15
  • Pheel
    #15
    Ez a sok rosszindulatú ember... :-P
  • Atika :o)
    #13
    Hat amig vilag a vilag addig lesznek ilyen problemak is es a 6210 szerintem egy nagyon szuper telefon nekem nem volt vele az eg vilagon semmilyen problemam :o)
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    mitől fagy még a 3410-es ? ilyen van a haveromnak aztán csak meg kéne haxolni :)
  • Munch
    #11
    óóó... ilyen siemensre is van "%english" -t el kell küldeni egy siemensesnek, aztán lefagy tőle a telója. A 3410-em meg attol lefagy, ha megpróbálok wapozni, de ha egyszerre 5 olvasatlan sms van, már attol is lepetézik. :-)))
  • Pheel
    #10
    Úgy látom alapos ismereted van a témában, ami jól alátámasztja az álláspontodat :-PPPPPP
  • Pheel
    #8
    Az pedig, hogy speckó sms-sel fagyaszthatók a 6210-esek már kb 1 éve lehet tudni mégsem dőlt össze a világ és a 6210-esek most is jó árban vannak, alig veszítenek az értékükből.
  • Pheel
    #7
    Legalább elolvastad, ha már belinkelted?

    "Nem csak Nokia sajátosság ez a dolog, a kb. 1.5 éves, ám nemrég nagy akcióban kínált Motorola Accompli 008-as is hasonló módon működik, de ott már a 40. betű körül kezdődik a következő SMS, így ennél a készüléknél még rosszabb a helyzet."
  • Lacc
    #3
    Nekem is ilyen mobilom van. Kicsit lassú, kicsit nagy, néha már magától is kikapcsol mert laza az aksi rajta, meg jól le van kopva mindenhonnan a festék róla mert egyszer jó nagy lendületből végigcsúszott arccal lefele a macskakövön, de én azért szeretem :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    nokia nem szeretné ha a "mitsemsejtő user" megtudná milyen könnyű új szoftvert tenni a mobcsira.