54
Párizs
  • Ramore
    #14
    Bizony!
  • Ramore
    #13
    Sajna csak angolul motyogok egy kicsit. A neten sok helyen csak franciául vannak infók.
  • Galy
    #12
    szerintem ez olyan információ , ami az interneten fellelhető...
  • Lteebee
    #11
    Nemegyedül megy, hanem egyénileg.
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    egyedül nem olyan cool :'( akkor inkább a Louvre-ben egy-két nap.
  • Tikal #9
    attol még megmondják neked ha szépen kérdezed :)
  • Ramore
    #8
    Egyénileg mennék, nem irodák szervezésében.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    háát olyan nagyon nagy nincs van egy sötétben megy és Space Mountainnak híják az jó! Egész jó csavarok vannak benne... az Indiana Jones is megéri azt az 3-4 menetet... nyugottan tolakodja mert különben vegyél heti bérletet qrva sokan vannak... a Black Mountain vagy mi az is jó de annál atom hosszú a sor... és nincs is benne fejjellefele hurok... aztán ennyi :'( több nincs.
  • Ramore
    #6
    A belépő árát azt tudom.
    Az Eurodisneyben, ha jól értem, akkor megveszem egyszer a belépőt, és bárhol, bármit kipróbálhatok? Vannak olyan komoly és hatalmas hullámvasútak is a parkban, mint amilyeneket a filmekben lát az ember?
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    jah ott még az árati is megmonnyák talán
  • Tikal #4
    utazási irodábakban nem kérdezted, az a legegyszerűbb?
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    azt hogy most hány euró aztat nem tudom de a disnesbe 10 előtt kell menni kicsivel és éjjel jönni mert van 3 egész pofás hullámosvasútjuk :DD
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    igen, van busz is meg vonat is ha jól emléxem
  • Ramore
    #1
    Tudja valaki, hogy Párizsból tömegközlekedési eszközzel, hogyan lehet eljutni az Eurodisneyland-be?

    Illetve mennyibe kerül Párizsban jelenleg a tömegközlekedési eszközökön az utazás?