teljesen jo lenne hogy egy nagy palyara vannak megoldva a szakaszok, a palyakbol tobb, jol torik az auto es a kornyezet, jo a kornyezeti fizika, nagyon jo a grafika, szabadon allithato napszak es idojaras, alkatreszelhetoseg, setup, sok auto, career mod lehetoseg stb.
    Vagyis szolgaltatasban, es azok megvalositasabna eleg jol eltalaltak, tarolhatott volna, de hat nem sokat er, ha ismet egy dobozt kell tologatni:((((((

    Bar meg "csak" Beta, vagyis nem kellene leirni, de sajnos ahogy elneztem, ebbe mar nagyon nem valszoszinu, hogy korrekt, vagy legalabbis normalis autofizika keruljon:(

    Allitgattam a fizikat (10-12 parameterrel lehet, minden autora vonatkozik, a kulonbsegeket az alkatreszek erekeibol parameterezi) jobb lett, de akkor is csak kozepen fordul az auto, nincs felfuggesztes, es ha elemelkedik a foldtol, akkor az egeszet megette a fene, mert Colin szintu nevetseges az egesz:((

    Remelem a tesztelok nagyresze kulonbseget tud tenni a felfuggesztes es a pivot pontos fizika kozott, es veresen lazadni fognak:)) Meg ha csuszik is fel evet, akkor is megerne ha jol ossze tudnak rakni. A grafika, szolgaltatas nem fog elavulni jovo tavaszig sem:))

    Bar valszeg, ebbol is penzt akarnak, amit az engine kicsal. Mar kiadtak a mooros meg a lodozos jatekukat erre az engine-re, de azok is hasonlo "gyermek betegsegben" szenvedtek...:(
  • [HUN]FaTaL
    #641
    Kipróbáltam én is a játékot, a grafika rohadt jó de az irányítás, colin 3 szappantartó beütés:(((
  • K.András
    #640
    ok-ok :D
    Azért az már valami ,hogy nem ugrott senki a másik torkának az ati vagy nvidia miatt :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • arty
    #639
    Lezaraskepen:

    NORDICHARDWARENordicHW

    XFX GeForce FX 5900 XT is a nicer card than the 9600 XT when it comes to gaming performance. The margins are some lower than awaited considering the differences in the theoretical specifications. In five out of eleven tests 5900 XT has more or less prominent advantage over PowerColor's 9600 XT. In the six remaining tests the cards performs equally.

    Azaz az 5900XT jobb kartyanak bizonyult a teszt idopontjaban kiadott jatekokkal az 9600XT-nel.(11 tesztbol megnyert az nvidia 5ot, a maradek 6ban egyenloek) Attol fugg ki mit tesztel, ugy von le kovetkezteteseket ... ennel teljesebb tesztet nem talaltam. Igy ok? A jovot meg ugyis meltajuk...
  • arty
    #638
    en a meloban celeron400+geforce2MX400 64mb al neztem egeszen 2004 januarig az ujakat .... ;)

    Uj kartyakrol: nem feltetlenul jelent nagy penzt egy kartya: elmondom nekem hogyvolt:

    geforceti4200 64mb 31k > tonkrement > 5600 gariba 1 evvel kesobb > 5600 elad 31ezerert > 9600PRO megvesz 31 ezerert > elad 40 ezerert 3 honappal kesobb (karacsony) > 9500PRO januarban megvesz 40 ezerert ... :) Fillerembe se kerult, szerencsem volt, ill. volt h 1-1 hetig a geforce2mxemmel jatszottam ...

    aki meg 100 ezerert vesz 5900ultrat ill. 9800XT t az vagy gazdag vagy(!!) nemnormalis :)

    Alexease: az adott teszt amugy azert nem hoz ki igazi kulonbsegeket, mert az unreal botmatch CPU limites, azaz a CPU fogja vissza a kartyakat :) Unrealbol FLYBY t kell nezni, raadasul az ut2003 az directx7+8 :) nemeppen eloremutato... ;)
  • Zola NFK
    #637
    Maximálisan egyetértex veled Alexease!
    Nézegetem az Xpand R. képeket, hogy milyen szép, meg stb., az én Gef2MX-emen meg hát .... nem olyan szép.
    Viszont még mindig meg tudom vele nézni a legújabb játékokat is, és legtöbbjük teljesen elfogadhatóan fut, pedig csak egy 1.8 P4 van mellette...
  • K.András
    #636
    Erre mondják hogy majd a jövö játékai LOL
    Holott a jövö játékai még olyan messze vannak, hogy addig 5 generácio le fog futni a kártyákbol...
  • K.András
    #635
    Nem mind okés,van már 120-130 ért is ,de van amelyik 160-ba kerül!Nagyon durva...
  • Alexease
    #634
    160000?!?! Nem baj, megerdemli a sok hulye:))
  • Alexease
    #633
    Tessek, de csak 5700-sel talaltam. Gondolom az 5900XT gyorsabb.
  • K.András
    #632
    ati 98 xt majdnem 160 ezer :DDD
  • Alexease
    #631
    Ezt meg csak az ertelmetlenseg csucsakent:))
    Olyan Nvidiam van (majdnem, Ti4200, de mas meresben max ~10%-al lassabb csak), es majd 3 eve vettem 20000 HUF rafizetessel (osszesen 35000 HUF), uj, dobozos, extra stb.

    Ha osszehasonlitgatom a tablazatokat, akkor max 30-40%-al lennek gyorsabb, ha megvennek valami hightech kartyat 100000 HUF-ert, amire re kellene fizetnem 85000!!!! Ha majd lopom a penzt, vagy nekem is ajandekozzak, vagy szerencsem van es hulyere keresem magam stb., akkor talan veszek egyet. Aztan vetithetek en is mindenkinek, hogy +85000-ert milyen jo nekem, mert "pixelekre lovoldozhetek" a kepernyon.!! LOL vazze, ez a luxus!

    Ezert nem erdekelnek az emberek vetitesei, meg a nagy mellenyuk. Ha olyan sok penzuk van, hogy kepesek egy jatek miatt kiadni enyyi penzt, akkor valszeg nagyon konnyen jott az a love.
  • K.András
    #630
    Befejeztem már,de ha gondolod rakhatnál be 59xt tesztet esetleg mellette 96xt-vel :)
  • Alexease
    #629
  • Alexease
    #628
    Tessek, boxoljatok tovabb:)) be tudok tenni vagy 20 tablazatot, mindenfele jatek (a lenyeg!), teszt, beallitas stb., es a legkissebb es a legnagyobb kartya kozott (kb. 50000 HUF arkulonbseggel!!!!) max. 8-10%-os eltereseket talaltam.
    Nevetseges az egesz! 60000 HUF felett az ember mar csak extrakat fizet meg, aminek semmi ertelme. De ha van sok felesleges penze, akkor hagy fizessen, megerdemli.:)))