2001
Nagyobbat, kissebet, tft-t, flatet, stb, markak
  • Solten
    #1961
  • Prince of Máté
    #1960
    Akkor keress magadnak puja, az a 3 ezer igazán földhöz vághat, de akkor vegyél 38-ért valami analóg dobozt... Én elhiszem h holnap suli, de csak segíteni akartunk.
  • Soldiers
    #1959
    keressél www.argep.hu
  • biomage
    #1958
    van olcsóbb is -.-, és IRTAM max 38000Ft van, ne felfele néz hanem lefelé
  • biomage
    #1957
    Már nem fontos, a Depon megtaláltam, hát nem rossz.
    Valami más HD Monitor?
  • Prince of Máté
    #1956
    Keresd meg? Talán légy szíves.
  • biomage
    #1955
    linkeld be
  • Soldiers
    #1954
    ajánlani tudom a BenQ 2200 Hd-t jó monitor
  • biomage
    #1953
    Hali

    Újra itt, de most van pénzem nagyobb monitora, pontosan 38000FT om, ajánljatok monitort :).
  • tmisi
    #1952
    DVI-sen jobb lesz a képminőség (főleg nem natív felbontásban) és nem szed össze zavarokat. Mellesleg ha modern videókártyád van két DVI-s csatlakozóval, akkor nem kell átalakítóval sem bajlódni.
    D-SUB esetén kétszer alakítja a jelet (VGA először analóggá, majd a monitor vissza digitálissá), míg DVI-nél egy az egyben digitálisan megy a jel. Nyílván az átalakítás minőségvesztéssel jár...
  • Styrex
    #1951
    Mennyit számít hogy DVI vagy D-SUB?
  • Styrex
    #1950
    Ja így jobb
    LG W1942T
  • Styrex
    #1949
    Mi a különbség a Active Matrix és a TN technológia között és melyik a jobb?
    Ehhez mit szóltok?
    http://www.argep.hu/product_725376.html
  • vasziszdasz
    #1948
    Sztem a bestof választás ma ez: HP LP2475W.
  • Solten
    #1947
    Mivel az altalad kinezett monitorok csak analog jelet fogadnak, nem segit rajtuk az atalakito sem. Vagyis a kepminosegen nem segit.
  • Laxxa
    #1946
    A 40K Már húzósabb nem igazán szeretnék most monitorra ennél többet költeni. Az ASUS VH222D 22" Full HD a Debreceni SATURN-ban van 37990 Ft -ért, a Benq G2220HDA 21"5 pedig az Extrem Digitálnál 36900 Ft -ért a baj csak az, hogy itt a környező üzletekben a BenQ G2220HD nem kapható, az internetről pedig nem vásárolok mert már többször megjártam vele, ez két üzlet pedig helyben van már a 3 napos pixelhiba gari miatt is fontos. Nincs időm Pestre szaladgálni vele probléma esetén. Még amit kérdeznék, hogyha D-Sub-DVI átalakítót rakok rá nem menne vagy esetleg nem kapnám azt a képminőséget, mert a gép amihez kell csak DVi-vel rendelkezik. A válaszokat és segítséget előre és utólag is köszönöm.

  • Soldiers
    #1945
    #1932
  • Laxxa
    #1944
    Szabad megkérdeznem ezt melyikre érted?
  • Soldiers
    #1943
    akkor sztem ezt érdemes
  • Solten
    #1942
    Az, csak o a 40k alatti kategoriaban keresgelt... :)
  • Soldiers
    #1941
    sztem nem rossz monitor ez két ismerősömnek is ien van és nincs baja
  • tmisi
    #1940
    Imádom amikor az embereknek egyből sikerül a legalját kifogni. :D
    Benq még szódával elmenne, de az ASUS...
    Solten ajánlata jó, korrekt monitor korrekt árban.
  • Soldiers
    #1939
    vagy még ez egy rohadt jó monitor KATT IDE
  • Solten
    #1938
    Hello. Egyiket se. Mindketto D-Sub-os. Tipp: link
  • Laxxa
    #1937
    Sziasztok. Most állok monitor vásár előtt, mert a 7 éves samsung 755 -töm megadta magát. (Elszált a kontraszt). De most nem ez a lényeg, két monitort néztem ki az első egy BenQ G2220HDA 21,5" Wide LCD monitor a másik egy ASUS VH222D 22" LCD monitor, a két eszköz nagyjából hasonló paraméterekkel rendelkezik és árban is egyformák. A segítséget kérnék melyiket javasoljátok.
  • tmisi
    #1936
    Ja ez a csík elég durva hiba. Főleg ha minden környezetben látszik. Én sem értem, ez alapból gariköteles és a 4 hónap mindenképp belefér, mert az első 1 év tuti teljeskörű garancia.
  • Soldiers
    #1935
    ezt nem nekem írtad:D
  • Solten
    #1934
    Kisse nehezen hiszem el, egy nyomi pixelhiba miatt csereltek nekem zsir ujra a Samu monitort.
  • Soldiers
    #1933
    hát nem volt rajta garancia??
  • kovecses
    #1932
    Hát ilyen monitort ne vegyen senki ha jót akar magának!
  • Krisztofer45
    #1931
    Hli
    akarok venni egy ien monitort Acer AV 243 HQBD monitort olyan 52-55ezer körül van. HDMI-s, Full HD-s, 24 colos szerintetek ez jó monitor??
  • duracellmumus
    #1930
    a samu az nagyon ok, talán soltenek küldj egy privátot...

    Ezt találtam a 913n-ről
  • duracellmumus
    #1929
    üdv!
    4 éve amikor meg akartam venni akkor még 120-volt:)

    ja tényleg a tv-tuner miatt:)))

    bocsi: elég értelmes képe tudot lenni, de akkoriban 913n-t istenítették úgyhogy inkább azt vettem 90-ért.


  • Tompie
    #1928
    Első körbe körben ezt néztem ki: Samsung 943N
    Valaki, valami TAPASZTALAT?
  • Tompie
    #1927
    Csak egy gyors kérdés. max 40.000Ft-ig 19" vagy ettől nagyobb monitort vennék, de LG vagy Samsung? esetleg ha valaki tud pontos típus számot?! köszi
  • duracellmumus
    #1926
    megkérdezhetem egyik ismerősömtől hogy tud-e hozni, szokott konténert bérelni idefele...
  • steweee
    #1925
    http://www.ittveddmeg.hu/products.php?id=22445
  • steweee
    #1924
    monitort akarok venni. max 40.000 ft és vagy 1280*1024 4:3-as vagy 1440*900-as felbontású szélesképernyőset. mert a rendszerem ezen a felbontáson vinné a játékokat kompromisszumok nélkül. gondolkodtam 22-23 colosban is, mert az is csak úgy 10-15 ezerrel drágább, de amit gépet vettem most már úgyse szeretné azokat a nagy felbontásokat, nem menne vele jól

    ki mit ajánl? én amit kinéztem az a samsung 943b, de jelenleg épp kifogyott a a nagykerekből
  • Inquisitor
    #1923
    Hmmm. Láttam az elöbb egy elmebeteg monitort, a gyártó szerint CAÍD-hez meg gafikus munkához való. IBM T221 a becsületes neve, 22.2"-os két darab DVI bemenettel, amire szüksége is van, mivel a panelja natív felbontása 3840x2400!!! Annyit tudni még róla, hogy 170/170 fokos a láthatósági szöge, 400:1 a kontrasztja, 235 a fényereje, 0.1245mm-es a képpontmérete(!) és valamilyen IPS panel variációra épül az egész. Jelenleg bevezető akciós áron 45.000 jen, a normál ára 59.990 ...
    Jelenleg még csak japán nyelvű termékoldalt leltem róla:
    http://www-06.ibm.com/systems/jp/x/monitor/t221/
    Illetve itt szerepelt hírben:
    http://akiba-pc.watch.impress.co.jp/
  • Inquisitor
    #1922
    Van bárkinek személyes tapasztalata az új e-IPS és/vagy C-PVA paneles monitorokkal? Árban a TN és S-IPS között vanank, a kérdés megérik az árukat? Ha jól láttam utóbbiból 90k körül vagy alatt lesz majd 23"-os Samu ...