112
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    nekem WC3 kicsit jobban akadt maxon mint ez 2000+ és asus v7700 deluxe(gef 2)-vel, és szvsz az egységek nem olyan elcsépeltek. pl. overlord, horde bonus red guardnál, gla-s tunnel, hacker :) meg ilyenenek azért elég újak.
  • Sephi
    #3
    Ez az egyetlen olyan strategiai jatek ami nem erdemli meg a C&C elenevezest. Midnig is feltem egy 3D-es C&C tol is igazam volt. Attol fugettlenul hogy akkora a gepeigenye hogy jaj a jatek maga nagyon nem volt eltalava. Roppant rovid es ahogy belejeonnel egy jaf iranyaitasaba azzonnal vege van. A mlti resz meg absolute nem elvezheto last ezt azert is mert az oldalak nincsenek kiegyelnlitve. A GLA rovid ido allat olyan upgradeket kap es olyan tamadast lehet csinalni hogy nehezen alithato meg mig a Japanok Overlord tankajaikkal es propaganda toronyukkal megalithatatlanok plane ha meg atomra vannak fejlesztve es akkor jon a csori USA akiknek semmi olyan egyseguk nincs amivel lehetne pusztitani. Last pl. a szuper fegyvereket mert mig a Ion fegyver alig pusztit addig a nuklearis es a scudd vihar majdnem minden letarol.

    En ennek a jateknak 2 pontot adok 10-bol bar 512 ddram nelkul hozza se kezdjunk.

    Egyszer megeri vegig vinni de annyi. Jah es ne szamitsunk se story-ra benne es filmek se lesznek.

    Roppant gyenge :( Es annak aki ezt a cikket irta kicsit gondolkodjon el mit ertett a "kivalo" kifejezes allt es hogy kihivas meg ilyenek mert pl. Brutal fokozaton az USA-val egy kuldetes nem tart 10 percnel tovabb. Ott van peldaul a Japanoknal az a kuldetes amikor a Black Lotusal kell felrobantani a hidat. En siman odakultem es felrobantotta es semmi enm atla az utjat. 1 es fel perces kuldetes es ez a utolso elotti volt.

    Jah es azert fikazom a gamat mert ez mesze nem melto C&C folytatas!!!
  • Mike at home
    #2
    szvsz brutal a gepigenye, es azert ez megiscsak strategia, vagy mifene
    hogy a Dune2 ota van-e fejlodes? hat nem sok, max a grafika mas
  • Laci73
    #1
    Nem tartozom a nagy RTS rajongók közé (különösen amióta pár éve ellepték a piacot a gyengénél gyengébb RTS-ek), de az utóbbi időben - a Warcraft III megjelenése óta - kezd minőségileg is javulni a kínálat (Age of Mythology, Impossibe Creatures) Noha a C&C sorozat mindig is sikeres volt, tartalma nem sokat változott ("jönnek a ruszkik" :))) Ezért is örülök némi változásnak - kedvenc Kínám élén sokkal jobban érzem magam.
    Maga a játék valóban élvezetes: bár én a grafikus motort kicsivel gyengébbnek érzem a nagy konkurens AoM-énál, (szögletparádé - még akkor is ha ez RTS) a hangulat nagyon bejött itt is.