134
ujraéled
  • smith09 #134
    2 éve közel napi szinten használom de továbbra de semmi baja. Nyáron picit kevesebbet, mert akkor azért elég meleg.
  • tigeroo
    #133
    hú ha
  • minoseset
    #132
    Helló!
    Valaki tud mérettáblázatot? Engem a 41-es méret érdekelne!!!
    köszönöm előre!
  • natihorv
    #131
    Valaki megtudná nekem mondani, hogy a Tiszához milyen mérettábla tartozik? Itt gondolok arra 43-as az hány cm-er
  • S2000
    #130
    Boltban kérdezz rá, lehet, hogy még lehet kapni. Nekem eddig mindig hoztak olyat amilyet szerettem volna.(igaz, azok többnyire új modellek voltak)
  • Ch_Slater
    #129
    basszus, nagynehezen pont lenne pénzem a rasztás tépőzárasra erre nem pont azt szedik ki a kínálatból... :(
  • modelcar
    #128
    Azért az adidas meg nike gondolom jóval több pénzből gazdálkodik.
  • zsoflas
    #127
    szia! na milyen cipőt sikerült venni, az új collectionből? nekem graffity chuck van!!!!!:)
    Communitynek tagja vagy? én most próbálkozom képbeküldéssel:)
  • melcsiw
    #126
    Sziasztok, most vettem egy új Converse-t:) Eddig nagyon kényelmes és nagyon tetszik
  • zsoflas
    #125
    na hétvégén elkezdtem képeket kattintgatni, főleg a Converse csukámmal készültek képek, köszi a biztatást;)
    te küldtél be képet?
  • syberia2
    #124
    Én belenyomtam egy tiszába fél liter tusfürdőt...:P
  • amarcus3
    #123
    hello mindenki!!
    remélem jó helyre írok!!!
    van egy 1975-ös tisza tornacipőm!!!
    lehet tönkre menne ha állandóan rajtam lenne de ezért is írok ide hátha vannak itt gyűjtők!!!
    ha tudtok valakit aki érdeklődne csak írjatok és küldök képet!!!
    köszi!!!!!!!!
  • eszty983
    #122
    Ugyan!Csak van véleményed a világról...Vagy valami, ami meghatározza a minden napjaidat:)
    Fényképezd le és küldd be!Szerintem itt nem az a fontos, hogy mennyire vagy profi v művész.
    hajráhajrá:)
  • zsoflas
    #121
    hát nem tom...
    nincs valami jó fényképező gépem, meg nem vagyok a művész típus és frusztrál, hogy ott mindenki olyan ügyes:( De gondolom egy próbát megér, nem?
    De tényleg nagyon szépek a képek, már letöltöttem párat háttérképnek:)))))
  • eszty983
    #120
    én a Communitys képeken ámulok, nagyon jók lettek beküldve!
    az új cipőddel te is felveszed a versenyt a kirakatban való tündöklésért?:)
  • ChuckyHUN
    #119
    Tényleg tök fos... Február óta van meg, hóban esőben, melegben, motoron bicikli, focizás.... 1 problémája sincs...
    ez full bőr, a régi hasított volt, 1.5+ évig használtam intenzíven.. kinőttem :):)
  • Dynamic
    #118
    Ez azért van, mert a Tisza ugyanolyan fos, mint a szocializmus idején. Amúgy nevetséges, hogy már a mi időnkben is égő volt Tiszában járni, most meg hú de menő.
    A szakértő is egy kretén. Ha a járásoddal lenne gond, akkor gondolom minden cipőd tönkre menne 2 hónap után és ennek tudatában nem hiszem, hogy 2 havonta vennéd a 20.000 forintos cipőket.
  • zsoflas
    #117
    megvan a tuti!
    graffity-s chuck:)
    Már figyel a cipős szekrényből, amint hűvi lesz elő is kapom. Most még élvezem a napot és flipfloppolok:)
  • zsoflas
    #116
    ühmm, ez érdekesnek tűnik, meglesem, köszi;)
    kedvenc: az új kollekcióból szinte mindegyik tetszik, de tényleg!
    min.5 db-ot tuti beszereznék, de mindenképp szólok, ha sikerült a no1 kiválasztani:)
  • melcsiw
    #115
    szia, én is nemrég fedeztem fel a Communityt..
    képet küldhetsz be, commentek jönnek mennek, ééés mindez a Converse oldalán jelenik meg, én nagyon élvezem! light leather a favorit, nálad kedvenc??
  • zsoflas
    #114
    látom elindult egy kis Converse csevej...
    akkor egy kis közvéleménykutatás:)->kinek, mi a favorit, esetleg az új collectionből is?
    erről a Communityről nem hallottam, mi is ez, ki is ő??:)
  • melcsiw
    #113
    Nekem táskám van Converse, azzal divatolunk a csajokkal:)
    Megnéztem a Community menüpontot a Converse oldalán, és nagyon bejött, úgyhogy hamarosan képbeküldés lesz! köszi a tippet calogero;)
  • calogero85
    #112
    Hello, én a Converse-t tudnám ajánlani neked ebben az esetben. Én már 3 éve hordom a cipőmet, és tök jó állapotban van, pedig megélt már egy pár sziget, meg balatonsound fesztivált:) Nézd meg a www.converse.hu oldalt, most jött ki az új kollekciójuk. Ha megtetszik nézd meg a community menüpontot is.
  • infoboy
    #111
    Sziasztok, cipővásárlás előtt állok, ebben kérném a segítségeteket. Olyan cipőt szeretnék, amit fel tudok venni iskolába, el tudok menni vele bulizni, valamint az lenne még a kitételem, hogy strapabíró legyen. Tudnátok esetleg valamit ajánlani, ami ezen kitételeknek megfelel? Személyes tapasztalatokat is szívesen fogadok:) Köszönettel: Infoboy
  • preforma
    #110
    Sziasztok. Van egy 46-os méretű egyedi, limitált Tisza cipőm. Teljesen új, dobozban várja gazdáját :) Ha valakit érdekel, írjon az [email protected] címre. Szívesen küldök képet. Üdv
  • ChuckyHUN
    #109
    Képek közt 1 tisza sincs....
  • ChuckyHUN
    #108
    Nem az volt multkor, hogy vége?
  • forzajuve5
    #107
    PEDIG VAN

    én is most cipővásárlás előtt állok, és azt hiszem Tisza cipőt fogok. szerencsére van Szekszárdon is üzlet, és remélem van is olyan cipő náluk amit a neten kinéztem.
  • fook
    #106
    bőrből készültet fogok venni :)
  • ChuckyHUN
    #105
    mármint melyik?
    Nekem van 1 velúr, kb. két éves még mindig jó.. motoroztam benne nagyon sokat, foci bringa minden...-
    Most egy bőr van és az is nagyon tuti...
  • tigeroo
    #104
    hát pedig régebben sokkal jobb volt...most 1 szutyok és az árát sem éri meg.
  • fook
    #103
    Énis most fogok tiszát venni szerintem minőségben igen jó , magyar, és tetszik de nagyon:) Converse-ről annyit hogy egy foshulladék, szétjün gagyi. Nike-ból is csak a 20.000+os árúak a strapabíróak , puma is egy szar , adidast pedig szeretem ,mert az is minőségi :)
  • DajDaj
    #102
    Lassan fél éve, hogy megvettem a Tiszámat. 20 EFt volt ez is (de bőr, tépőzáras egy kis része csak velúr, ezek nagyon nehezen rongálódnak). Az egyedüli gondom, a velur részével van az orrán. Rálépnek meglátszik és nagyon kényes. Igaz ebben a cipőben D'n'B-ztem (aki tudja, az tapasztalta, hogy ez a tánc a cipők gyilkosa) de még mindig bírja és nagyon jól. Mostanában már vigyázok rá és a velur részét is rendbe tudtam hozni...
    Mellesleg az én cipőm hátö. hogy is mondjam, nincs is fent a weboldalon. :) Nagyon hasonlók vannak, de az enyém barna bőr, és a T betű aranyozott színű és ilyen rácsos. Na ez tök mellékes igazából.
    Mostanában újra elkezdtem nézegetni a weboldalt, mert nyárra veszek még egy Tiszát, még ha nem is a nyári "kollekcióból".
  • signs
    #101
    Ezt bírom, ilyen esetekben mindig kitalálják, hogy a Te járásod rossz, a cipő még véletlenül se lehet szériahibás, rosszul tanultál meg sétálni! Beszarás...
    Amúgy fogyasztóvédelem, de tényleg elég sok utánajárás, nem biztos hogy egy 20 ezer ft-os cipőnél (ami egyébként tényleg nem kevés pénz, de) megéri a fáradságot...
  • sapkafej
    #100
    szigszalag
  • bens
    #99
    igen. és vegyél pl pumát...
  • koczkamate
    #98
    Sziasztok!

    Hát.. kezdem az elején. Több kollegámnak és barátomnak volt Tisza cipője, amik nagyon jól néztek ki, és mindenki áradozott róla hogy milyen kényelmes, milyen hangulatos, és milyen jó benne járni, és ráadásul magyar márka! Nos, ez nekem is megtetszett, így 3 hónapja megvettem az első Tisza cipőmet 18.990 Ft-ért a Westend Tisza/Buffalo-ban. A bolt ugyanolyan hangulatos, és fiatalos volt, mint a cipő amit megvettem. 2 év garanciát kaptam rá, még meg is lepődtem hogy milyen aranyosak, és hogy ennyire megbíznak a termékben. Gondoltam, ez biztosan minőség. Egyszerűen imádtam; ebben jártam dolgozni, és ebben intéztem a mindennapos dolgaimat. Nagyon kényelmes volt, és ráadásul jól is nézett ki.

    2,5 hónapig szerettem, használtam. Egyszercsak észrevettem hogy a jobb oldali cipő, jobb oldala kb. 2 cm hosszan ki van szakadva. Eszembe is jutott a 2 év garancia, gondoltam visszaviszem Nekik a cipőt, nem lehet vele gond, hisz bőven a 2 éven és a 6 hónapon is belül vagyunk. Szóval visszavittem, és egy kedves hölgy elkérte a cipőt, írt egy jegyzőkönyvet, és mondta hogy 15 napon belül értesítenek telefonon. Nagyon megörültem a dolognak, és megkérdeztem hogy általában visszacserélik-e az ilyen cipőket. Megnyugtatott, azt mondta hogy általában pozitív az elbírálás, de a központ miatt szakértőhöz kell küldeni.

    Türelmesen vártam, és a 13. munkanap után fel is hívtak, hogy visszajött a cipőm, de rossz hírük van. Menjek be, és megbeszéljük. Az egyik kedves ismerősömmel mentem be az üzletbe, ahol az orrom elé dugtak egy szakvéleményt. Nem tudták visszacserélni a cipőt, nem tudták visszaadni a pénzt, és még le sem vásárolhattam az árát, ugyanis a szakértő megállapította egy 1 oldalas szakvéleményben hogy a sajátos járásmódom, és egyéb körülmények miatt szakadt ki a cipő jobb oldala 2,5 hónap után.

    Megkérdeztem hogy ilyenkor mi a teendő, mert azért mégiscsak közel 20.000 Ft-os cipő, 2,5 hónap utáni szakadása és használhatatlanná válása mégsem normális dolog, ill. az sem hogy 2 éves garancia mellett nem cserélik ki. Azt mondta az üzletvezető, hogy ha kicserélnék a cipőmet, akkor neki kéne kifizetni, és Ő nem akar nekem cipőt venni.. Majd közölte hogy esetleg a Békéltető testületnél próbálkozhatom, de sok utánajárással jár, és egyáltalán nem biztos hoy utána kicserélik.

    Ilyenkor mit érdemes tenni? Dobjam ki a 3 hónapos cipőmet?
  • zotja
    #97
    Miskolcon lehet vhol kapni Tisza Cipőt?
  • Ch_Slater
    #96
    helo. vajon lehet ott még Reef-et kapni? (nem Bp.-i vagyok)
    ha valaki arra jár, nézze már meg nekem, hogy van-e Reef Clutch. :))
    vagy ha valaki tud más üzleteket, ahol lehet kapni, nagyon hálás lennék...

    kösz
  • Speedbreaker
    #95
    Szekszárdon nics...Budapesten, Szombathelyen, és Zalaegerszegen(meg talán Győrött) lehet kapni...;)