1762
  • 536134
    #1762
    Ezt az előzö commentböl kihagytam :D
  • 536134
    #1761
    Különbe Rapper man a(z) 576-ot ajánlottam volna de érdekes módon nem találok MGS 3-at de persze portable ops az van...A 4-et meg kise haggyjuk igaz?
  • 536134
    #1760
    Figyi sztem már nem lehet neten játsszani vele (vagyis én nem tudok) mivel mindig ki ir vmi DNS error vagy mit (bocs most nem jut igy az eszembe ) és egyszerüen nem lehet belépni meg minden...Szerintem minden szervert bezártak mert hát ugyis megjött a(z) MGS4 és ott is van online játék akkor minek tartsák fönn még a MGS 3 Snake Eater-nek a szervereit??
  • Rapperman
    #1759
    Valaki nem tudja megmondani, honnan tudnék olcsón beszerezni MGS3 Subsistence-t, PS3-on játszanám le mert az enyém lejátsza a PS2-eseket is?
  • 536134
    #1758
    Zephyrx nekem megy a netes EU...különbe most nem rég lett rossz vmér az internet beállítás me nem akar csatlakozni.........
  • Tekken5
    #1757
    láttam, jobb későn, mint soha
  • Seth
    #1756
    Dátumot azért figyeled ^^
  • Tekken5
    #1755
    meg kell érinteni The Sorrow-ot :)
  • Zephyrx
    #1754
    Hi. Én szívesen jáccanék neten vele, bár még csak most fogom kipróbálni. Az a baj h nekem az US verzió van meg, és azzal elvileg nem lehet EU szerverekre menni. De most próbálok beszerezni egy PALos verziót. Te melyikkel jáccol?
  • 536134
    #1753
    Hi all!
    Csak kérdem hogy nincs vki aki neten is nyomja?
    Me ha igen szervezhetnénk vmien kis harcot...
    Pölö lehetne C.U.S.-en egy Team Death Match.
    A neten a nevem az hogy Borso (találékony név nem igaz?) és ha vki látna
    akkor lenyomhatnánk egy játékot.
  • szanics
    #1752
    Végigcsináltam még tegnap éjjel, nekem nagyon bejött.
    A sorozat korábbi részeivel még nem találkoztam, a 4-ből már láttam a trailert, hát brutális...

    Ez a felvetett probléma a PS3-mal nekem is aktuális. Merthogy most az 160 + HD TV még 150, na azt meg hogy? :D

    Viszont szerintem 3 év múlva mindkettőnek az ára 60-70 körül mozog majd, esetleg akkor beruházunk.

    Addig ismerkedem a korábbi részekkel :D
  • Seth
    #1751
    Személyes toplista: 1 , 3 , 2 ^^
  • ronihun
    #1750
    LOL!:D
    Én nekem a 2 valahgy jobban bejött....soaknak nem de én azt szeretem a legjobban:)
    Így jönnek sorban:
    1.Metal Gear Solid 4:Guns of The Patriots (Ilyen még nincs de a gameplay alapján ez a kedvencem...mondjuk nem valósznű ogy ezzel valaha is jáccani fogok)
    2.Metal Gear Solid 2:Sons of Liberty
    3.Metal Gear Solid 3:Snake Eater
    4.Metl Gear Solid 1
  • szanics
    #1749
    Megcsináltam ám!
    Most már irány a folyó és aztán ott vár a Boss.
    Ha minden jól megy, ez lesz életem 3. játéka, amit végigcsinálok! :D
  • ronihun
    #1748
    Nkem mindhárom megvan...A 3mat legkönnyebb mert azt sok helyen árulják...A 2-őt viszont nagyon nehéz volt nekem de szerencsére találtam egy Eladót és megvettem a Sráctol...Az 1 az is nagyon könnyű volt :)
  • tbs1001
    #1747
    Begyűjteném az egész sorozatot. (123) Tud vki segíteni esetleg..? Boltok, saját cucc (eretnekség, tudom :D ), stb..?
  • szanics
    #1746
    Sziasztok!
    Hát bakker, végigmentem azon a telibevert folyón Sorrownál, ki is nyírt a végén, meg is nyomtam a revival pillt, erre ugyanott folytatja a pálya elején...
  • Seth
    #1745
    végig kell menni a folyón, kinyír, te feltámadsz ugye a revival pillel,mikor visszakapod a felszerelésed már nálad lesz (hatása hogy nem hallják lépteidet az őrök)
  • zsalesz
    #1744
    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség:
    Sorrow ruháját hogyan lehet megszerezni???

    Üdv.
  • Seth
    #1743
    ha azt választod hogy This is my first mgs (vagy vmi ilyesmi),akkor semmi nem történik
    Ha azt hogy a MGS1-et szereted jobban,akkor a staminád lassabban fog csökkenni a játék első felében
    Ha a MGS2-t választod akkor kis poén lesz amikor snake leveszi a maszkot.

    Egyszóval szerintem tökmindegy mit választassz
  • Sliderx
    #1742
    Kössz a válaszokat!

    A kérdésnek van valami szerepe a játék elején?
  • Seth
    #1741
    Nekem abszolut csalódás volt a 2. rész. Addíg szuper volt amíg snake-kel kellett menni, de raiden története ,főleg maga a helyszín nem tetszett. Aztán a végére jó lett a sztori, de addíg...
    Raiden egy rohadt kis bishi, francnak kellett kitalálni
  • adam first
    #1740
    Mindenképp az első részt szerezd be, azon belül is vagy az eredeti változatott Ps1-re vagy a felújított coolabb (remake) versiont Nintendo Gamecubera. Az első rész a legjobb, a legprofibb munka Kojimától, utána pedig a 3 (mint előzmény). A második rész szerintem unalmas, hasonló, mint az 1, túl rövid és nincsenek benne akkora fordulatok, mint az első részben. Nekem a 2 csalódás volt és még csak nem is Rayden miatt (szimpi karakter lett a játék során), bár azt hozzá kell tennem én is a 3. rész után játszottam a 2-vel és így összehasonlítva a két mesterművet ég és föld a két játék. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a 2 szar, de egy 3. és egy 1. rész után unalmas. Remélem a 4 nem a 2. rész színvonalát fogja hozni.
  • ronihun
    #1739
    Szvsz az 1 a legjobb....ha grafikailag nem is de az átadja ezt a fura érzést és mégha grafikailag nem is olyan jó mint ezek...akkoriban még nagyon jónak számitott a grafikája is....A 2 hát az sokaknak nem teccik...mivel sokak szerint ugyanolyan a sztori mint az 1-nek....és ez igaz is sok hasonlóság van kivéve hogy azt Raidennel kell jáccani...Nekem a 2 nagyon bejött....Szerintem tehát szeretd be mindkettőt....Nekem megvan mind3 eredetben :) Ha pontoznom kéne akkor : MGS1:9.9 MGS2:9.7 MGS3:9.8
    Tehát szvsz mind a 3 nagyon jó....Az 1-el nem végeztem még...sőt még az elején tartok...de régen a bátyámat végignéztem ahogy játszik és nagyon tetszett....
  • Sliderx
    #1738
    Bennem is. Tegnap éjjel kivégeztem The Boss-t is. Nem volt könnyű, bár egy idő után ki lehet ismerni. Azért elvoltam vele egy darabig.

    A játék nagyon jó, nem bánom, hogy belefektettem az időt, megérte. Az egyetlen negatívum, hogy a kameramozgások nagyon rosszak, de idő után megszoktam. Az átvezetőkben sok olyan dolgot elvettek a játékostól, amit jó lett volna sajátkezűleg megoldani.

    Van ilyen jó az 1-2? Grafikai szinten azok milyenek?

    A játék elején volt egy kérdés, hogy játszottam-e már a MGS1-2-vel vagy hogy csak most ezzel. Van jelentősége a választásnak?
  • tarti19
    #1737
    Huh szívem örömködik ha SNakeről van szó:)
    bár már nem emlékszem jóformán hogy is vittem végig a játékot deh azt tudom hoyg bennem maradt egy felejthetetlen élmény :)
  • Sliderx
    #1736
    Végeztem Volgin-al és a Shagohod-al, most jöhet The Boss.

    Ez a játék sem a hosszúságáról lett híres. Sajnos...
  • Sliderx
    #1735
    Ohh.. már rég túl vagyok rajta, most "végeztem" The Sorrow-al. Hát elvoltam egy darabig míg rájöttem, hogy csak meg kell halni és használnia a Revivial pill-t. :D
  • Tekken5
    #1734
    Ne hagyd, hogy elaltasson a távcsövesével :D
  • Sliderx
    #1733
    Kezdem megszokni ezt a kameranézetet, bár tény hogy jobb lenne ha full TPS-ben mozogna Snake.

    Most épp The End-nél vagyok. A rohadék elkapott és visszavitt a cellába, jó messzire van most.
  • Tekken5
    #1732
    Lehet, hogy azért nem zavart, mert ezzel a részével játszottam először. :D
  • Seth
    #1731
    na, hát később én is megszoktam,amikor még először játszottam vele, de valahogy nehéz volt észrevétlenül lopakodni,mint az előző részekben, abban rengeteget segített a radar,ami mutatta az őrök látóterét.Ebben a részben lévő radarok nem ilyen modernek,mondjuk ebből a szempontból ez reálisabb, 1. részben például elég vicces volt, hogy ott áltál az őr előtt,az meg észre sem vett,mert már nem voltál a látókörébe ,amit szemtelenül ki is lehetett használni.^^
    Aztán beszereztem nem is olyan rég (1 hónapja kb) a subsistance-et és mintha egy teljesen új ,tökéletesített mgs3-mal játszanék, semmi frusztráció ,hogy namost mikor lát meg az az őr,akit már nekem is látnom kéne snake szemszögéből, de a kamera miatt szart se látok. Szóval aki teheti az próbálja ki, garantálom, hogy újra végig fogja játszani, hihetetlen mennyit dobott a hangulaton. AZ őrök jobban kijátszhatók, több trükköt be lehet vetni,jobban átlátod a helyzeteket. Szóval give it a try
  • Tekken5
    #1730
    Engem nem zavart! :D
  • ronihun
    #1729
    ja értem :)
  • Seth
    #1728
    Nem eredeti
  • ronihun
    #1727
    Neked a subsistence eredetiben van meg?Ha gen akkor nmetod hol leet megvenni?Ja amúgy Végigjátszottam a SoL-t....Ez is nagyon tetszett....De mondjuk ebből is kéne a Substance....
  • Seth
    #1726
    na a subsistenc-ben ilyen nincs, szuperül lehet forgatni a kamerát,tulajdonképp mögötted lehet végig akár, és így mindent látsz. Én is utáltam a simában , hogy nem láttok semmit az ellenfélből, az meg már messziről kiszúr. Ja és mellesleg az egész sokkal jobban néz ki, tiszta pocsékolás volt olyan messziről mutatni snake karakterét,pedig nagyon jó, részletes a modellje, plusz az egész játéktér részletesebbnek tűnik, olyan dolgokat veszel észre amik mellett amúgy elmennél
  • Sliderx
    #1725
    Kicsit elkéstem a visszanézéssel ide, de már bánom.

    Már megvan a Snake Eater és tényleg nem túl jó a kameramozgás. Elég nehézkes még meg kell szoknom. Főleg az az idegesítő, hogy ha van a közelben egy ellenség aki lő rám és hiába néz Snake felé, nem látom az ellenflet. Még jó hogy van a belső nézetes mód is.

    A játék maga egyébként nagyon tetszik, ötletes. Jó hosszú átvezetők vannak benne, ez az elején még annyira nem tetszik, de így legalább biztos egy kerek történet alakul ki, nem pedig agyatlan öldöklés.

    Kössz a segítőkész hozzáállást, ha gondom lesz tudom kikhez kell fordulnim. :)

    THX!
  • Tekken5
    #1724
    Én is tudok segíteni, cuccokban is meg minden.
  • Tekken5
    #1723
    Ha ezt kihagynád, egy igazi klasszikustól fosztanád meg magad! :)