105
Szal...
  • Picaro PR
    #105
    Eljött az alkalom, hogy játsszunk egy kicsit!
    Szeptember 29-én és 30-án ismét a Szkéné Színházban a Csontbrigád. Két szerencsés nézőnk most két darab jegyet nyerhet a 29-ei előadásra. Mindössze az alábbi kérdésre kell tudni a helyes választ, s a megfejtést szeptember 20-ig a [email protected] e-mail címre elküldeni.

    A kérdés: Mikor jelent meg először a Csontbrigád című regény?

    Eredményhirdetés 24-én!
  • Picaro PR
    #104
    Sziasztok!

    2010. szeptember 29-30-án ismét látható a Szkéné Színházban Rejtő Jenő nagysikerű műve, a Csontbrigád, színdarab változatban a Picaro előadásában.

    Jegyek rendelhetők a [email protected] e-mail címen, 1.500 forintos árban.
    További információk: www.picaro.hu
  • Piszkos  Fred
    #103
    Az 1800-as évek.
  • Anaid
    #102
    Melyik Rejtő műben van: "Maga az állatok királya uram!"?
  • MaRee
    #101
    Valaki megtudná mondani, hogy a vadnyugati történetek melyik időszakban játszódnak?Tehát úgy értem hogy 1800-as évek, vagy 1900, stb :) Köszönöm!
  • Piszkos  Fred
    #100
    Hmm, ez nekem való topik ám...
  • Falcon87
    #99
    Tudtommal nem lett befejezve.
  • Berselius
    #98
    A Három testőr Afrikában folytatását, A Parancs az parancsot meg lehet szerezni valahonnan, vagy azt be se fejezte?
  • Falcon87
    #97
    Látom, feladtam a leckét rendesen :D
  • Falcon87
    #96
    Nem tudná valaki, hogy a Három Testőr Afrikában c. filmben lévő "Ott megyek én a Sans Elysse -n, csak Párizs van és szerelem...." nótát honnan lehetne megszerezni? Nagyon tetszik. Mellelseg megvan valakinek mind a hat "Rejtő összes művei" kötet?
  • rezsofiz
    #95
    Na én is elkezdtem olvasni őket, nagyon nagyon tetszenek ^^
  • Rafaelo
    #94
    Rejto Jano
  • Checkerboy
    #93
    Tudtok-e olyan Rejtő színdarabról, ami valami strand vagy strandházról szól, vagy ez a címe?
  • zakika
    #92
    mashogy ut mint a tobbi a pontos megfogalmazas
  • QuippeR
    #91
    hopp, kimaradt:
    szerintem a Csontbrigád Rejtő _egyik_ legjobb műve
  • QuippeR
    #90
    szerintem a Csontbrigád Rejtő legjobb műve.

    egyszerűen nem tudom máshogy kifejzni: "üt", ami azért nyolc-tíz Rejtő mű elolvasása után már nem olyan egyszerű feladat.
  • praksi
    #89
    nekünk is az van meg, de engem nem zavart :)
    mondjuk volt egy-két olyan, ami hihetetlenül fárasztó, pölö a Néma revolverek városa :D

    mire kibogarásztam, h ki-kivel van......
  • wizy
    #88
    én is szeretem, és biztos vagyok benne, hogy többször olvasnám, hogyha nem az a "Összegyűjtött művei" lenne meg.... ami olyan vastag, hogy mindig elmegy az olvasástól a kedvem, ha ránézek:DDDDD
  • Mighty
    #87
    Ez a tipikus kivetel erositi a szabalyt
  • Mighty
    #86
    En minden evben olvasok Rejtot. Imadom :)
  • wizy
    #85
    Nah örömmel látom, hogy Rejtőnek is van topicja:DDD régen olvastam már Rejtő-regényt, de van néhány, ami nekem nagyon tetszett, pl a Piszkos Fred, és annak köv.része, vagy a Szőke ciklon, meg a Bradley Tamás visszaüt, a Tizennégy karátos autó...... sztem újra nekikezdek vmelyiknek:D
  • praksi
    #84
    én igen:








    anyám :D
  • Mighty
    #83
    Én még nem nagyon találkoztam olyan nővel, akinek tetszett volna bármelyik Rejtő regény...
  • zakika
    #82
    en is ideadtam a felesegemnek, hogy probalja ki, de neki is unalmas
    noi logika...
  • Yoyo
    #81
    Több piszok vastag, összegyűjtött mű van:
    Bohozatok, vadnyugati történetek, piszok fredék.
    Jók ezek az összegyűjtött művek, csak kicsit kényelmetlen olvasni akkorák!
  • praksi
    #80
    nem a Piszkos Fred meg a többiek?
  • Yoyo
    #79
    Rejtő az isten!
    A könyvein nőttem fel!
    Van olyan könyv amit többször elolvastam, és mindíg tudott szórakoztatni!
  • Peny
    #78
    Tavaly kaptam 5 iszonyuan vastag konyvet, Rejto Jeno osszegyujtott muvei cimmel. A sorozat 6 reszes, de a 2. reszt sehol sem lehet kapni... (lehet tippelni hogy melyik tortenetek vannak benne)
    Szal elkezdtem olvasni, es nagyon tetszettek (a 24 karatos auto es az egyeb francia-legios tortenetek voltak abban amit eddig olvastam), most meg a Nema Revolverek Varosa + egyeb vadnyugati torteneteket olvasom, es nagyon jok. A hugom elkezdte olvasni es azt mondta hogy unalmas. Hat en akkor mejdnem hulyet kaptam. Tartottam neki egy kiseloadast arrol hogy ez nem lehet unalmas... mert az lehetetlen :)
    Egyebkent eddig a kedvenc tortenetem A Nevada szelleme...
    Szeretem ha holgyek is fontos helyet kapnak egy-egy tortenetben :P
  • Sephi
    #77
    A fenebe :(((
  • Ramore
    #76
    Hiányos a könyved!
  • Sephi
    #75
    Na most kivagyok! Megkaptam a Harom Testor Afrikaban c. konyvet mire olvasom es amikor a vegere ertem valami nem volt stimmel. Asziszem hianyzik par oldal a vegerol mert az utolso mondat az hogy a Torok ott varja hogy a vonat elindujon... az a vege?!!? Vagy hianyzik par oldal?
  • zakika
    #74
    talan en voltam
    teljese mas szemszogbol nezem rejtot utana
  • PetruZ
    #73
    Az előzményekhez nem árt elolvasni a "Piszkos Fred, a kapitány"-t, talán úgy érthetőbb lesz.
  • Botond #72
    nem tom ki kérdezte,de a Csontbrigád nekem ez egyik kedvencem a 14karátos autó mellett,és a western könyvei is nagyon jók,azokat is csak ajánlani tudom
  • Botond #71
    ja,annak a vége elég gyengus
  • Sephi
    #69
    Keresem az hogy talan valaki elmagyarazza nekem hogy megis mirol szolt a : "Piszkos Fred kozbelep Fulig jimmy oszinte sajnalatara" cimu konyvben mert en nem ertettem meg :(((
  • cSuwwi
    #68
    Akinek kimaradt az életéből Rejtő Jenő sorozat, az megtalálja (29 regényét) itt: Rejtő regények

    A musicfirst-ről van a link, mielőtt még problémáznának :)
  • Ramore
    #67
    :)
  • Sephi
    #66
    Szal en bejelentem hogy a negyedik kotet a legjobb a Piszkos Fred szeriakbol.
    en nem tudom hogy lehet valaki ennyire hulye de az a jelenet amikor meseli hogy Fulig Jimmy elindul a kikotoben es fent egy tablan ez az :

    A Nagy Leitatas-hoz
    "Aki itt eroskodni probal az olyan lesz mint a vas"
    (addig utjuk , mig meleg)


    Eheheheehheheeh
  • Sephi
    #65
    Jah tok jok a kepregenyek :)))

    Voltam szives megszerezni mind a negy Piszkos Fred-es konyvet szal most orul a fejem. Jelenleg az utsot olvasm ha jol szamolom a sorrendet:)