2388
  • Driver99
    #2348
    ted fel a képet valami ingyenes tárhejre aztán ird be ide a linket..ugy lehet tudok valamit segíteni!
    Am hol tartasz a játékban?küldehetnél savet :D
  • crazyclone
    #2347
    szevasztok az a problémám hogy játék közbe valami hülyeségek jelennek meg a képernyőn és nem látok szinte semmit a játékból mit lehet tenni hogy ne jelenjen meg mert nagyon zavaró nem lehet tőle játszani
  • Driver99
    #2346
    sziasztok...nemtudjátok esetleg honnan tudok leszedni mentést a játékhoz? vagy cheat esetleg..ha vki tudna küldeni msnen aztis megköszönném ([email protected])
  • gabesz860804
    #2345
    igen próbáltam
  • Zsolt01
    #2344
    Ezeket próbáltad ?

    #2341
  • gabesz860804
    #2343
    nekem meg vannak a kódok az xpand rally-hoz,be is írom őket és mégsem akar elindulni.Valaki tud segíteni miért?
  • kakhas
    #2342
    1000 kossz
  • Zsolt01
    #2341
    Serial number: XR-L39E4-4XCWA-RCTE4-EKR33-KPATP
    Activation code: KTM2X-6D7N9-U7X3Q-2JPKJ-Z6YPK
  • kakhas
    #2340
    valaki elmondana a jatek cd keyet??
  • boti1020
    #2339
    mondjatok egy oldalt ahonnan lehet autókat tölteni hozzá lécci vagy nincs ilyen oldal?
  • Nyers
    #2338
    Xpand Rally Xtreme Interview - SRW Exclusive

    ...We don't want to make comparisons with RBR, because it's very much geared towards hardcore simulation fans. The idea we had was to have a more arcade style of play, while retaining the simulation element at a similar level...

    Korrekt kis interview, reálisan látják a szitut. Galériát lessétek, pár kép megint nagyon hangulatos! 1 | 2 | 3
  • k8bal
    #2337
    he?
  • Zsolt01
    #2336
    Sziasztok.

    Xpand Rally - Ultimahoz van müködő Cheat !? trainer !?

    Köszi előre is !
  • #2335
    Pár kép a demóból
  • pajti
    #2334
    Akkor naon jó lehet.
    Nekem elég volt az első rész is anno, 1napig...
  • samhun
    #2333
    ez free gém?
  • acsati
    #2332
    jaja meg ez a 2 auto 2 pálya elég uncsi...
    én is kiváncsi leszek majd az uj autokra
  • báttyó02
    #2331
    hát kipróbáltam....hát nemtudom mit csináltak ezzel ennyi ideig,mert a menütől kezdve a grafikiáig(annyi hogy rátoltak egy kis elmosódás effektek) ugyanaz mint az 1
    a menükbe is annyi h egyik sarokba ki van irva h xtreme,amugy teljesen uganaz mint az előd
    irányítás is eléggé érdekes,talán változott az 1hez képest,de úgy csuszkál a kocsi meg dobálja a seggét hogy az vmi eszméletlen....mintha semi súlya nem lenne

    mindenesetre várom a fullt az xtreme kocsik miatt,de nekem a demobol ennyi elég is volt,ezeken meg már ugyse fognak javitani ha eddig sem sikerült
  • Djemba
    #2330
    mikor jön ki a teljes?
  • báttyó02
    #2329
    o_O
    képek alapján ugyanaz mint az 1
    igaz h nekem az 1tetszett,de a irányitást azért eléggé elbaszták...szedem a demot közbe,majd írok véleményt h változott e és miben
  • acsati
    #2328
    Én ezeket csináltam

  • dante3
    #2327
    Van belső nézet!
  • Alexease
    #2326
    Ha hozza kell szokni az iranyitashoz, akkor mar regen rossz;))) Vagy ugy megy mint egy auto, vagy nem;)
  • Alexease
    #2325
    Ez igy gagyi:( Valami belsonezet nincs?! Az iranyitas ugyanolyan szar mint az "elso reszben"?
  • acsati
    #2324
    igen kicsit fura de én hozzá tudtam szokni
  • Torry
    #2323
    Hát nemtom.
    Ti kormánnyal játszotok?
    Mert billel mind az arcade mind a szimulátor rész furi szerintem.
  • acsati
    #2322
    én most töltöttem le. nekem a sima is bejött
  • dante3
    #2321
    Sztem jól sikerült a game!
    készítettem pár képet a demóról:




  • acsati
    #2320
    a teljes mikor jön?
  • Eisenhower
    #2319
    kijött a demo

    Mirrors:
    3dgamers
    Filefront
    Strategyinformer
    Worthplaying
  • Nyers
    #2318
    Igen ütős vid!
  • acsati
    #2317
    ez vmi ujdonság amiröl én nem tudok? hol néz ki
  • Szabi1991
    #2316
    Xpand Rally Xtreme:







  • csaba90
    #2315
    Szevasztok!
    Nekem a játék eredeti cd-n van meg. És az a probléma, hogy elindult a telepítés felkészítő és egy idő múlva ez van: Error
    Port number: valami számok
    Aztán új ablakban bejön ez: Hozzáférés megtagadva!
    Kérlek titeket segítsetek!!! Előre is Köszy.
  • Bubsy
    #2314
    csáó

    nem tudom elindítani a játéko. aktiváló kódot kér. már kiprobáltam mindent, de semmi sem jó neki. tudtoks segíteni? előre is kösz!
  • SAX
    #2313
    multiba nyomjátok a játékot?
  • k8bal
    #2312
    nekem az Ultima-s verzsönnel nincs gond! Csak felpakolod és kész is... Szal nem tudom mi nem jó nektek bocsi! :/
  • Jokk4
    #2311
    csá! van egy kis gáz!!! patch-eltem a játékot meg crack-eltem de még mindig aztr irja ki hogy rakjam be a 2-es cd-t!!!! mit csináljak???
  • munyez
    #2310
    Csőtök! Az xpand rally Xtreme az egy új kiegészítő, vagy maga egy rész? Mikor jelenik meg, vagy jelent meg?
  • samhun
    #2309
    Ja és még valami. Mikor jelent meg? Mert itt a cikkekben láttam, hogy az xpand demót a colin 05el hasonlitja. Én meg még 2004ben is láttam az Xpandot. Van valami ujabb része?