36
na?
  • mikike
    #1
    Tisztára olyan mint a Fábryshow
    Csak nem lehet rajt nevetni
  • mikike
    #2
    "angol órát adok-veszek"
  • shaba23 #3
    Ha megfigyeled, Szulák műsorai arról szólnak, hogy megpróbál humoros lenni, de a nűsorait csak a vendégek viszik előre. Rá csak az figyel, akinek bejön a kidobott mellek látványa.
    Persze lehet a SZulákon röhögni is. Amikor valami poén áldozatává válik.
    Neki csak akkor humoros valami, ha kapcsolatban van a szexel. Olyan mint a többi fölkapaszkodozz mai műsorvezető. Ld. Trillatrilla stb
    Persze Fábry és tsai más, magasabb kategóriát képviselnek. Csak próbálkozni lehet az utánzásukkal, de ehhez két csöcs nem elég, vmit nyaktól felfelé is tudni kéne.
  • CSOCSO
    #4
    ez tényleg gáááz
  • Galy
    #5
    Hidd el, hogy ez az utánzás sok pénzt fog hozni kedves Andi konyhájára...


    erre csak annyit : birka nép!
  • TheZsenyka
    #6
    A romák biztos boldogok voltak hogy Győző volt az első meghívott vendég a műsorban. A show rettenetes volt.
  • Gladiator
    #7
    oww, elfelejtettem nézni. amúgy Apocalypsc: nem Trillatrilla, hanem Till Atilla. de nem bizta, de én így tudlom
  • gothic1
    #8
    "nem Trillatrilla, hanem Till Atilla. de nem bizta, de én így tudlom "

    Még jóhogy nem. :))) Az irigyhónaljmirigy óta lett trillatrilla a Till Atilla :)
  • shaba23 #9
    Hehehehe:)))
    Nem mondod?
  • Ramore
    #10
    Jay Leno, vagy Conan O'Brian-hez képest Fábry is csak egy béna mellesleg /buzi/ bohóc, Szulák "Liptai C. senior" Andrea produkciója pedig egy szörnyűség, a Tonight Show műfaj lealázása.
  • Davidus
    #11
    Miért mit ud a Jay Leno szörpöt szarik?
  • Cheky
    #12
    Ez a műsor se lesz hosszú életű!

    Majdnem elhánytam magam!
  • Davidus
    #13
    A tv2 nem veszi észre hogy minden szar amibe belevág? A Teával az élen:)
  • Lazarus
    #14
    A tea még ok, de nagyon fárasztó a limó viszont szánalmas
  • Astaroth
    #16
    A Szulák élőben olyan mint a quasimodo.Amit a tv-ben látsz az átverés.(mindig át akarnak verni mindekit ebben a kibaszott világban)
  • a.carkey
    #17
    Mi van nézhető a TV2-n? Erre válaszoljon vki! (A Daduson kívül - 11:38-12:20 -, ha egyáltalán adják ... és nem ismétlik a korábbiakat ...)
    Please, vki!
  • shaba23 #18
    Mindenki fikázza a TV2-t, mintha lenne normális magyar adó.
    Szvsz normális nincs, max jobb mint a tv2rtlklub duó. Részemről a Viasat3 is jobban bejön mint ez a két szar. Minden a valóságsók körül forog, itt is és ott is.
    Szulák csak az i-re rakja fel a pontot. Köcsög hatásvadász, pénzhajhász banda.
  • Gladiator
    #19
    a jó barátok nézhaető a tv2-n. vagy az rtlen van?
  • Ramore
    #20
    Haver, szerintem te még nemigen láthattál Jay Leno showt. Ha netán láttál, akkor meg nem értetted. Jól sejtem?
    1. Jó poénok
    2. Igazi "sztár" vendégek
  • Gladiator
    #21
    melyik az a Jay Leno?
  • Ramore
    #22
    NBS, The Tonight Show with Jay Leno
  • Lacee
    #23
    nem NBC? :)
  • I.C.ram
    #24
    Gondolkozzál már! Az amerikai ez Magyarország! Ott van pénz igazi "sztárvendégekre" itt nincs! És nem mindig az a jobb fej ember, aki hírsebb, meg gazdagabb.
  • I.C.ram
    #25
    vagy angol mittomen.
  • Ramore
    #26
    Gondolkoztam, de nem továbbra sem tudok nevetni a homokos Fábry elavult viccein, Szulákról nem is mondok semmi, olyan gyenge.
    Már ne haragudj, de szerintem a tonight show műfaj toronymagas királya Jay Leno! Direkt hangsúlyoztam, hogy nemcsak a vendégei miatt jó a műsora. De szerinted, ha a Fábryhoz is eljönnének a világsztárok, akkor jobb lenne a műsora? Francot sem tudna kérdezni tőlük! Fridihez eljöttek régebben világsztárok. Ez nemcsak pénz, hanem profi szervezés kérdése is mellesleg.
  • Astaroth
    #27
    Tényleg annak idején a Friderikusz show teljesen más szivonal volt,annak ellenére is hogy a Fridi elég nagyképű gyerek volt annak idején.
  • mikike
    #28
    hát ez a magánszám is erősen ott van a szulák nyomában
  • Lteebee
    #29
    Szerintem a magánszám atom volt.
    Aki hallott már Hajós Andrásról, tudta mire számíthat.

    Mindazonáltal nem lesz sikeres, mert eléggé réteghumor.
  • Laalee
    #30
    gyanitom valamit felreneztel :D
  • Tikal #31
    ja van benne valami, fábry egy nagyképű pöcs, már előre látom ha bejön egy női vendég tutiu sex lesz a téma meg hasonlo olcso poénok, ha kicsit veszélybe érzi magát rögtön beégeti a másikat, igaz ezt nagyon finoman....
  • Mike
    #32
    Egy az egyben Fábry koppintás

    A zárójelkettő klónozta Fábryt és lett a a Szulák
  • Mike
    #33
    mondjuk szép per lesz belőle azt hiszem
  • Tikal #34
    hát a bemutato láttán elmondhatjuk hogy itt is minden az olcso poénokrol fog szolni, egyáltalán nem is értem hogy szuláknak mi köze a poénokhoz, hacsak nem az hogy a léte is egy nagy vicc a tv-ben...
  • petesilver
    #35
    Ez embertelen vazze, mint egy hülye folytatásos szappanopera!! Csak a szuláksóban exkluzív interjú Anikóval, miért szakított Bochkoral. Mostmeg csakitt exkluzív interjú Viktorral, miért szakított vele Anikó! Mi a szentisten lesz legközelebb?? Csakitt interjú Marcipánnal a snaucerrel, miért szakított vele gazdája anikó??? Ehh, borzalom!
  • magus
    #36
    Amíg Fábry műsort vezet addig nem fogjűk nézni az emberek. ez van.

    demég ha muvelt lenne vagy szep vagy okos vagy akarmi eleg lenne a 3bol, degyik sincs meg neki