4140
  • Krinyo
    #4140
    Úgy tűnik, hogy ingyenes lesz 23-tól. Már ha érdekel még valakit :D
  • Krinyo
    #4139
    Szerver összevonás óta vannak rendesen. Legalábbis pár hónapja biztos voltak.
  • Jockey
    #4138
    ezzel a jatekkal mi van? teljesen halott?
  • Yan
    #4137
    nocsak, ismerős arcokat lehet itt találni :)
    Sziasztok
  • CB Gery
    #4136
    Bizony, a szerver összevonás jót tett, régen voltak ekorra csaták.
  • Tyler
    #4135
    nagyon nagy csaták vannak még a servere sem fértem be ilyen már 2 éve nem volt. mi este a gery-vel toltuk durva volt mint az első időkben.
  • Krinyo
    #4134
    Na megnéztem, és pozitívan csalódtam. Egész sokan játszanak most.
  • Krinyo
    #4133
    hoho, akkor rakom is fel
  • Petko
    #4132
    hát én amerikai szerveren tuti nem fogok játszani hogy a lag miatt hátrányba legyek a köcsög amerikaiakkal szemben... inkább bassza telibe a székúrt játékát a soe
  • Stotoo
    #4131
    Aug 24. -én vonják össze az utolsó 2 szervert.
    Mindenkinek kiküldek egy emailt az összevonásról és hogy az azonos nevü játékosok úgy lesznek megoldva, hogy aki nemrég lépett be az megtartja a nevét, aki régebben lépett be az kap egy prefixet és névváltásra lehetőséget.
    A névmizéria miatt 24.ig ingyenesen beloginolhat bárki és játszhat. Ennek hála nagyon sok player visszajött és jó harcok vannak a werneren is. 24-től pedig mégjobbak lesznek :)
  • guardian hero
    #4130
    Már egy ideje be lett jelentve, hogy összevonják a werner-t az egyesített amcsi szerverrel, úgyhogy átmentek oda a maradék népek. Nem tudom, milyen lehet a ping ott... De lehet, hogy mindegy is már. Én is nagyon sajnálom, tényleg egyedülálló játék volt, és még csak kilátásban sincs hasonló. Valakinek észbe kéne kapnia, mert egy ilyen csoda nem veszhet el örökre...
  • Krinyo
    #4129
    Én is megakartam nézni mostanában, de azt hittem hogy a szerverösszevonások segítettek a játékon. Ezek szerint vége.
  • Petko
    #4128
    volt veterán ingyen játék és benéztem most
    hát baszki mindjárt elsírom magam... ahol egykoron ezrek játszottak most összesen 10 player volt... a Werner szervernek vége
    ezzel pedig valószínűleg az egész játéknak.. itt vég
    hihetetlen hogy ennek a köcsök SOE-nak sikerült elbasznia a világ eddigi legjobb játékát... a redvás kurvaanyukat
    ilyen cucc valószínűleg nem is lesz már soha
  • DonPapa
    #4127
    :-(
  • Petko
    #4126
    Szia!

    Ez még 1,5 hónapja volt, máj 20. ig volt elvileg az akció, hogy minden régi játékos nyomhatta addig. Mostmár nem tudom hogy beenged e, próbáld ki a launcherrel.
  • DonPapa
    #4125
    hali tábornok

    hogy lehet életet lehelni bele ?

    milyen veteránoknak ?

    lehet-e a régi karit ujraéleszteni ?
  • Petko
    #4124
    nekem megy, most nem fagy
  • Krinyo
    #4123
    és megy az új géppel?
  • Petko
    #4122
    van ingyen hónap veteránoknak
  • Petko
    #4121
    hétvége fele lesz új gépem, akkor lehet én is benézek
  • guardian hero
    #4120
    Már elb*tam... bízom csodában :)
  • Krinyo
    #4119
    nem a mini telepítőt kell leszedni és akkor 1 óra alatt megvan az update
  • guardian hero
    #4118
    Egyébként új accounttal 14 napos ingyen trial van jelenleg (maga a játék ingyenes), régi accountot feléleszteni sajnos csak egy hónap befizetésével engedett volna (15 dolcsi)
  • guardian hero
    #4117
    Köszi, közben már dolgozik az installer, jelenleg 19 óra 11 percre becsüli a befejezés idejét 10 megabites net, szerintem nem nálam van a gond...
  • Krinyo
    #4116
    van, nem, vannak :)
  • guardian hero
    #4115
    Van még értelme újra feltenni a játékot? Nem ürültek még ki a szerverek? Vannak még nagy csaták?
  • Tyler
    #4114
    http://ps.tx.hu/
  • DonPapa
    #4113
    skacok pliz cimet ahonnét le lehet töltikézni a gamét !!!
  • Krinyo
    #4112
    hát akkor nem tudom, guglizd ki planetside trial, hátha van még
  • krys002
    #4111
    hát már 2007 március vagy május körül vége lett annak sajna
  • Krinyo
    #4110
    bannerra klikk, letöltésnél ott a reserves kliens ha még ingyen van
  • krys002
    #4109
    hali! nincs valakinek egy trialja? vagy egy eladó planetside-ja? a képek alapján naon jó játék lehet.
  • Krinyo
    #4108
    na most megint nem jó, beszarás
  • Tyler
    #4107
    remélem ez megoldja a problémádat... én ma is leszek este felé..
  • Krinyo
    #4106
    Grafikai beállításoknál, az advenced menüpont alatt a "preload textures" részt állitsátok "none"-ra, nekem ezzel a módszerrel fut a játék.
  • Tyler
    #4105
    hol,kitől kell kérni ha ki szeretném cserélni a bannert mert egy kicsit elavult már....
    itt az új:
    banner
  • Krinyo
    #4104
    köszi, megis nézem
  • Tyler
    #4103
    próbáld meg ezt:link
  • Krinyo
    #4102
    kifagy :s
  • Tyler
    #4101
    van trial csak be kell lépni és aktiválódik. jöhetnétek mert gery-vel kevesen vagyunk a gunship-be.....esténként általában bent vagyunk..