158
hacklife
  • Vlala #118
    egy ismerősöm ugyanígy "bevédte" magát, feltört vírusirtó, tűzfal, hatemeletes védelem, stb, persze hirdette is bőszen, hogy a vírusokkal semmire sem megyünk ellene (akkor volt divat vírusos floppykat tenyészteni, és megajándékozni vele szeretteinket - jól van na, én is voltam fiatal :-) ), mígnem egy napon a srác talált egy txt-t a C gyökerében, ezzel a tartalommal:

    "Ne hirdesd, mit használsz. Így könnyebb volt bejutnom."
    Alatta pedig kilistázva a C:\, a Windows és a Program Files mappák tartalma.
  • Tetsuo
    #117
    Adj egy e-mailt, sztán konkretizáljuk.
  • DarkHorSe
    #116
    én sokat gtaztam mehetek sofőrnek?
  • Darkboy
    #115
    [komolyanvette]
  • Vlala #114
    Már ne is haragudj, de legközelebb talán az SG feltöréséhez kérnek segítséget.


    Off:

    Szenzációs munkalehetőség!
    Profi csapatba, több mint versenyképes fizetéssel keresek:
    1 fő páncélszekrény-szakértőt
    1 fő profi sofőrt
    1 fő elektronikában jártas szakembert.
    Változatos munka, tapasztalatszerzési lehetőség!
    :-)
    (ui.: aki komolyan meri venni, azt megfojtom :-) )
  • dorothy
    #113
    Nem. De olyan jó vele büszkélkedni. De azért nem olyan könnyű feltörni, de igazad van nem lehetetlen. És van neked olyan progid? Mert én a proactive windows... progival próbálkoztam, de áhh, az nem ér semmit. Csak azért írtam, mert már próbálkoztak. :-)
  • Chief
    #112
    Ezt te sem gondoltad komolyan!
    Igaz?
  • tomsolo
    #111
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!
  • Punkerwork
    #110
  • Vlala #109
  • dorothy
    #108
    Szasztok! Tudnátok nekem jelszófeltörő or távoli gépekbe valóbejutást és azokra való telepítést megoldó progikat küldeni vagy címeket mondani, ahonnan letölthető. (Ha lehet ne valami gagyi,vírusos helyre küldjetek, mert az olyan ....izé olyan gyerekes, mert nem értek el semmit vele, mert jól bevagyok védve... többszörös hardveres és szoftveres védelem, jó kis vírusírtóval és velem megtűzdelve :-)) Szóval tudnátok az e-címem: [email protected]
  • nemcsakfeel2sch
    #107
    olyan szar kinek kell???
  • Braveheart
    #106
    #75
    anno érdekes volt, 1-2 dolgon jókat röhögtem, de nem próbáltam ki soha semmit és másnak sem ajánlom
    amúgy is ősrégi már
    ja és nekem meg a vadiúj összteleszkópos bringám lopták el a szülinapomon...
  • Vlala #105
    a bűnözés-topicok újabb frenetikusa példánya.
    Egy ismerősömnek múlt hét szombatig volt Yamaha Jog robogója. Vállalod a felelősséget?
  • Amse
    #104
    85-100-ig valami newreg üresüzenei.Gondolom tékelni akart.
  • Tetsuo
    #103
    Én is kiváncsi vok. :)
  • akyyy
    #102
    mi volt ide írva????????????
  • ThePartyFace
    #101
    hátja...a legendas hacklife:)
  • Tetsuo
    #84
    A Wired című magazin, meg a 2600Hz vagy mi..az csak legális bulvárbaromságok nem?
  • [HUN]PAStheLoD
    #83
    loál :DDD
  • Lacc
    #82
    Loál vazzeg :DDDD
  • shaba23 #81
  • Narancs
    #80
    Nekem ebből a legjobban a Zserbós rész tetszett!
    Az kurva nagy!
    "Ez egy kicsit durva de állítólag bejön, én még nem próbáltam.
    Pesten , a Deák téren van egy kis vendéglő, az a neve ,hogy "Zserbó". Ha ide bemegy az ember,
    és rendel egy zserbót,megeszi és fordítva teszi vissza a villát (asszem lefélé fordítva)
    akkor kijön hozzá egy Kb. 40-70 éves nő.Ez a nő sexajánlatot tesz az embernek.Azt mondja, hogy
    ha jól megkefélsz, akkor kapsz 40 000-t. Ha azt mondod, hogy OK, akkor hátra visznek egy külön
    erre a célra kialakított helységbe, és ott nyomnod kell a banyát.Ezek állítólag ilyen öreg
    milliomos kiéhezett banyák.Állítólag tutira bejön, ha az embernek van gusztusa."

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!
    Ez nagyon ott van, bár tutkó kamu...

  • ALCATELGOD
    #79
    :-))
    Ez amúgy csak kamú, de mindegy kivácsi voltam hogy még él e a topic:-))

    Más: tudtok 0680-as behívószámó analóg netet???
  • Nyaci
    #78
    ÉS kevés a gondozó is ??
  • traXion
    #77
    És nagyok az állatok, és alacsonyak a kerítések. :D
  • Lacc
    #76
    Hümm hát csak gratulálni tudok, sőt fel is nézek rád, mész lopni és be is hirdeted. De ahogy mondani szokás nagy az isten állatkertje.
  • Braveheart
    #75
    Akkor szögezzünk le valamit: Igaz hogy én csináltam a topicot anno, de semmit sem próbáltam ki, tehát ne kérdezgessen senki tőlem ilyeneket hogy igaz-e ez meg az...
    Ráadásul elég régi ez a hacklife, szal sztem a legtöbb már nem is működne...
  • ALCATELGOD
    #74
    Nincs... de a másik üzletben van:-))))
  • cSuwwi
    #73
    tedd azt. :)
    csak ne legyen semmilyen csipogó, vagy festékpaton a másik polón...
  • ALCATELGOD
    #72
    Mit???? Nem mintha nem lenne pénzem:-))) (lásd van gépem van netem és márkás cuccokban járok) De kell az izgalom
  • ALCATELGOD
    #71
    Nincs biztonsági őr egy csaj van bent azt a haver lefoglaja én meg bemegyek a SAXOO cipzáros garbós pulcsimba ami alá nem veszek semmit majd feltünés nélkül kiveszek 2 polót és az egyiket merő véletlenségből magamon hagyom a másikat megveszem ez remélem jó lessz!!!
  • cSuwwi
    #70
    aztán majd ha nincs szerencséd, a fogdáról üzenj nekünk is :)

    a lényeg, hogy be cool! ne izgulj, vagy feltűnősködj, mert akkor kiszúrhatnak. Tök átlagos cuccokban menj a boltba, ne úgy hogy az összes biztosnási őr téged figyeljen... :)
  • CoolStuff
    #69
    vegyé
  • ALCATELGOD
    #68
    Egy-két polót akartam.... na de magamra veszem pulcsit rá (cizáros FULLon felhúzva) aztán kiemegy, csak azt nem tudom vegyek valamit vagy nem???
  • Tetsuo
    #67
    Ha 10.000ft alatt lopsz az csak szabálysértés, ha 18 év alatti vagy és nem rendelkezel önálló keresettel pénzbüntetést sem kell fizetned, ha vissza adod a szajrét.
    A lényeg: ne bántalmazz senkit sem!
  • ALCATELGOD
    #66
    Nem megy :-((( kár...
    A lopás meg szombatra marad:-)))
    Az érmés az mükxik mer nekünk csak fullosan beleragadt:-))))))))

    Valaki töltse már nekem re azt a hackfile-t és küldje már el nekem erre a címre [email protected]
  • ALCATELGOD
    #65
    Netkukac +jelszó megva de mikor belépek 404 hiba!!!
  • CoolStuff
    #64
    Én kipróbáltam... de semmi!
  • Darkboy
    #63
    ó, pedig holnap akartam volna kipróbálni!