41
  • [Walaki]D`Lair
    #41
    Hát nemtom...Nekem a Siemens ME45-ön sztem még 5 év múlva is telefon lesz, ezek meg már régesrégen tönkremennek addigra :PPPPP
  • kergeegér
    #40
    hát ne tudom.....
    Ezek a mobilok lóf@sz minőségben csinálnak képet egy mai 18-20 ezer forintos digikamerához képest is és ráadásul még iszonyatosan felverik az árát a gépnek....
    Igazán csak az adja az értelmét ,hogy egyből (ha ma még nehézkesen is) elküldhető bárhová az elkészített "fotó"

    bye
  • vax
    #32
    Igaz. Bár a sátor egy kicsit nagy lenne. Nem lehet ilyen kicsire összhajtani. A vizmelegitoról jutott eszembe az öngyújtó tényleg nem lenne rossz benne. Főleg egy dohányosnak. Az előbb egy javaslatra a svájci bicska már felkerült igy szerintem külön kés, villa és kanál talán nem kell. :)
  • Eric
    #30
    Egy gond van:
    A képen az a készülék nem a T310-es Sony Ericsson, ui épp a kezemben tartok egy ilyet és...
  • vax
    #29
    Az egy nagyon jó telcsi. Illetve a Panasonic-ok jó telefonok.
    "Még nem vagytok tisztában vele, hogy mire van szükségetek egy telefonban. Majd a PR-ek, marketingesek eldöntik helyettetek. Nektek nem kell gondolkodni csak megvenni."
  • vax
    #27
    igazad van. Az iránytű és a nagyitó, távcső, mikroszkóp és persze az elengedhetetlen svájci bicska vagy valami jó kis túlélő készlet.
  • vax
    #25
    Szerintem rövid időn belul a rádió telcsiben az alábbi dolgok lesznek bele zsufolva:
    telefon, pda szerű számitógép ami perifériákkal bővithető, kézi konzol ami esetleg tévére köthető, fax, szkenner, nyomtató, video kamera, audio felvevő, rádió, rádió adóvevő, GPS, bankkártya szerű fizető eszköz, személy igazolvány, jogositvány és egyéb igazolványok amelyek azonositásra alkalmasak, életfunkció mérő eszközök (vérnyomás, pulzus, hőmérséklet stb.), önvédelmi berendezés vagy riasztó, számológép, óra, elemlámpa, stb. Hirtelen több nem jut eszembe. Ja és persze egy idő után belénk épitik vagy maga az ember bio áramai táplálják a készüléket és nem kell az aksit tölteni. A végén kész a Star Trek Borg-ja.:)
  • vax
    #24
    Nem lehet hogy két zeb van.
    zeb és
    @zeb.
  • vax
    #23
    Melyik szolgáltatónál?
  • Mike
    #21
    nmost már csak azt áruld el, mi a fasznak jöttél vissza 2003-ba?
  • Mike
    #20
    Sajnos nem lepődök. Ahogy elnézem ez vmi trend. És nem csak a telefonoknál. Vannak a fiatalok, a többiek meg dögöljenek meg. 1 normális telefon nincs itthon, ami nekem kéne. És nem a csilivili a lényeg, meg a sok játék, de a titán borítás sem
  • Mike
    #13
    ezek szerint mobilt is csak a kölykök veszenk? vagy ők cserélik félévente?
  • Mike
    #11
    akkor én ahhoz a többséghez tartozom, aki nemérti mi a francnak egy mobilba digitális kamera, főleg olyan gagyik, mint amik most vannak. Ennél sokkal hasznosabb dolgokra is lehetne a mobiltelefont használni (fizetés, távirányítás, stb)
  • Cat #4
    előfizetéssel mindössze 60e ft, ami nem tul sok
  • Gladiator
    #3
    a sony A1301 kurva jól néz ki. viszont birom, hogy: " a ma legelterjedtebb kamerás mobil" az a 7650es, de az a legdrágább, mindenki ilyen gazdag? alapár a westelnél 227000 forint. mondjuk nekem is olyan van de akkor is.
  • Laalee
    #1
    a kepen a t610 van
    a t310 igy nez ki