131
Minden idő amit LFS-ben mész
  • janeszj
    #131
    ki tudja meg mondani honan tom le szedni az lfs alpha 2 őt teljes verzióját?ha tudjátok vegyetek fel a msn re a cimem:[email protected] köszi előre is!!
  • janeszj
    #130
    sziasztok!
  • FREAK
    #129
    a topik új otthona ITT
  • FREAK
    #128
    a topik új otthona ITT
  • tuero
    #127
    Na jó, akkor 36.5 alá ne nagyon menjetek :DDDD
  • zoli..
    #126
    egyetértek,ugyanis gurultam 4-5 kört :)))
  • Marki..
    #125
    1.36.5 fölötti és 1.37 alatti idők, szerintem elég reálisak lesznek
  • Marki..
    #124
    Erre ne számíts :D
  • Jacek
    #123
    nem mentem egy metert sem de szerintem itt is az 1sec lesz mint elotte tehat 1:36.xx
  • tuero
    #122
    Én úgy gondolom, hogy az advanceden az 1.38 lesz az az idő, ami itt az 1.37. Szal kábé minusz 1 mp. Az előbb mentem néhány kört, 1.38.39-et értem el, a versenyig stabil 1.38 alá szeretnék kerülni. Egyébként mentem olyan időt is, ami 6 tizeddel gyorsabb volt a második ponton, csak az s-t elrontottam. Annak a körömnek a következő részidei voltak: 27.99, 1.04.11.
    Remélem Markiék is megragadnak az 1.37 körül, és nem nagyon fognak 1.36-os időket futni.
  • ÁjjLe BoBBi
    #120
    1.36.35 hlvc :))) van még benne nem kevés !! és ez komoly :)
    de sajnos még mindig nem érzem közel annyira sem mint a 0.1-et :(
    de remélem idővel kialakul ez is
  • ÁjjLe BoBBi
    #119
    azt ne felejtsd el hog több mint két hét elönnyel mentek hozzám képest! :)
  • [Walaki]D`Lair
    #118
    Tényleg szar egyedül...


    1:36.14 :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

    1:36.22 HLVC :)))))
  • ÁjjLe BoBBi
    #117
    1.36.94
  • ÁjjLe BoBBi
    #116
    az enyém 1.36.98 és ezt tegnap mentem :) társaságban jobb menni :) egyedül szar.
    de az én időm szerintem ahhoz képest hogy 3 napja láttam először a 0.2-őt nem is olyan rossz nem ?
  • donpedro25
    #114
    Kicsit lemaradt ez a topic. Gyorsan be is írom a bestemet, ami persze még mindig elég szar, de még szoknom kell a kormányomat.

    Szóval az idő 1.37.51
  • Kacsa_
    #113
    Rágyúrok a rallyra, mert azt szeretem!
    Rallyn megy még valaki komolyan?
  • Jacek
    #112
    ok nem hiszem hogy ez gond lenne a hsw-n oda mehetne ott van az oldal ott lesz az uj is csak majd kuld el es akkor be lesz illesztve az oldalba
  • tuero
    #111
    Be lehet linkelni az új oldalba, javasoltam is, de hát nem erőszakolom, csak ha tényleg igény van rá.

    Ha a szolgáltató szolgáltat php-t meg van mysql adatbázis, akkor akár az új oldalra is át lehetne mozgatni az egészet. Lehet, hogy ágyúval verébre ez a php-mysql dolog, biztos lehetett volna egyszerűbb cgi-script-tel is, de a php-mysql érdekelt, úgyhogy tanulóprogramként írtam ezt a hotlap-os cuccot php-mysql-ben.

    Itt a lycoson egy gond lehet még, az 50 M-s kvóta. Ha mindenki feltölti a gst köreit, vagy a későbbiekben mpr-t is tölthettek majd fel, akkor kevés lesz ez az 50M. Na mindegy, majd valahogy ezt is megoldja 0.2 :))).

    Meg úgy hallottam, hogy az ultraweb is fog szolgáltatni php-mysql-t (vagy már szolgáltat is??), lehet, hogy oda át lehetne mozgatni az oldalt. Persze ott nemtom mennyi a kvóta.
  • Jacek
    #110
    ez hogy van megoldva vaslama vagyok hozza:))) ezt barhova lehet rakni mert akkor az uj oldalba is bele lehet tenni, ugy jobb lenne nem?
  • Jacek
    #109
    hat most eppen doglott a server
  • tuero
    #108
    Izé, a progi kiforratlanságára utal, hogy kicsit kényelmetlen a feltöltés, és el lehet cseszni a dolgokat.
    Szóval az időt mindenféle pont nélkül kell beírni, csak az öt számjegyet, és akkor fog jól működni (igaz akkor sem értem, hogy a kettőspontot mér vette két pontnak)

    Az idődet javítani fogom ha hazaértem.

    A progitól meg ne várj többet, még csak a 0.1-es verzió. De április végére ki fog jönni a 0.2 sok újdonsággal, például a feltöltés közben lányok fognak táncolni a képernyőn, hogy ne legyen unalmas a várakozás, és még sok fontos újdonság lesz benne
  • Jacek
    #107
    hat en probaltam foltakni idot jol sikerult:)))) kettospontot raktam erre ket pontnak vette:)
  • tuero
    #106
    Úgy látom már Astaroth is megtisztelte a hotlap oldalamat két köridejével. Most már nem én vagyok az első mindenhol....

    Hmmm... Ha én nem lennék hol lenne ez a topic...
  • tuero
    #105
    Hogy példát állítsak fel, én futottam is köröket, amit feltöltöttem. Tök, jó, mindenhol én vagyok az első!!!!!!!!!
  • tuero
    #104
    A hotlap feltöltögető oldal, amit csináltam, már műxik. Töröltem az eddigi 0.1-es időket, ha gondoljátok töltsétek fel a 0.2-es köreiteket.

    (http://members.lycos.co.uk/humigeri/)
  • ÁjjLe BoBBi
    #103
    én meg őszinten bevallom, hogy a 0.2vel még 1m-t se mentem :(
  • Kacsa_
    #101
    Valaki mondjon rallyra 1 best időt.
    Nekem:
    Rally standard: 1.17.54
    Rally advanced: 1.16.20
  • budasp
    #100
    kösz! ezt már megtaláltam korábban.
  • zoozoo
    #99
    hehe
    köszi
  • Jacek
    #98
    igen:)))
    1 igen mas
    2nincs rank a 0.2-hoz a 0.1-hez igen a keszitok oldalan
    3nem
    szivesen
  • zoozoo
    #97
    Ehhh....:)
    Ha úgy fogalmazok, hogy alpha/beta, akkor válaszoltok? :)
  • Jacek
    #96
    ez nem demo hanem inkabb folyamatos alpha\beta test:)
  • zoozoo
    #95
    Hello
    Pár kérdésem lenne. :)
    Ennyivel másabb a 0.2 az elődjénél? (az idők miatt gondolom)
    A kis autóval (F2 :P) nyomtam tegnap 1.40-et az aszfaltos pályán (nem rew), miután telepítést követően mentem jópár kört.
    Van valami best idős nemzetközi ranglista valahol?
    Léteznek más pályák, ill. autók is a demohoz?
    Köszi a válaszokat előre is.
  • Kacsa_
    #94
    Rally advanced 1.16.20 Gp 1.38.xx akkor nem olyan rosz?
    Gyári setupokkal aszem
    Szerintem jó, ahhoz képest hogy nem számítógépezhetek, mert büntibe vagyok
  • Astaroth
    #93
    1.38.20 a Ferrarik után nem rossz
    :)))))))))))))
  • Roccso
    #92
    vágom:)
  • Jacek
    #91
    az ok en csak arra celoztam mennyire valos a 3.5 baros guminyomas:)
  • Roccso
    #90
    Emelte volna tovább is a turbonyomást Keith kolléga de ettöl még a kocsi nem nyert volna,ráadásul a verseny után küldhettem volna vissza Angliába a turbót felújitásra nem kevés pénzért:))
  • Jacek
    #89
    nekem 1:37.34 de van 1:36 ido is mar:)) az nem az enyem:)