158
hacklife
  • Csabi2007
    #158
    Te jó ég!! De jóvolt a fájlt elolvasni :D Amúgy mai világban nemtudtok ilyeneket skacok?
  • vegicsek
    #157
    Most valahonnan eszembejutott, hogy ez mennyire kilencvenes éves TEJÓÉG :D
  • gabor93
    #156
    http://www.youtube.com/watch?v=1kYt3oXWso0&feature=related
    eladó hackerCucc
    [email protected]
  • rietta27
    #155
    Hello!Nekem is légyszi,köszi [email protected]
  • syberia2
    #154
    Hello
    Nekem is elküldöd ezeket?
    [email protected]
  • BB5207
    #153
    Kedves Braveheart!!!

    Nagy örömet szereznél ha az összeset elküldenéd az alábbi címre: [email protected]

  • scrabble
    #152

    Ingyen telefonálás Westel 900-al ami végre tényleg bejön mint állat
  • scrabble
    #151
    hE50MD
  • nokiafan1
    #150
    Hi all!

    Találtam egy témával foglalkozó oldalt, még most indult, még csak egy mekis trükk van fent, de szerintem ahogy többen megismerik z oldalt, lesz még fent több is.

    Ez az oldal címe: http://hackazeletben.co.cc

    Bye, NokiaFan.
  • bleves
    #149
    Hali!
    Engem minden érdekelne, ami gázórával kapcsolatos.
    Előre is köszi.
  • Darkboy
    #148
    Még az a szerencse hogy én 15ft-ért hívok bármikor bárkit :DD
  • ZilogR
    #147
    UP! (Mert imádom!) :P

    A kedvencem:
    Hogyan tudunk helyi hívás áráért beszélni vidékre a Pannon GSM jóvoltából!
    --------------------------------------------------------------------------
    A dolog nagyon egyszerü! A Pannonos elöfizetok ingyenesen rendelkeznek a "Hívásátirány1tás" funkcióval! Válaszd ki az "Átirányit, ha foglalt" menüpontot, és a céltelefonszámhoz ird be azt a számot, amit szeretnél hívni. Miután evvel végeztél fogd a telefonod, és hívd fel önmagad! mivel Pannonos vagy, helyi hívás, de mivel foglalt vagy, így arra a számra csörög ki, akit hivni akartál! Ez a dolog különösen hétvégén jön be, mert akkor 20ft/perc a helyi hívás! A dolog talán müködik a Westelnél is!
  • sdram
    #146
    Üdv mindeki
    az lenne a kérdésem hogy nem tudja valaki hogyan lehetne kijátszani a blue coat nevu progit ami egy csomo oldalt letilt ? addig már sikerult eljutnom hogy a p2p oldalakra beendenged úgy hogy pl ncore.hu ra nem enged be viszont ha tracert parancsal lekérem a címet akkor 87.229.109.11 re beengen ncore-ra es az is sikerult mar hogy addig-addig szórakoztam vele míg végül már az "adult" honlapokra is beegedett de nem tudom hogy miért mert seemit nem csináltam /szerintem bár sorszor lehet úgy megoldani a dolgokat hogy nem tudod hogy hogyan csináltad/ viszont amikor sikerult akkor is csak addig tartott amíg be nem zártam a netet mert ha igen és aztán késöbb megnyitottam akkor megint szivozott és nem nyitott meg semmi értelmes oldalt


    előre is kösz
  • iko
    #145
    feszítővas?
  • krst19
    #144
    nem tudnátok abban segiteni h játékautomatát h lehet felütni vagy a ital,szendvics automatákbol ingyen kiszedni cucot ha tudtok valamit léci küldjétek el a cimemre [email protected]
  • krst19
    #143
    mi a teskóba vetünk 1x egy pulcsit XD és a pénztáros nem vette le azt a szar vas valamit róla összevolt hajtogatva ugy h nem lehetet látni azt a vasam mert mi sem vettük észre és nem csipogot az a geci
  • krst19
    #142
    császtok
  • MASTER000
    #141
    hy szeretnék feltörni egy játékot freemail az megy de ez nem nem tom mi a hiba brutussal próbálkozok lécci segítsetek
  • Dj Faustus #140
    A Google legyen a barátod - csak aztán fel ne robbanj, vagy fel ne robbants valakit.
    No meg Visszaélés robbanóanyaggal vagy robbantószerrel...
  • Juhász Marcell
    #139
    puskaport hogzan lehet csinalni_
  • petiboy
    #138
    helló Braveheart megkérhetnélek hogy majd vagyél fől msn re és küldjed át ezeket pls kérlek nagyon ké[email protected] kössz előre is
  • frc0032 #137
    hacklife.... szerintem baszott jó kis iromány! :D
    én írnék még párat hozzá, de nekem ez mindegyik közülo a kedwenzem:(nincs benne, de télleg így van):
    Ingyen ütögetős játék pl. balatonon, asszem léghoki v mi a neve....(FRC#0032)
    ================================================================
    Nézd meg h melyik résznél van éppen leesve a korong. annűl a kis táldánál van 1 kis pöcök, ami miatt nem esik le a korong, és ha bedobod a százast, akkor elhúzza. 1 kést hajlíts meg 90°-ban vagy ha olyan a kezed h jó hozzá, akkor nyúlj be, és valamelyik irányba próbáld elmozdítani a pöcköt. ha elmozdult, akkor kiesik a korong, és lehet jáccani(igaz nem fúj levegőt, de akkor is nagyon jó) mi pl. a balatonon nyárom 3 óráig eljáccogattunk, és 1 fillért sem fizettünk xD

    van még pár 5letem, csak majd később írom, mert mopst fáratt vaok :D

    üdv:
    FRC#0032
  • Dj Faustus #136
    Vagy:
    Illetve: Pár érdekesség
  • Dj Faustus #135
    Illetve ajánlom figyelmedbe a BTK tanulmányozását, mielőtt más gépébe szeretnél bejutni:
  • Dj Faustus #134
    Alapesetben sehogy.
    Ahhoz vagy egy olyan alkalmazás kell ami bizonyos szolgáltatásokat nyújt (szerverprogramok) - és azokon keresztül érheted el az előbb említett szolgáltatásokat (például ha van FTP szerver a delikvens gépén, akkor a 21-es porton keresztül, ha HTTP szerver van akkor a 80-as, ha HTTPS, akkor 443-as, stb...).
    Vagy egy olyan sérülékenységnek (vagy trójainak, hibásan beállított alkalmazásoknak) kell lennie a gépén, mely portokat nyit a delikvens gépén. Ez utóbbit viszont kihasználni elég csúf dolog (másrészt az illegális behatolás bűncselekmény).
  • Lacusnhl
    #133
    hello hogyan kell más gépébe portokon keresztul belépni koszi szépen csak privát mailt koszi
  • JB arts
    #132
    Nem tudna valaki mondani egy progit ami törli a szar licenc-et
    a videóról???
    Tele van vele a gépem de nem játsza le
    mert regisztrálnom kellene magam minden videónál!
    Ez egy nagy szar de a videók fontosak lennének.
    Aki ezt kitalálta annak
  • ris
    #131
    Csá
    ilyen kis apró élet könnyebítések engem is kiváncsivá tettek.
    El olvasnám . Ha tudsz , azt mondtad megvan lapon , (fotózd le vagy valami) küldjél már nekeem lécci. ([email protected])
  • Dj Faustus #130
    "csomo dolgot letoltottel??"
    Épp ezért mondtam, hogy attól hogy csomó dolgot letöltött (itt a Hogyan tanuljunk meg hackelni 24 óra alatt? jellegű "szakkönyvekre", és "hackerprogramoknak" kikiáltott cuccokra), egyrészt nem hacker lesz, hanem valami (eléggé kisstílű) más, másrészt az önképzés (programozás, hálózati ismeretek, stb) - hogy valóban guruvá válhasson - nagyon fontos ("a letöltöttem sok cuccost" dologból nem lesz semmi).

    "És lett egy új script kiddie. Bár lehet hogy addig se viszi."
    Őszintén remélem nem így lesz.
    Bár a "megnyomom a HACK gombot és feltörtem a gépet", vagy "letöltök egy ingyenes honlapsablont, letöltök hozzá egy Dreamweavert, és kész is a honlap" vagy "húúú nekem 3 GHz-es procim van 2 GByte RAM-mal, milyen nagy hekker vagyok én!" vagy "áááá, az én gépemben ott a ****** vírusírtó, a ********* spywareírtó, a ******** beépített tűzfal, áááá az én gépem nem lehet feltörni" jellegű egyre terjedő megnyilvánulások eléggé erre engednek utalni.
  • CSOCSO
    #129
    csomo dolgot letoltottel?? en anno 8 eve foglalkoztam ilyenekkel... en is csomo mindent osszetoltogettem.. annyi virust szedtem ossze hogy nemigaz.. el tudom kepzelni hogy a ma vilagban mennyi szart lehet ezzel osszeszedni...
  • Lacc
    #128
    És lett egy új script kiddie. Bár lehet hogy addig se viszi.
  • noctlown
    #127
    Hogy lehet valaki ilyen?
    Faszláma
  • homeless
    #126
    szeretem az ilyen hozzászólásokat
  • Uncankacano
    #125
    thx faustus a tippet.és értem h. miért tartjátok őket söpredéknek de énis tudom h. eredetileg a hacker név nem ezt jelenti és én az ereddeti jelentésévels zeretnék foglalkozni.meg néha ha valki szivat másokat azt egy picit emgszivatnibye all
  • Dj Faustus #124
    Először is legyél tisztában hogy a hacker nem feltétlenül az aki honlapokat tör fel, kárt okoz. Azt nevezzük black hat (fekete kalapos) hackernek (illetve crackernek); és az informatikus társadalom legaljának (kemény szóval söpredékének) tekintjük (és keményen megvetjük, elitéljük, sőt fel is jelentjük).

    Másrészt: tanulj meg programozni (kezdetnek Pascal tanulónyelvnek, majd C++, stb...), profin (validan, modern technikákkal, akadálymentesen, etc) honlapot készíteni, ismerj meg minél több operációs rendszert - szóval merülj el rendesen a témában.

    Egy remek iromány magyarul: Hogyan lesz az emberből Hacker
  • Uncankacano
    #123
    Hy all.Hackerkedni zeretnék már egy csomó dolgot letöltöttem hozzá de nemtudom h. hogykezdjek belelégyszi írjátok emg mivel kezdjem thx bye all
  • Dende20
    #122
    sziasztok. segítséget szeretnék kérni. honnan tudnék ingyen mp3as számokat letölteni?
  • csabinka
    #121
    Cash unlimited (nyerőautomata) pénzszerzés:Valaki elmagyarázná pontosan hogy lehet ezt csinálni mert igy értelmetlen számomra mert a töröl gomb mindig a nyreményt írja fel ugyhogy nem tudom
  • Nikkike
    #120
    Szia Janipasa!
    Tudsz nekem segíteni?Kellene valami jó trükk!
    Érdekelne a végtelenitett telefonkártya és az

    -ingyen telefonálás ha van türelmed.

    Puszika

  • dorothy
    #119
    Ez szép tett volt. :-) És mi volt a reakciója? Amúgy igazad van. Kicsit nagyképű voltam. :-(