708
Commandos 3
  • AndrewT
    #708
    üdv, remélhetőleg ez az infó másokat is rávisz a helyes útra, végülis egy 8 esztendős játékról van szó, nem kimondottan tipikus, hogy ilyesmik figyelnek manapság a start menüben, pláne, hogy technikailag sem mindig kivitelezhető az ilyen korú játékokat futtatni.

    és hát a Berlin az egy kellemes pálya valóban :)
  • Hay #707
    Csövi :-)
    Elővettem újra ezt a játékot :-)
    Tök poén, ugyanis a saját régi itteni régi írásaim segítenek saját magamnak :-)
    Most épp azt kerestem vissza, hogy a csatornarendszerből melyik csatornából jöjjek fel :-)
    És amiét még írok: simán megy 32 bites win7-en.
  • AndrewT
    #706
    helyesbítenem kell, 1024x768-ra fel lehet bűvészkedni a felbontást az alábbi módszerrel: link
  • AndrewT
    #705
    @Charly: 800x600 fixen, akárhogy is erölködünk
    @bexinho: CTRL+S (ha menübe lépés előtt, ami ugye 640x480 nyomsz egy ALT-ENTER-t, akkor nem fog ugrálni)
    @CSViktor: nem
  • Charly
    #704
    Sziasztok nincs valakinek tippje hogy lehet beállitani a felbontást?Köszönöm.
  • bexinho
    #703
    Priviben lécci!!!
  • bexinho
    #702
    Commandos 2ben nincsen gyorsmentés billentyű? Vistám van és 1024ben használom a játékot, de mikor kilépek escape-el, akkor mindig 2-3msp-s képernyő kattogások vannak.
  • CSViktor
    #701
    Szevasztok tudnátok nekem cheat-et adni a játékhoz ez nem működig hogy beirom hogy soyincapaz vagy trainert honann tudok leszedni előre is köszi
  • sooslacika
    #700
    Mission Completed!!!
    Megöltem mindenkit, felrobbantottam mindent...
    Nem volt 1xrű :))
  • sooslacika
    #699
    HELP!!!
    Elakadtam a Central Europa pályán a Stop The Bomb Deployment mission-nél.
    Ez az amikor 15 perced van, hogy a kommandóssal megtisztítsd a pályát,
    hogy aztán a vonat elhaladjon.
    Minden járművet felrobbantottam, de ez úgy látszik nem elég, mert nem enged át a következő pályára.
    Meg kell ölni mindenkit? Ha igen, akkor nekem ez a negyed óra édes kevés hozzá.
    Minden segítséget előre is köszönök!!!
  • akyyy
    #698
    fuss mindig. fuss be a temlopma és állíts be h célozzanak.
    esetleg több emberrel. de valakivel probáld meg leszednia mesterlövészt.
  • samydavis
    #697
    Sziasztok!

    Én most kezdtem el vala játszani. A tutorial még csak-csak, de az első Stalingrad-os pályát sem tudom megcsinálni. Próbálkoztam már így-úgy, de mindíg kinyír az a mesterlövész.
    Végigjátszást sehol sem találtam, ez az egyetlenegy értelmes topic volt ami használható.

    ha valaki olvassa ezt, és emlékszik valamire kérem ossza meg velem is.

    üdv
  • akyyy
    #696
    valaki tudna itt segíteni? ugyanitt tartok:( hónapok ota nem tudom megcsinálni, mert amint bemegyek, kinyirnak, de ha sikerül is , mission falied:S pff.


    help plz:(
  • akyyy
    #695
    az szar pálya. vedd fel a bombát, a térkép alapértelmezi bal lenti oldalán , ezután megy is a visszaszámláás szal sietve juttasd el arra a helyre ahol majd ki fog szálni a kocsiból és akkor BUMM:D

    ne vár meg még letelik az idő mert az óránál lesz egy gomb rámész, és akkor oylan mintha letelt volna és láthatod hogy merre megy hol szál ki, hova kell tened a bombát, és annyi időd lesz rá letenni, majd oda elmeni ahol felvetted a bombát, mert onnan már nem lesz messze a cél.
  • peppino3
    #694
    nem találom a mocskos árulót 1 misio 3 feladat holvan még nincs visza számlálás
  • akyyy
    #693
    Á valaki segítsen a Berlines pályánál(az árulót kell megölniu.)

    Én a kémmel szeretném kinyiffantani, abba A NAGY csarnokos épületbe leltem a dobozva egy ruhát ( néha eddig igy lebuktma, gondoltma ezzel már tényleg bárhova elmehetek) oszt nem, mert ezzel is lebukok a gesztapóknál:(

    Pedig ha felveszem a ruhát, már megy is az idő. Visszaolvasva a topikot láttam hogy érdemes a bombát felszedni és felrobbantani, de nekezdjem már előről apályát:S hogy csináljam meg a kémmel???
  • akyyy
    #692
    nah jól van, ablakbol nag nehezen leszedtem, csak nyomdkodtam a gombokat még, mikro jött volna egy videó:(
  • akyyy
    #691
    +van egy faszihoz kellet menni de most amesterlövésszel szenvedek...:(
  • akyyy
    #690
    helo. elakadtam az elején, mikor a tolvajjal és akémmel megszereztem a papírokat. azt írja találkozok az mi5tel, de hol? mert az udvaron nincs senki!:S meg lent a házban páran még életbe vannak. de nem irta h meg kell őket ölni!
  • ahhh
    #689
    de 1 végigtátszás se jönne roszul
  • ahhh
    #688
    hali nekem az lenne a problámám hogy el akadtam a sztálingrád 3. küldiében (amikor elfognak és ki kell szabadulnom) 2 nagy problémám van
    1. csak a kémmel tudod kibujni a csatornábol (és igy nincs le spiner-ezés).söt mesterlövész puskát se találok .(állitolag van )

    2.a szövegen azt mongyák 11.ora kor jön az árulo. de nekem nem jön!!!

    és szürtam el valamit hogy nem jön el ???

    ha igen mit? és hogy csináljam meg ??

    elöre is köszike

    ja és okularum ha nem eredetiben van akkor ne is csodálkozz
  • okularum
    #687
    Megvettem a Commandos 3-at és nem tudok vele a neten játszani!
    Egyszerűen nincs netkapcsolat a multiplayer részben, csak tcp/ip (LAN).
    A tűzfalamon engedélyezve van a Com3.
    Valahol regisztráltatnom kell először a játékot, vagy mit kell tennem, hogy játszhassak a neten?
    A GameSpyban látszik a játék, de ott sincs egy szerver sem.
    Segíts, ha tudsz!
  • Sam87
    #686
    Hali!Azt szeretném megkérdezni hogy lehet-e neten játszani a comm 3-mal!!!!
    Koszi szépen!!
  • Hay #685
    Na, ez yó...
    Xp lett nem rég, és most feltettem újra gémet. Jön a jelzett magyarosítás, olvasom a telepítőjében az Xp-re vonatkozó "intelmet". Minden csökkentett módban a hibaüzenet az "intelemben" lévő... Safe módban meg nem tudom, gogyan tudnék XP-t indítani...
    Szal, hogy tegyem fel a magyarítást (http://www.magyaritasok.hu/kds/) Xp alatt?
  • Serpa
    #684
    jó pár éve itt figyelt az egyik winyón :P
  • Hay #683
    Na ne... pl.:
    http://www.magyaritasok.hu/kds/
  • misirulez
    #682
    Magyarosítás még mindig em került elő??????
  • Thanatos
    #681
    honnan szerezted be?? anno nekem ez a rész nagyon nem jött be de msot valahogy kedvem lenne még a strikeforce elött megprobálkozni vele ujra :)
  • Serpa
    #680
    aha. ^^

    hotkeyek nagyon hiányoznak, nem lesz könnyű hozzászoknom.
  • Serpa
    #679
    belenéztem,

    és végig viszem.
    :)
  • DJ Skyline
    #678
    hi!
    érdemes beszerezni a játékot?
  • littleNorbi
    #677
    Hány pálya van ?
  • Hay #676
    Metlogen: megnéztem, sajnos már töröltem mindet.
    Remélem, valaki tud segíteni.
  • Hay #675
    Metlogen: megnézem otthon, hátha megvannak még. Holnap jelentkezem.
  • metlogen
    #674
    help
  • metlogen
    #673
    HI

    Valaki nem tudna nekem elmentéseket adni mert eltünt az összes!!!!

    köszi!!!!!!!!!!
  • Ombika
    #672
    Magyarositas letezik honnet tom leszedni,mert regen aki keszitette elkuldte de elvesztettem? KOSZI
  • Andrew T
    #671
    figyu, srácok. olyan problémám volna, hogy nem kimondottan eredeti a commandos 3-am, viszont fel szeetném rakni hozzá a patch-et. Nem tud valaki olyan új crackről, amivel a patch működik?
  • Joey
    #670
    Hát srácok sztem ezt a játékot a süllyesztőbe kell rakni,nem a piacra...a multiplayer része egy rakás szar, a single player része sem az eredeti, ráadásul a kezelése is nehézkes..Sztem nem éri meg leszedni, főleg megvenni nem!
  • Hay #668
    Tomgrey: Az első ilyen jellegű játék, amivel játszottam, a Desperados volt. Az nagyon tetszett, ott "kaptam rá" a stratégiai gamékra. Jött a Commandos II (az elsőt nem ismerem azóta sem), és nagyon tetszett. A Commandos 3 túl rövid, és valahogy könnyűnek is tűnt (vagy csak beleszoktam az ilyen típusú játékokba).
    Én nem venném meg tisztán, ha csak nem volnék több pénzű gyűjtő, viszont valahogy mégiscsak érdekelne, s így játszanék vele (mint hogy valahogy mégiscsak végignyomtam).