152
777sms
  • CSOCSO
    #13
    EZ KÉÉSZ most amikor kéne nemtok küldeni.. félpercenként kommunikácios hiba ellenörizzem a kapcsolatot.. ez hülye....
  • CSOCSO
    #12
    most simán küldi nekem..egy kattal.. most küldtem vagy 10 et
  • The Garrett
    #11
    hát nemtudom én vagy 23 szor rákattintok mire elküldi. 10 után ált megunom és megírom mobilon...erre megy ki a játék :D
  • CSOCSO
    #10
    király trance csengőhangokat tud vki?
  • CSOCSO
    #9
    heheh.. amugy tudok sms-t küldeni nehezen de eskü. lassú:(
  • The Garrett
    #8
    Hehe "Haverom" írt egy mailt a 777smsnek. Ilyen fullparaszt stílusban :)
    :
    tisztelt F***lengetők.

    Mi a jó k**** is**** kócos fa***áért nem lehet egy nyomorult ku*** kib**** sms-t elküldeni ezzel a kibeba****** telibe**** nyomorult hogyismondjammal.

    Tisztelettel egy lelkes sms küldő :)

    Nemsemmi a gyerek :D

    Válasz:
    tisztelt lelkes SMS küldő, a rendszer jelenleg fejlesztés alatt áll bla bla bla :)

    Jó kis fejlesztés lett mostmár nemcsak hogy teljesen lehetetlen SMS-t küldeni, de még el is hányom magam a fehér designtól.
  • BADE
    #7
    Inkább frissítették volna a Csengőhangokat!!!!!!!!
  • Stann
    #6
    Még lassabb lett, már alig birok sms-t küldeni, pedig előtte sem volt vmi szuper...
    Télleg nem a dizájnt kellett volna ujitani!
  • ThePartyFace
    #5
    Ez az uj design talan kicsit tulsagosan is fiatalos..............
  • avcom
    #3
    pláne, ha suliból nyomod és egyszerre több ezren ráugranak. De valami történt, mert ma kb 10 próbálkozás után elment egy sms. Esetleg nincs valami másik oldal? én még az ingyensms.hu -t ismerem, de az elég ótvar...
  • Norbi2K
    #2
    hát ja, nem a dizájnal kellett volna foglalkozni hanem azzal hogy menjen rendesen, van hogy 5 percig kattingatok mire elküldi az sms-t
  • Penya
    #1
    Mit szoltok ehhez az uj dizajnoz? Mert sztem inkabb megcsinalhattak volna a kuldot hogy ne csak hetvegen menjen a tulterheltseg miatt!